قیمت جهانی : 0.03105 دلار
فروش به ما : 1,577 تومان
خرید از ما : 1,598 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

گالا


ارز دیجیتال گالا

ارز دیجیتال گالا (GALA)، در ابتدا بر بستر شبکه اتریوم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 ساخته شد، نسخه رپد (Wrapped) شده ی آن نیز با استفاده از پل دو طرفه ptokens در شبکه هوشمند بایننس عرضه شد. از گالا، به عنوان توکن بومی اکوسیستم Gala Games استفاده می شود و در ساخت آن از معیار های رمزنگاری بسیار ایمن استفاده شده است. ارز دیجیتال گالا، نخستین بار توسط Eric Schiermeyer و در سال 2019 به بازار ارز های دیجیتال معرفی و عرضه شد. این ارز دیجیتال یک اکوسیستم غیر متمرکز و منبع باز است که در آن از سیستم play-to-earn استفاده می شود. Schiermeyer، در همان سال پروژه گالا گیمز را نیز با هدف ایجاد یک شبکه بازی مبتنی بر بلاکچین راه اندازی کرد. لازم است بدانید که امنیت شبکه توکن گالا به وسیله ی نود های اختصاصی آن با نام (Founder Nodes) تامین می شود.


 

 قیمت گالا

قیمت ارزدیجیتال گالا

برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتال گالا و یا ارز های دیگر می توانید به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و به راحتی آن ها را مشاهده نمایید. البته عواملی مانند، عرضه و تقاضا، هزینه های مربوط به شبکه، قوانین و مقررات مالیاتی و رسانه های عمومی می توانند بر روی قیمت رمز ارزها تاثیرگذار باشند.


 

خرید گالا

خرید و فروش ارز دیجیتال گالا

قیمت ارز دیجیتال گالا (Gala) در یک سال اخیر 669.12% افزایش یافته است. اما لزوما این رشد شاخصی برای خرید محسوب نمی شود و لازم است نکات مهم دیگری را نیز مد نظر داشته باشید. برای خرید گالا، می توانید به 58 صرافی ارز دیجیتال لیست شده از جمله FTX و OKX مراجعه نمایید، همچنین شما می توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال گالا از بستر امن تتر ایران استفاده کنید و معامله ای مملو از امنیت را تجربه کنید. 


 

فروش گالا

چنانچه تمایل به فروش گالا داشته باشید می توانید در کمترین زمان و با بهترین قیمت آن را به فروش برسانید. بعد از تایید درخواست فروش شما در سایت تتر ایران، در حداقل زمان ممکن و به سرعت پول به کیف پول شما در داخل وب سایت منتقل می شود و شما قادر هستید در هر زمان آن را برداشت کنید و یا به خرید رمزارز های دیگر در تتر ایران بپردازید. 

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ