قیمت جهانی : 0.026259 دلار
فروش به ما : 1,188 تومان
خرید از ما : 1,199 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

وی چین


VeChain یا وی چین یک بستر بلاک چین می باشد که برای بهبود مدیریت زنجیره ای و فرایند های تجاری طراحی شده است. هدف آن ساده سازی این فرایند ها و جریان اطلاعات برای زنجیره های تأمین از طریق استفاده از فناوری توزیع شده (DLT) است. وی چین شامل دو توکن مجزا است: وی چین توکن (VeChain token (VET وی چین تور انرژی VeChainThor Energy (VTHO)، اولی برای انتقال ارزش در سراسر شبکه وی چین استفاده می شود و دومی به عنوان انرژی یا "گاز" برای تأمین معاملات قرارداد هوشمند استفاده می شود.

 

خرید وی چین، فروش وی چین، قیمت وی چین

 

 خرید وی چین

 هدف اصلی وی چین چیست؟ در مقاله سفید وی چین آمده است که هدف آن ایجاد یک پلتفرم اکوسیستم تجاری trust-free، جریان شفاف اطلاعات، همکاری کار آمد و انتقال ارز سریع در فرآیند های تجاری است. داده های زنجیره تأمین برای فرآیند های تجاری در حال حاضر در چندین سهم ذینفع در سیلو ها تقسیم شده است. این عملکرد بر جریان اطلاعات تأثیر می گذارد که دوباره بین سهامداران تقسیم می شود. طبق مقاله سفید وی چین فناوری بلاک چین می تواند مشکل اطلاعات نامتقارن را از بین ببرد و اجازه دهد مالکیت داده ها به صاحب آن برگردد و آن را توانمند کند. پلتفرم وی چین ادعا می کند که یک دید 360 درجه ای از اطلاعات لازم مرتبط با یک محصول و فرآیند های تجاری آن - مانند ذخیره سازی، حمل و نقل و تأمین - را به ذینفعان مجاز ارائه می دهد و شفافیت بیشتری در بازار ایجاد می کند. به عنوان مثال از این سیستم عامل می توان برای بررسی کیفیت، اصالت، ذخیره سازی، محیط حمل و نقل و تحویل آخرین مقصد بسته از محل تولید تا تحویل نهایی به مشتری استفاده کرد.

 

خرید وی چین، فروش وی چین، قیمت وی چین

 

فروش وی چین

 VeChain از تراشه های هوشمند یا برچسب های شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) و سنسور هایی استفاده می کند که اطلاعات اصلی را روی شبکه بلاک چین پخش می کنند که ذینفعان مجاز می توانند به آنها در زمان مناسب دسترسی داشته باشند. استفاده از سنسور ها به این معنی است که می توان تمام پارامتر های مربوط به محصول را به طور مداوم کنترل کرد و در صورت وجود مشکل به ذینفعان مربوطه منتقل شود. به عنوان مثال اگر بسته دارویی خارج از محدوده دمایی تعیین شده ذخیره شود تولیدکنندگان و مشتریان مطلع می شوند که این امر امکان بهبود خدمات و کنترل کیفیت بهتر را فراهم می کند. تمام این ویژگی ها باعث شده تا چین لینک به یک ارز دیجیتال فوق العاده برای سرمایه گذاری تبدیل شود. برای خرید و فروش چین لینک با بهترین قیمت و کمترین کارمزد به وب سایت تتر ایران مراجعه فرمایید.

 

خرید وی چین، فروش وی چین، قیمت وی چین

 

قیمت وی چین

از مارس 2021 تا به امروز کوین های VET بیستمین ارز دیجیتال ارزشمند (حدود 4 میلیارد دلار) بازار هستند که با ارزش بازاری حدود 0.0062 دلار معامله می شوند. VTHO با ارزش کل 205 میلیون دلار در صد و پنجاهمین رتبه برتر قرار دارد و کوین ها با قیمت 0.0062 دلار معامله می شوند. برای بررسی لحظه ای قیمت ارزهای دیجیتال به وب سایت تتر ایران مراجعه نمایید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ