قیمت جهانی : 0.244055 دلار
فروش به ما : 13,876 تومان
خرید از ما : 13,965 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

گراف


ارز های رمزنگاری شده در سال 2021 به یکی از محبوب ترین گزینه های سرمایه گذاری برای عموم تبدیل شده اند. از همین روی هزاران کوین جدید در چند سال گذشته راه اندازی شده است که یکی از جدید ترین آن ها ارز دیجیتال Graph می باشد. رمز ارز گراف که با نماد اختصاری GRT نشان داده می شود یک نرم افزار منبع باز است که برای جمع آوری، پردازش و ذخیره داده ها از برنامه های مختلف بلاک چین برای تسهیل بازیابی اطلاعات استفاده می شود. لازم به ذکر است بگوییم این رمز ارز اولین بار در بلاک چین اتریوم ایجاد شد، به همین دلیل رمز ارز گراف یک توکن مبتنی بر اتریوم می باشد.

 

 

خرید گراف

رمز ارز گراف توسط شخصی با نام یانیو تال، ایجاد شده که مدیر عامل شرکت The Graph می باشد. یانیو تال، به همراه تیمش ارز دیجیتال گراف را برای سهولت در دسترسی به داده های بلاک چین ساختند. بسیاری از کارشناسان رمزنگاری نظر صعودی در مورد GRT کوین دارند. پیش بینی قیمت ارز های رمزنگاری شده می تواند دشوار باشد، اما بسیاری از وب سایت های رمزنگاری پیش بینی های مثبتی در مورد آینده ارز گراف انجام داده اند. در واقع پروتکل گراف با هدف ساده سازی ساخت برنامه های غیرمتمرکز (dApps) در اتریوم و شبکه های ذخیره سازی ایجاد شده است. Graph یک پروتکل غیر متمرکز برای نمایه سازی و جستجوی داده ها از بلاک چین است، این سرویس تا حدودی شبیه سرویس نمایه سازی اطلاعات گوگل برای بلاک چین است. از آنجا که توکن گراف یک دارایی دیجیتالی جدید است هنوز در صرافی های بزرگ لیست نشده اما خرید و فروش ارز دیجیتال گراف در صرافی مشهوری مانند Coinbase امکان پذیر می باشد.

در زمان نوشته شدن این متن قیمت ارز دیجیتال گراف 0.9484 دلار می باشد اما برخی از تحلیل گران معتقد اند قیمت رمز ارز گراف تا پایان سال به 2.4 دلار نیز خواهد رسید. شما می توانید برای خرید ارز دیجیتال گراف به وب سایت های معتبر داخلی که خطر تحریم آن ها را تهدید نمی کند اقدام کنید و با بهترین قیمت رمز ارز گراف را تهیه کنید.

 

 

فروش گراف

گراف یک پروتکل شاخص گذاری است، به این معنی که داده های بلاک چین را قبل از ذخیره سازی در شاخص های مختلف، تحت عنوان Subgraphs، تجزیه و تحلیل و جمع آوری می کند و به هر برنامه ای اجازه می دهد تا یک داده به پروتکل خود ارسال کرده و پاسخ فوری دریافت کند. اطلاعات توسط برنامه های غیر متمرکز و از طریق GraphQL مطرح می شود، زبانی که به طور گسترده ای توسط فیسبوک برای جمع آوری داده ها برای فید خبری کاربران ایجاد شده است. اولین گام گراف برای جمع آوری داده ها از طریق گره های گراف اتفاق می افتد که بلافاصله بلوک های شبکه و قرارداد های هوشمند را برای اطلاعات اسکن می کند. همچنین زمانی که برنامه ای از طریق قرارداد های هوشمند، داده ها را به بلاک چین اضافه می کند، گره گراف داده های این بلوک های جدید را به زیرگراف های مناسب خود اضافه می کند. هنگامی که گره های گراف اطلاعات را استخراج می کند، داده ها توسط سه گروه سرپرستان، اوپراتور ها یا Indexers و نمایندگان سازماندهی می شود.

برای فروش ارز گراف نیز می توانید در صرافی ها و وب سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال عضو شده و اقدام به فروش کنید، البته باید توجه داشته باشید فروش توکن گراف باید در زمانی انجام شود که قیمت آن در اوج خود باشد تا سود مناسبی شامل حال سرمایه گذار این رمز ارز بشود.

 

 

قیمت گراف

از آنجاکه گراف یک دارایی دیجیتالی جدید است و کمتر کسی آن را می شناسد، هنوز به جایگاه قیمتی اصلی خود دست نیافته است. با این حال ارز دیجیتال Graph یک توکن مبتنی بر اتریوم است که هدف آن تبدیل شدن به پیشروترین پلتفرم غیرمتمرکز برای شبکه های اجتماعی است. زیرا شبکه گراف پلتفرمی است که هر توسعه دهنده ای می تواند از آن برای میزبانی برنامه های غیرمتمرکز استفاده کند. به همین دلیل با توجه به زیرساخت قوی آن و خدمات ویژه اش پیشبینی می شود سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز ایده خوبی باشد. کل واحد های قابل عرضه گراف مقدار 10.06 میلیارد می باشد که تعداد واحد های در گردش آن 4.72 میلیارد است. 

قیمت توکن گراف نیز مانند سایر ارز های دیجیتالی به صورت لحظه ای تغییر می کند که شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای گراف و خرید و فروش آن با بهترین قیمت به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و به صورت 24 ساعته با مشاوران این وب سایت تخصصی در زمینه ارز دیجیتال در ارتباط باشید.

پشتیبانی
به صورت چت آنلاین