کاردانو


کاردانو که با نام لاتین cardano شناخته می شود اولین بلاک چین معتبر دنیا می باشد که بر اساس فلسفه علمی ساخته شده است. بنیان گذاران این ارز دیجیتال که اکثرا ژاپنی هستند دانشجویان و داشمندان دانشگاه هایی از جمله ادیتبورگ و توکیو را جمع آوری کردند تا کاردانو را به صورت دقیق بررسی کنند. کاردانو یک سکوی رمزگذاری شده نسل سوم است که بنیان گذارانش ادعا می کنند مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین نسل اول و اتریوم نسل دوم را حل می کند. کاردانو از دو لایه تشکیل شده است: لایه CSL که برای اثبات سهام ساخته شده و لایه دیگر CCL که لایه پلتفرم کاردانو است و اطلاعات نحوه انجام تراکنش ها را در بر می گیرد و برای قرارداد های هوشمند ساخته خواهد شد. این بلاک چین تصمیم دارد با ارز فیزیکی نیز همکاری کند که ADA ارز دیجیتالی اختصاصی کاردانو است.

 

کاردانو

 

خرید کاردانو

همچنین کاردانو از سیستم proof of stake برای استخراج سکه استفاده می کند که این سیستم برای کاهش زمان و مصرف انرژی برای ساخت سکه های جدید تنظیم شده است. این ارز دیجیتال سرانجام در سال 2017 به جهان عرضه شد و مورد استفاده همگان قرار گرفت. هماطور که گفته شد این ارز دیجیتال توسط ژاپنی ها ابدا شده است و شباهت بسیار زیادی با اتریوم دارد که به همین دلیل به آن "اتریوم ژاپنی" نیز می گویند، وب سایت تتر ایران به صورت کامل اتریوم چیست؟ را برای شما بازگو کرده است. همچنین برای خریداری این رمز ارز مناسب می توانید به وب سایت تتر ایران مراجعه نموده و با بهترین قیمت آن را تهیه کنید.

 

کاردانو

 

فروش کاردانو

سیستم proof of stake کاردانو برای انگیزه دادن به سهامداران و اثبات کار خود به ماینر ها پاداش می دهد و جوایز نیز بین سه دسته تقسیم می شود: تأیید کنندگان ورودی، سهامداران و رهبران. ماینر ها کسانی هستند که به صورت داوطلبانه با در اختیار گذاشتن سخت افزار کامپیوتر خود به امنیت کاردانو کمک می کنند و این سیستم باعث شده است رمز ارز کاردانو یکی از بهترین بلاک چین ها با امنیت بسیار بالا باشد. همچنین می توانید این ارز دبجیتال را در وب سایت تتر ایران با کمترین کارمزد به فروش برسانید.

 

کاردانو

 

قیمت کاردانو

کاردانو برای اثبات سهامش از الگوریتم اوروبروس ouroboros استفاده می کند که این الگوریتم دارای دو زمان متمایز است. شما می توانید در کاردانو چیست؟ اطلاعات بیشتری در مورد اثبات سهام بدانید. هماطور که گفتیم نام کوین های کاردانو ADA است که تعداد محدودی دارد و حداکثر 45 میلیون واحد از آن تولید خواهد شد که بیشترین تجربه قیمت خود را در سال 2018 به قیمت 1.22 دلار داشت و پس از آن مانند باقی ارز های دیجیتال به دوران نزول قیمت خود که به آن دوره زمستان ارزهای دیجیتال نیز گفته می شود رفت و پس از سال 2019 بازیابی شد. شما می توانید این ارز دیجیتال پر فروش را در وب سایت تتر ایران تهیه و معامله کنید.

کاردانو - ADA

قیمت جهانی : 0.4591 دلار
فروش به ما : 14,761 تومان
خرید از ما : 14,761 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی
بایننس - BNB بایننس


پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ