قیمت جهانی : 6.2875 دلار
فروش به ما : 315,160 تومان
خرید از ما : 327,679 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

یونی سواپ


سیستم عامل های تبادل غیر متمرکز متعددی که با نام دکس نیز شناخته می شوند با هدف ارائه امن ترین و کار آمدترین خدمات دی فای به وجود آمده اند، یکی از این سیستم عامل ها یونی سواپ Uniswap است. این ارز دیجیتال توسط  هیدن آدامز (Hayden Adams) ایجاد شده و یک پروتکل مبادله غیر متمرکز می باشد که برای معامله رمز ارز های های ERC20 در Ethereum اتریوم ساخته شده است. این ارز دیجیتال به عنوان یک پروتکل نقدینگی خودکار عمل می کند و به کاربران خود این امکان را می دهد تا نشانه ها را مبادله و بدون هیچ واسطه ای تجارت کنند، بنابراین از درجه بالایی از تمرکز زدایی برخوردار است.

 

یونی سواپ

 

آیا می دانید یونی سواپ چیست؟ یونی سواپ یکی از موفق ترین پروژه های دی فای می باشد که برای دریافت هیچ هزینه ای طراحی نشده است. این ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار منبع باز عمل می کند و واسطه ها را از روند کار خارج می کند تا از رمز ارز برای تعیین قیمت ها بدون گرفتن هیچ گونه هزینه پلتفرم یا هزینه لیست استفاده شود. در صورت وجود مجموعه نقدینگی هر رمز ارز ERC-20 می تواند به عنوان یونی سواپ راه اندازی شود.

خرید یونی سواپ

به زبان ساده یونی سواپ چارچوبی است که کاربران می توانند ارز های دیجیتال را از کیف پول خود بدون هیچ واسطه ای مبادله کنند. از ویژگی های یونی سواپ می توان به تعویض کوین ها و نقدینگی اشاره کرد. رمز ارز اصلی و اختصاصی یونی سواپ با نام UNI شناخته می شود که شما می توانید آن را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد از وب سایت تتر ایران خریداری کنید. تا کنون 60 درصد از کل یونی سواپ استخراج شده و به کاربران عرضه گردیده است، همچنین چهل درصد باقی مانده آن طی چهار سال در اختیار اعضا سرمایه گذاران و مشاوران قرار می گیرد. UNI از طریق چهار شبکه استخراج نقدینگی زیر در دسترس می باشد:
 

 ETH / USDT
 ETH / USDC
 ETH / DAI
 ETH / WBTC

 

یونی سواپ

 

فروش یونی سواپ

دارندگان UNI یونی می توانند پس از یک دوره 30 روزه استفاده از آن به اضافه کردن شبکه های بیشتر رای دهند. بر خلاف معماری سنتی ارز های دیجیتال قدیمی مانند بیت کوین یونی سواپ این دو روش را دنبال می کند: شبکه های نقدینگی و پروتکل سازنده بازار محصولات. بیت کوین اولین ارز دیجیتال است که قدیمی ترین و محبوب ترین نیز محسوب می شود. قیمت خرید و فروش بیت کوین هم اکنون رو به سعود می باشد که این باعث افزایش قیمت سایر ارز های دیجیتال نیز شده است.

با توجه به این ویژگی های یونی سواپ که ذکر شد می توان به عنوان یک ارز دیجیتال موفق با آینده ای روشن به آن نگاه کرد که پیشبینی می شود خرید و فروش آن سودمند خواهد بود. همچنین می توانید در وب سایت تتر ایران همراه با پشتیبانی 24 ساعته به خرید و فروش یونی سواپ بپردازید.

 

یونی سواپ

 

قیمت یونی سواپ

با توجه به کارایی زیاد این ارز دیجیتال قیمت نسبتا به صرفه ای نیز دارد شما می توانید این ارز دیجیتال را در صرافی های معتبر مانند تتر ایران تهیه و در کیف پول های خود ذخیره کنید، همچنین می توان گفت یونی سواپ یک ارز دیجیتال با پتانسیل بالا است که سرمایه گذاران می توانند روی پیشرفت آن حساب کنند. شما می توانی قیمت لحظه ای یونی سواپ و سایر ارز های دیجیتال را در وب سایت تتر ایران مشاهده کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ