پولکادات


پولکادات خود را به عنوان پروتکل نسل جدید بلاکچین معرفی می کند، هدف نهایی پولکادات Polkadot تبدیل شدن به اینترنت جدید بلاکچین هایی است که می خواهند به صورت یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ممکن است با خود بگویید که اتریم و کاردانو نیز همین هدف را دنبال می کنند و دیگر نیازی به پولکادات نیست، اما سازندگان پولکادات بر این باورند که هیچ یک از بلاکچین های زنجیره ای نمی توانند به طور سریع و ایمن به همه اهداف به صورت کارآمد خدمت کنند. تصور کنید آینده Ethereum (حتی ETH 2.0 با سرعت معامله بهبود یافته) که میلیاردها قرارداد هوشمند را در اختیار همه برنامه های مختلف قرار می دهد. 
 

پولکادات

 

این به سادگی موثر نخواهد بود و قطعاً مقیاس خوبی نخواهد داشت. بنابراین سرمایه گذاران به دنیای شبکه پولکادات روی می آورند. آیا می دانید پولکادات چیست؟ پولکادات یک پروتکل بلاکچین نسل جدید است که با آوردن چندین ارز دیجیتال به یک شبکه، ارتباط بین زنجیره ای و قابلیت همکاری را بسیار ساده می کند. امنیت این شبکه توسط الگوریتم اجماع GRANDPA گرندپا که برای Polkadot پولکادات طراحی شده ایمن می شود. مهمترین قسمتهای شبکه Polkadot Relay Chain، Para Chains، Parathreads و Bridges هستند.

خرید پولکادات

همانطور که گفته شد پولکادات از قسمت های مهمی تشکیل شده که یکی از آنها پولکادات ریری چین که به او ستون فقرات پولکادات نیز می گویند است. این قسمت اصلی ترین مرکز ارتباط پاراچین می باشد که امنیت را نیز بر قرار می کند. قسمت Bridges یا همان پل ها سایر بلاکچین ها را وارد اکوسیستم می کنند و امکان انتقال رمز ها میان پولکادات و شبکه خای خارج را فراهم می کنند.

 

پولکادات

 

برای خریداری پولکادات کافی است به صرافی های آنلاین مراجعه فرمایید. اما باید قبل از تهیه ارز دیجیتال خود ابتدا از معتبر بودن صرافی مورد نظر اطمینان حاصل کنید. از صرافی های معتبر می توان به وب سایت تتر ایران اشاره کرد که کار خرید و فروش ارز های دیجیتال را برای شما آسان کرده.

فروش پولکادات

یا تمام بحث ها و ایراد هایی که راجع به بیت کوین انجام شده و در نهایت منجر به ایجاد بیت کوین کش شد، که هنوز هم به عنوان ایراد های بزرگی و زیادی از شبکه لایتنینگ است، به خاطر دارید؟ یا می دانید هزینه های معاملات در اتریوم دیوانه وار بالا می رود؟ (برای اطلاعات بیشتر به بیت کوین چیست؟ مراجعه فرمایید.) خوب، همه این مسائل ناشی از مشکلات مقیاس گذاری است که بلاک چین های نسل 1 و 2 دارند. برخی از مشکلات مقیاس بندی از این واقعیت برخوردار می شود که هر گره در شبکه مجبور می باشند که همه ی معاملات را به صورت یکجا در اکثر بلاکچین ها پردازش کند.

 

پولکادات

 

اما این مورد در مورد پولکادات صدق نمی کند، پاراچین ها که نقش گره را دارند، نام خود را با این واقعیت گرفته اند که آنها بطور موازی بلوکهای خود را اجرا و تولید می کنند و اعتبارسنج ها از ایجاد اکنیت می کنند و به این صورت سرعت شبکه را بسیار تقویت می شود.

قیمت پولکادات

همانطور که میبینید همه بلاکچین ها تقریبا سعی در پشتیبانی از ویژگی های مختلف دارند و برای دستیابی به آن مجبور به انجام معاملات هستند. اما پولکادات این اعمال را بسیار آسان کرده و حتی قیمت بسیار مناسبی دارد که باعث شده این ارز دیجیتال را یک دارایی مناسب برای سرمایه گذاران و تاجران کند.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
پولکادات - DOT پولکادات 37.8478 969,899 1,000,658

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس