قیمت جهانی : 2.9571 دلار
فروش به ما : 133,561 تومان
خرید از ما : 135,152 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

کوانتوم


کوانتوم با نشان اختصاری Qtum یک بلاک چین هوشمند با منبع باز است که محیطی مناسب برای معاملات استاندارد، پایدار و ایمن را برای قرارداد های هوشمند فراهم می کند. کد گذاری هوشمند و مناسب برای تجارت باعث شده که استقرار و اجرای کوانتوم امکان پذیر باشد. درکل می توان گفت هدف این ارز دیجیتال که امنیت بسیار بالایی نسب به باقی بلاک چین ها دارد، موفقیت در بیت کوین است. کوانتوم به علت سازگاری با زیرساخت بلاک چین مدولار شده همیشه بروز است و فناوری جدید سریعا به آن اضافه می شود. گفتنی است که کوانتوم از ویژگی های دو بلاک چین اتریم و بیت کوین در خود استفاده می کند تا یک نسخه بهتر از آن ها را در خود ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر به بیت کوین چیست؟ مراجعه فرمایید.

 

کوانتوم

 

خرید کوانتوم

برای بسیاری از ما پیش آمده که از خود بپرسیم رایانه های کوانتوم چیست؟ رایانه های کوانتومی ماشین های قدرتمندی هستند که می توانند خیلی سریع تر از رایانه های معمولی معادلات پیچیده را حل کنند. برخی از کارشناسان تخمین می زنند که رمز نگاری ارز دیجیتال را که با سریع ترین رایانه های امروزی هزاران سال طول می کشد با کوانتوم تنها در چند دقیقه انجام دهند. در نتیجه امروزه ممکن است بیشتر زیر ساخت های امنیتی دیجیتال در معرض خطر قرار بگیرند، از جمله می توان به رمزنگاری بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر اشاره کرد. بنابر این کوانتوم یکی از بهترین ارز دیجیتالی از لحاظ امنیت است که شما می توانید با خیال راحت آن را خریداری و معامله کنید. خوشبختانه چند سالی است که ارز دیجیتال در ایران رواج یافته و شما می توانید به راحتی ارزهای دیجیتال خود را از صرافی های قابل اعتماد خریداری کنید، قبل از خریداری حتما تحقیقات لازم نسبت به صرافی مورد نظر انجام دهید. شما در وب سایت تتر ایران می توانید به راحتی ارز دیجیتال مورد نظر خود را تنها در سه ثانیه معامله کنید.

 

کوانتوم

 

فروش کوانتوم

 کوانتوم همچنین راه حل های سفارشی برای مشتریان سازمانی ارائه می دهد، این ارز دیجیتالی بزرگ ترین شبکه pso همتا به همتا می باشد که حتی نسبت به بیت کوین و اتریوم نیز برتری دارد. طیف کاملی از کیف پولهای رمزنگاری شده از کوانتوم پشتیبانی می کنند که نیاز های کاربران مختلف را برآورده می کنند. پس کوانتوم یکی از بهترین و کارامد ترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است که طرفداران ارز دیجیتال می توانند در وب سایت تتر ایران کوانتوم را به راحتی به فروش برسانند و یا آن را تبدیل کنند. 

 

کوانتوم

 

قیمت کوانتوم

ارزش بازار کوانتوم تا سال 2021 حدود 266.99 میلیون دلار می باشد و در رتبه 59 بازار قرار گرفته است. کوانتوم در بازار ارز دیجیتال دارای 0.04 سهام است. بالاترین قیمت کوانتوم در ماه ژانویه سال 2018 بود که معادل 94.67 دلار احتساب می شد. شما می توانید برای دریافت قیمت لحظه ای کوانتوم به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و در صورت خرید و فروش ارز دیجیتال یا تبدیل آن به ارز های دیجیتالی دیگر با چند کلیک ساده معامله خود را انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ