قیمت جهانی : 0.867 دلار
فروش به ما : 31,646 تومان
خرید از ما : 31,819 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

کاوا


ارزدیجیتال کاوا

ارز دیجیتال کاوا (KAVA)، مبتنی بر بلاک چین کازماس (Cosmos) است. این ارز دیجیتال برای اهداف خاصی طراحی شده است، که یکی از این هدف ها اعطای وام به کاربران است. در واقع کاربران با وثیقه گذاشتن بعضی از رمز ارزهای اصلی مانند بیت کوین، قادر هستند استیبل کوین بومی این ارز دیجیتال را با نام USDX دریافت کنند. توکن ارز دیجیتال کاوا، برای مدیریت تراکنش ها استفاده می شود و در تلاش است تا امنیت بیشتری را تامین کند. جالب است بدانید کاوا علاوه بر وام دهی، امکان دریافت سود را نیز فراهم کرده است. این پروژه در سال 2018 توسط KAVA Labs بنیان گذاری شد و در سال 2020 بر روی بلاک چین نسل چهارم کازماس فعال شد. تا کنون بالغ بر 24 میلیون BNB برای دریافت بیش از 8 میلیون دلار وام USDX وثیقه گذاشته شده است. 


 

قیمت کاوا

قیمت ارزدیجیتال کاوا

قیمت کاوا در زمان ورودش 0.96 دلار بود و با گذشت کمتر از یک ماه به 1.27 دلار رسید ولی با یک ریزش به قیمت 0.4 دلار رسید. البته این ریزش ناگهانی نقطه ی عطفی برای رشد مجدد ارز دیجیتال کاوا شد و مجددا روند صعودی خود را آغاز کرد و در مقطعی قیمت آن از 5 دلار نیز عبور کرد. ارز دیجیتال کاوا پس از لمس این قیمت و به عبارتی رشد ده برابری قیمتش در کمتر از پنج ماه، روندی نزولی را پیش گرفت و قیمتش در اواخر سال 2020 به 1.2 دلار رسید. در سال 2021 این ارز دیجیتال شروع به رشد نمود و توانست به قیمت 7.4 دلار برسد. سپس ارز دیجیتال کاوا با صعود و ریزش های گوناگونی مواجه شد ولی از قیمت 2.7 دلار پایین تر نرفت.


 

خرید کاوا

خرید ارزدیجیتال کاوا

ارز دیجیتال کاوا از زمان ورود خود تغییرات چشم گیری داشته و با توجه به نمودار قیمتش و مزیت های مختلفی که دارد، عمده ی تریدر ها به خریدش علاقه نشان دادند. خرید کاوا از وب سایت تتر ایران بسیار ساده است و شما می توانید با مناسب ترین قیمت و کمترین کارمزد ارز دیجیتال کاوا و بیش از 60 ارز دیگر را خریداری کنید. چنانچه سوالی در روند خرید شما پیش آمد می توانید در تمامی ساعات از شبانه روز با تیم پشتیبانی تتر ایران تماس بگیرید، آن ها شما را به خوبی راهنمایی می کنند و پاسخگوی سوالات شما هستند. 


 

فروش کاوا

در صورتی که مایل به فروش کاوا باشید، می توانید در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت آن را در تتر ایران به فروش برسانید. پس از تایید درخواست فروش شما، در حداقل زمان ممکن پول به کیف پول شما در وب سایت تتر ایران منتقل می شود. شما قادر خواهید بود در هر زمان پول را از کیف پول خود برداشت کنید و یا به خرید دیگر رمزارز ها بپردازید. در صورت بروز هر سوالی در هر ساعت از شبانه روز، تیم پشتیبانی پاسخگو و راهنمای شما خواهند بود. 

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ