پرفکت مانی


پرفکت مانی (Perfect Money) یک شرکت و سیستم پرداخت جهانی است که دفتر رسمی آن در کشور پاناما قرار دارد. این شرکت خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت را برای کاربران و کسب و کارهای سراسر دنیا فراهم می‌کند.شما به راحتی می‌توانید از طریق این سیستم مقدار زیادی پول را به نقطه دیگر جهان منتقل کنید یا از یک وب‌سایت خارجی کالا و خدمات خود را خریداری نمایید. .با وجود تحریم سرویس‌هایی مثل پی‌پل، ویزا و مسترکارت، هنوز هم سرویس‌های قدرتمندی وجود دارند که می‌توان با آن‌ها خریدهای اینترنتی خارجی و انتقال ارز را انجام داد که پرفکت مانی یکی از آن‌هاست.

 

پرفکت مانی

 

برای افتتاح حساب در این سرویس فقط کافیست که به وب‌سایت رسمی آن به آدرس PerfectMoney.is مراجعه کرده و فرم ثبت نام آن را پر کنید. وب‌سایت رسمی این شرکت از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند که می‌توانید آن از داخل سایت تغییر دهید.

قیمت پرفکت مانی

یکی از دغدغه هایی که افراد برای استفاده از پرفکت مانی دارند قیمت خرید یا فروش آن است. در واقع پرفکت مانی ارز های مختلفی را پشتیبانی می کند.افراد برای خرید هر آنچه که نیاز دارند می بایست پرفکت مانی را با قیمت هایی که سایت های معتبر ارائه می دهند، خریداری کرده و سپس استفاده کنند. حال اینکه از چه سایت هایی انواع پرفکت مانی را با قیمت مناسب خریداری کنند، دغدغه ای است که سایت تتر ایران به آن پایان داده است.شما می توانید نرخ دقیق و بهترین قیمت پرفکت مانی را هر روز در سایت تتر ایران  مشاهده کنید

خرید پرفکت مانی

روش‌های زیادی برای شارژ حساب وجود دارد، اما بهترین و آسان‌ترین روش برای کاربران ایرانی، مراجعه به سایت‌های فروشنده پرفکت مانی مانند تتر ایران است.شما می‌توانید به راحتی با استفاده از ریال و کارت بانکی خود به صورت آنلاین از وب‌سایت‌های ایرانی پرفکت مانی خریداری نمایید.برای خرید باید شماره حساب پرفکت مانی خود را به ما بدهید تا برای شما واریز را انجام دهیم.

 

خرید و فروش پرفکت مانی

 

فروش پرفکت مانی

برای فروش هم مانند خرید آن فقط کافیست به وب‌سایت‌ تتر ایران مراجعه کنید. پس از ثبت نام می‌توانید پرفکت مانی‌های خود را برای ما ارسال کرده و در قبال آن ریال در کارت بانکی خود دریافت کنید.نحوه فروش به این صورت است که سایت ما شما را به درگاه پرفکت خود ارجاع می‌دهد و شما مبلغ را برای آن‌ها می‌فرستید و بعد از چند ساعت در کارت بانکی خود ریال دریافت می‌کنید.

با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی در تترایران می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب Perfect Money خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید یا درآمد خود را به ریال تبدیل کنید.
 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
پرفکت مانی - USD پرفکت مانی 1 23,850 24,650
ووچر پرفکت مانی - USD ووچر پرفکت مانی 1 23,850 24,650

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس