قیمت جهانی : 0.084521 دلار
فروش به ما : 4,295 تومان
خرید از ما : 4,348 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

چیلیز


چیلیز یک ارز دیجیتال برتر و به اصطلاح به عنوان سنبل ورزشی رمز ارز ها علامت گذاری شده است و همینطور اولین پلتفرم جذب طرفدار و پاداش مقیاس پذیری در جهان را در اختیار کاربران قرار می دهد. طرفداران می توانند با خرید و فروش فن توکن با مارک های تجاری و همچنین رای گیری در نظر سنجی ها در باشگاه کاربران اقدام کنند. توکن چیلیز با نماد CHZ خرید و فروش می شود، همچنین چیلیز فروش عمومی نخواهد داشت زیرا در سال 2018 تمام بودجه اش را جمع آوری کرد. این ارز دیجیتال در همان سال بیش از 66 میلیون دلار از طریق جایگزینی خصوصی جمع کرد. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که ارز دیجیتال چیست؟ ارز دیجیتال فناوری جدیدی است که با استفاده از تلفن همراه می توانید خرید و فروش های ارزی انجام دهید.

 

چیلیز

 

خرید چیلیز

به طور خاص، این یک رمز سودمند در بلاک چین اتریوم است که به عنوان رمز ارز پایه رسمی پلتفرم Socios.com استفاده می شود. شما می توانید برای خرید اتریوم و این ارز دیجیتال به وب سایت تتر ایران مراجعه فرمایید. با توجه به رابطه موجود در دنیای ورزش بین باشگاه ها و طرفداران آن ها، سازندگان چیلیز تصمیم گرفتند که طرفین را به هم نزدیک کنند. چلیز در سال 2012 در مالت تاسیس شد.

 

چیلیز

 

فروش چیلیز

ممکن است برای کاربران این سوال پیش بیاید که هدف چیلیز چیست؟ هدف Chiliz این است که به میلیون ها طرفدار ورزش یک سکه برای خرید قدرت رای دهی و رای گیری مستقیم در باشگاه های فوتبال مورد علاقه خود بدهد. به این ترتیب، هواداران به شرکت کنندگان فعال این باشگاه تبدیل می شوند.

علائم طرفداران توکن CHZ هر باشگاه یک دارایی دیجیتال محدود است که به کاربران حق رای می دهد. موضوعات نظرسنجی توسط خود باشگاه ها تعیین می شود، اما امکانات نا محدود می باشد! شما می توانید از مسائل مربوط به طراحی باشگاه یا اینکه "بهترین بازیکن بازی" رای گیری کنید، تا مکان های بازی های تابستانی و موارد دیگر را انتخاب کنید.

 

چیلیز

 

قیمت چیلیز

 هرچه طرفداران بیشتر رای بیاورد، رتبه آن در سیستم عامل بالاتر خواهد بود و می تواند به عنوان یک پیرو از مزایای بیشتری برخوردار شوند. دسترسی به جوایز بی نظیر مانند کالا های تجاری انحصاری، پیش بینی بازی ها و غیره.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ