قیمت جهانی : 6.845 دلار
فروش به ما : 309,333 تومان
خرید از ما : 312,519 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

پولکادات


پولکادات خود را به عنوان پروتکل نسل جدید بلاک چین معرفی می کند، هدف نهایی پولکادات Polkadot تبدیل شدن به اینترنت جدید بلاک چین هایی است که می خواهند به صورت یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ممکن است با خود بگویید اتریم و کاردانو نیز همین هدف را دنبال می کنند و دیگر نیازی به پولکادات نیست، اما سازندگان پولکادات بر این باورند که هیچ یک از بلاک چین های زنجیره ای نمی توانند به طور سریع و ایمن به همه اهداف به صورت کارآمد خدمت کنند. تصور کنید آینده Ethereum (حتی ETH 2.0 با سرعت معامله بهبود یافته) که میلیارد ها قرارداد هوشمند را در اختیار همه برنامه های مختلف قرار می دهد. 

این به سادگی موثر نخواهد بود و قطعا مقیاس خوبی نخواهد داشت. بنابراین سرمایه گذاران به دنیای شبکه پولکادات روی می آورند. آیا می دانید پولکادات چیست؟ پولکادات یک پروتکل بلاک چین نسل جدید است که با آوردن چندین ارز دیجیتال به یک شبکه، ارتباط میان زنجیره ای و قابلیت همکاری را بسیار ساده می کند. امنیت این شبکه توسط الگوریتم اجماع GRANDPA یا گرندپا که برای Polkadot طراحی شده است ایمن می شود. مهمترین قسمت های شبکه پولکادات Polkadot Relay Chain، Para Chains، Parathreads و Bridges هستند.

 

پولکادات

 

خرید پولکادات

همانطور که گفته شد پولکادات از قسمت های مهمی تشکیل شده که یکی از آنها پولکادات ریری چین است که به او ستون فقرات پولکادات نیز می گویند است. این قسمت اصلی ترین مرکز ارتباط پاراچین می باشد که امنیت را نیز بر قرار می کند. قسمت Bridges یا همان پل ها سایر بلاک چین ها را وارد اکوسیستم می کنند و امکان انتقال رمز ارز ها میان پولکادات و شبکه های خارج را فراهم می کنند. برای خرید پولکادات کافی است به صرافی های آنلاین مراجعه فرمایید. اما باید قبل از تهیه ارز دیجیتال خود ابتدا از معتبر بودن صرافی مورد نظر اطمینان حاصل کنید. از صرافی های معتبر می توان به وب سایت تتر ایران اشاره کرد که کار خرید و فروش ارز های دیجیتال را برای شما آسان کرده است.

 

پولکادات

 

فروش پولکادات

با تمام بحث ها و ایراد هایی که راجع به بیت کوین انجام شده و در نهایت منجر به ایجاد بیت کوین کش شد را به خاطر دارید؟ که البته هنوز هم به عنوان ایراد های بزرگ و زیادی از شبکه لایتنینگ یاد می شود. یا می دانید هزینه های معاملات در اتریوم دیوانه وار بالا می رود؟ (برای اطلاعات بیشتر به بیت کوین چیست؟ مراجعه فرمایید.) همه این مسائل ناشی از مشکلات مقیاس گذاری است که بلاک چین های نسل 1 و 2 دارند. برخی از مشکلات مقیاس بندی از این واقعیت برخوردار می شود که هر گره در شبکه مجبور است تمامی معاملات را به صورت یکجا در اکثر بلاک چین ها پردازش کند.

اما این مورد در مورد پولکادات صدق نمی کند، پاراچین ها که نقش گره را دارند نام خود را با این واقعیت گرفته اند که آنها بطور موازی بلوک های خود را اجرا و تولید می کنند و اعتبارسنج ها  ایجاد اکنیت می کنند که طبق این فرایند سرعت شبکه بسیار تقویت می شود.

 

پولکادات

 

قیمت پولکادات

همانطور که میبینید همه بلاک چین ها تقریبا سعی در پشتیبانی از ویژگی های مختلف دارند و برای دستیابی به آن مجبور به انجام معاملات هستند. اما پولکادات این اعمال را بسیار آسان کرده و حتی قیمت بسیار مناسبی دارد که باعث شده این ارز دیجیتال را یک دارایی مناسب برای سرمایه گذاران و تاجران کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ