قیمت جهانی : 14.5262 دلار
فروش به ما : 738,096 تومان
خرید از ما : 743,150 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

چین لینک


Chain link  یا چین لینک شبکه غیر متمرکز است که قرارداد های هوشمند را قادر می سازد تا با داده ها و خدمات دنیای واقعی که خارج از شبکه های بلاک چین وجود دارد تعامل ایمن داشته باشند. با چین لینک سیستم های سنتی که در حال حاضر اقتصاد مدرن را تامین می کنند می توانند به صنعت بلاکچین در حال ظهور متصل شوند تا امنیت، کارایی و شفافیت بیشتری در فرآیندهای تجاری و اجتماعی ایجاد کنند. 

 

قیمت چین لینک، خرید چین لینک، فروش چین لینک

 

با توجه به علاقه مندی سرمایه گذاران در ارز های دیجیتال، فناوری بلاک چین و چین لینک به عنوان یکی از مولفه های اصلی محسوب می شوند و بسیاری از کاربرد های بلاکچین باعث شده است تا افراد بیشتری وارد این صنعت بشوند که این سوال اساسی پرسیده می شود: چین لینک چیست؟. برای کمک به افراد تازه وارد در حوزه بلاکچین که شناخت کاملی راجع به قراردادهای هوشمند اوراکل ندارند یک مرور کلی ساده برای نمایش ارزش شبکه اوراکل چین لینک و اینکه چگونه فناوری بلاکچین را قادر می سازد که تمام پتانسیل خود را نشان دهد ایجاد کرده ایم.

خرید چین لینک

یکی از نکته های مهم خرید ارز دیجیتال از بین بردن خطر از طرف مقابل می باشد. برای درک کامل اهمیت چین لینک ابتدا درک ارزش اساسی فناوری بلاک چین و قرارداد های هوشمند بسیار مهم است. به طور کلی، بلاک چین یک شبکه غیر متمرکز از رایانه است که محاسبات را انجام می دهد و داده ها را در یک دفتر مشترک ذخیره می کند. بنابراین بلاک چین ها سیستم های بسیار امن و قابل اعتمادی در زمینه انجام محاسبات و ذخیره داده ها برای فرآیند های مربوط به دو یا چند طرف مستقل هستند.

 

قیمت چین لینک، خرید چین لینک، فروش چین لینک

 

فروش چین لینک

چین لینک یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز برای اجازه دادن به قراردادهای هوشمند و انتقال اتوماتیک داده ها میان بلاک چین ها و سیستم های خارجی به روشی کاملاً ایمن و قابل اعتماد است. این ارز دیجیتال از یک مدل مشابه با بلاک چین استفاده می کند، به این صورت که یک شبکه غیر متمرکز از نهاد های مستقل (اوراکل) وجود دارد که به طور جمعی داده ها را از چندین منبع بازیابی می کند و آنها را جمع کرده و یک داده واحد معتبر را به صورت قرارداد هوشمند ارائه می دهد تا اجرای آن را آغاز کند. برای خرید و فروش این ارز دیجیتال و سایر بلاک چین ها کافیست به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و آنها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد معامله کنید.

 

قیمت چین لینک، خرید چین لینک، فروش چین لینک

 

قیمت چین لینک

چین لینک همچنین چندین لایه امنیتی را فراهم می کند که فراتر از تمرکز زدایی است تا کاربران بتوانند به شبکه اوراکل اعتماد کنند. یکی از این چند لایه امنیتی معماری کلی می باشد. امنیت معماری چارچوبی انعطاف پذیر برای ساخت و اجرای شبکه های اوراکل است، بدین معنی که کاربران می توانند شبکه های سفارشی اوراکل را بدون وابستگی به سایر شبکه های اوراکل بسازند و یا به آنها متصل شوند. اما این تنها یکی از چند ویژگی های چین لینک می باشد که نسبت به فضای استفاده ای که به کاربران می دهد بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است. شما می توانید قیمت لحظه ای چین لینک و سایر ارز های دیجیتال را در وب سایت تتر ایران مشاهده کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ