کاردانو


کاردانو cardano اولین بلاک چین معتبر دنیا است که بر اساس فلسفه علمی ساخته شده .  بنیانگذاران این ارز دیجیتال که اکثراً ژاپنی بودن، دانشجویان و داشمندان چند دانشگاه از جمله ادیتبورگ و توکیو را جمع آوری کردند تا کاردانو را به صورت دقیق بررسی کنند . کاردانو بک سکوی رمزگذاری شده نسل سوم است که بنیانگذارانش ادعا میکنند، مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین نسل اول و اتریم نسل دوم  را حل میکند. کاردانو از دو لایه تشکیل شده است:لایه CSL کت برای اثبات سهام ساخته شده و لایه دیگر CCL که لایه پلتفرم کاردانو است که اطلاعات نحوه انجام تراکنش ها را دربر میگیرد و برای قرارداد های هوشمند ساخته خواهد شد.این بلاک چین تصمیم دارد که با ارز فیزیکی نیز همکاری کند. ارز دیجیتالی کاردانو Ada نام دارد. برای اطلاعات بیشتر به بیت کوین چیست؟ مراجعه نمایید.

کاردانو

خرید کاردانو

همچنین کاردانو از سیستم proof of stake  پروف اف استیک برای استخراج سکه استفاده میکند که این سیستم برای کاهش زمان و مصرف انرژی برای ساخت سکه هی جدید تنظیم شده است. این ارز دیجیتال سرانجام در سال 2017 در دنیا عرضه شد و مود استفاده همگان قرار گرفت. هماطور، که گفته شد این ارز دیجیتال توسط ژاپنی ها ابداء شد و شباهت بسیار زیادی با اتریم دارد و به همین دلیل به آن "اتریم ژاپنی" نیز میگویند. سایت تتر ایران به صورت کامل اتریم چیست؟ را برای شما بازگو کرده، همچنین برای خریداری این رمز ارز مناسب میتوانید به سایت تتر ایرام راجعه نموده و با بهترین قیمت آن را تهیه کنید.

کاردانو

فروش کاردانو

سیستم proof of stake  کاردانو برای انگیزه دادن به سهامداران و اثبات کار خود پاداشهایی به ماینرها میدهد و جوایز نیز به سه زینفع تقسیم میشود: تأیید کنندگان ورودی، سهامداران و رهبران. ماینرها کسانی هستند که به صورت داوطلبانه با دراختیار قرار دادن سخت افزار کامپیوتر خود به امنیت کاردانو کمک می کنند و این سیستم باعث شده که رمز ارز کاردانو یکی از بهترین بلاک چین ها با امنیت بسیار بالا باشد. همچنین میتوانید این ارز دبجیتال را در سایت تتر ایران با کمترین کارمزد به فروش برسانید.

کاردانو

قیمت کاردانو

کاردانو برای اثبات سهامش از الگوریتم اوروبروس ouroboros استفاده میکند. که این الگوریتم دارای دو زمان متمایز است، شما میتوانید در کاردانو چیست؟ اطلاعات بیشتری راجب به اثبات سهام بدانید. هماطور که گفتیم نام سکهای کاردانو Ada است که تعداد محدودی دارد و حداکثر 45 میلیون واحد از آن تولیدد خواهد شد. بیشترین تجربه قیمت خود را در سال 2018 به قیمت 1.22 دلار داشت و پس از آن مانند باقی ارزهای دیجیتال به دوران نزول قیمت خود که به آن دوره زمستان ارزهای دیجیتال نیز گفته میشود رفت و پس از سال 2019 بازیابی شد. شما میتوانید این ارز دیجیتال پر فروش را در سایت تتر ایران تهیه و معامله کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
کاردانو - ADA کاردانو 0.31936 7,809 8,434

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس