کوانتوم


کوانتوم Qtum یک بلاک چین هوشمند با منبع باز است که محیطی مناسب برای معاملات  استاندارد، پایدار و ایمن را برای قراردادهای هوشمند فراهم می کند. کدگذاری هوشمند و مناسب برای تجارت باعث شده که استقرار و اجرای آن را امکان پذیر کند. درکل میتوان گفت هدف این ارز دیجیتال که امنیت بسیار بالایی نسب به باقی بلاک چین ها دارد، موفقیت در بیت کوین است، کوانتوم به علت سازگاری با زیرساخت بلاک چین مدولار شده، همیشه به روز است و فناوری جدید سریعا به آن اضافه میشود. گفتنی است که کوانتوم از ویژگی های دو بلاک چین اتریم و بیت کوین در خود استفاده میکند تا یک نسخه بهتر از آنهارا در خود ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر به بیت کوین چیست؟ مراجعه فرمایید.

کوانتوم

خرید کوانتوم

برای خیلی از ماها پیش آمده که از خود بپرسیم رایانه های کوانتوم چیست؟ رایانه های کوانتومی ماشین های قدرتمندی هستند که می توانند خیلی سریعتر از رایانه های معمولی معادلات پیچیده را حل کنند. برخی از کارشناسان تخمین می زنند که می توانند رمزگذاری را که  با سریعترین رایانه های امروزی هزاران سال طول میکشد تنها  در چند دقیقه انجام دهند. در نتیجه، بیشتر زیرساخت های امنیت دیجیتال امروز ممکن است در معرض خطر قرار بگیرند، از جمله رمزنگاری بیت کوین و ارزهای رمزپایه. بنابر این کوانتوم یکی از بهترین ارز دیجیتالی از لحاظه امنیت است که شما میتوانید با خیال راحت آن را خریداری و معامله کنید. خوشبختانه چند سالی است که ارز دیجیتال در ایران رواج یافته و شما میتوانید به راحتی ارزهای دیجیتال خود را از صرافی های قابل اعتماد خریداری کنید، قبل از خریداری حتما تحقیقات لازم  را نسبت به صرافی مورد نظر انجام دهید، شما در سایت تتر ایران میتوانید به راحتی ارز دیجیتال مورد نظر خود را تنها در سه ثانیه معامله کنید.

کوانتوم

فروش کوانتوم

 کوانتوم همچنین راه حل های سفارشی برای مشتریان سازمانی ارائه می دهد، این ارز دیجیتالی بزرگترین شبکه pso همتا به همتا حتی نسبت به بیت کوین و اتریوم دارد، طیف کاملی از کیف پولهای رمزنگاری شده از کوانتوم پشتیبانی می کنند، که نیازهای کاربران مختلف را برآورده می کنند،  پس کوانتوم یکی از بهترین و کارامد ترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است، طرف داران ارز دیجیتال میتوانند در سایت تتر ایران کوانتوم را به راحتی بفروش برسانند و یا آن را تبدیل کنند. 

کوانتوم

قیمت کوانتوم

ارزش بازار کوانتون حدود 266.99 میلیون دلار است و در رتبه 59بازار قرار گرفته. کوانتوم در بازار ارز های دیجیتالی دارای 0.04سهام است. بالاترین قیمت کوانتوم در ماه ژانویه سال 2018بود که معادل94.67دلار بوده. شما میتوانید برای دریافت قیمت لحظه ای کوانتوم به سایت تتر ایران مراجعه کرده و در صورت خرید و فروش یا تبدیل آن به ارزهای دیجیتالی دیگر با چند کلیک ساده معامله ی خود را انجام دهید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
کوانتوم - QTUM کوانتوم 3.172 77,556 78,825

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس