چیلیز


چیلیز یک ارز دیجیتال برتر و به اصطلاح به عنوان سنبل ورزشی رمز ارزها علامت گذاری شده است و همینطور اولین پلتفرم جذب طرفدار و پاداش مقیاس پذیری در جهان را در اختیار کاربران قرار میدهد. طرفداران می توانند با خرید و فروش فن توکن با مارک های تجاری و همچنین رأی گیری در نظر سنجی ها در باشگاه کاربران اقدام کنند. توکن چیلیز با نماد CHZ خرید و فروش می شود، همچنین چیلیز فروش عمومی نخواهد داشت زیرا در سال 2018 تمام بودجه اش را جمع آوری کرد. این ارز دیجیتال در همان سال بیش از 66 میلیون دلار از طریق جایگزینی خصوصی جمع کرد. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که ارز دیجیتال چیست؟ ارز دیجیتال فناوری جدیدی است که با استفاده از تلفن همراه می توانید خرید و فروش های ارزی انجام دهید.

 

چیلیز

 

خرید چیلیز

به طور خاص، این یک رمز سودمند در بلاک چین اتریوم است که به عنوان ارز رمزپایه رسمی پلتفرم Socios.com استفاده می شود. شما می توانید برای خرید اتریوم و این ارز دیجیتال به وبسایت تتر ایران مراجعه فرمایید. با توجه به رابطه موجود در دنیای ورزش بین باشگاه ها و طرفداران آن ها، سازندگان چیلیز تصمیم گرفتند که طرفین را به هم نزدیک کنند. چلیز در سال 2012 در مالت تاسیس شد.

 

چیلیز

 

فروش چیلیز

ممکن است برای کاربران این سوال پیش بیاید که هدف چیلیز چیست؟ هدف Chiliz این است که به میلیون ها طرفدار ورزش یک سکه برای خرید قدرت رای دهی و رأی گیری مستقیم در باشگاه های فوتبال مورد علاقه خود بدهد. به این ترتیب، هواداران به شرکت کنندگان فعال این باشگاه تبدیل می شوند.

علائم طرفداران توکن CHZ هر باشگاه یک دارایی دیجیتال محدود است که به کاربران حق رأی می دهد. موضوعات نظرسنجی توسط خود باشگاه ها تعیین می شود، اما امکانات نا محدود می باشد! شما می توانید از مسائل مربوط به طراحی باشگاه یا اینکه "بهترین بازیکن بازی" رأی گیری کنید، تا مکان های بازی های تابستانی و موارد دیگر را انتخاب کنید.

 

چیلیز

 

قیمت چیلیز

 هرچه طرفداران بیشتر رای بیاورد، رتبه آن در سیستم عامل بالاتر خواهد بود و می تواند به عنوان یک پیرو از مزایای بیشتری برخوردار شوند. دسترسی به جوایز بی نظیر مانند کالاهای تجاری انحصاری، پیش بینی بازی ها و غیره.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
چیلیز - CHZ چیلیز 0.075019 1,933 1,995

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس