ووچر پرفکت مانی


پیش از این درباره مزایای سیستم پرداخت بین المللی پرفکت مانی توضیحاتی دادیم. این سیستم پرداخت امکان انجام تراکنش را در کمترین زمان فراهم می کند و روش های مختلفی برای استفاده از خدمات این سیستم وجود دارد، یکی از روش های آن استفاده از ووچر پرفکت مانی (e-Voucher) است که به آن کارت شارژ پرفکت مانی نیز  می گویند.

ووچر پرفکت مانی یک سرویس از سیستم مالی شرکت پانامایی پرفکت مانی است که به شما اجازه انجام تراکنش های اینترنتی بدون اینکه نیازی به حساب یا کارت های بین المللی و یا حتی حساب پرفکت مانی داشته باشید را میدهد. ووچر پرفکت مانی یک کد دیجیتالی بهادار است که هرکسی آن را داشته باشد می تواند آن را نقد و یا خرج کنداین ارز از یک شماره یکتای دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد کارت تشکیل شده است. از آنجایی که این ردگیری این کد ها میسر نیست لذا حتما می بایست از کدهای خود محافظت کنید و آن را تنها در اختیار فروشنده معتبر و یا افراد مطمئن دهید. استفاده از ووچر شباهت بسیاری به استفاده از یک کارت هدیه دارد. شما با خرید یک کارت هدیه با مبلغ مشخص می‌توانید از آن به راحتی استفاده کرده و با تمام شدن اعتبارش، کارت را دور بیندازید همچنین امکان شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر وجود دارد.سهولت استفاده و سرعت در انجام تراکنش‌ها با ووچر باعث شده تا به یکی از محبوب‌ترین خدمات پرفکت مانی بدل شود.

 

ووچر پرفکت مانی

 

قیمت ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی هم به شکل یورو و هم به صورت دلاری در سایت‌های ایران قابل خرید و فروش است .متداول ترین و پرکاربردترین واحد پولی که در پرفکت مانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دلار است. اما علاوه بر دلار، امکان شارژ کردن حساب‌های پرفکت مانی با 3 دارایی دیگر یورو، طلا و بیت کوین نیز وجود دارد. این ووچرها با مبالغ مختلف از یک دلار تا چند صد دلار به فروش می‌رسند،شما با مراجعه به سایت تتر ایران میتوانید بهترین قیمت ووچر پرفکت مانی را مشاهده و به سرعت وآسانی اقدام به خرید و فروش با این ارز دیجیتال کنید. 

خرید ووچر پرفکت مانی

بهترین و راحت‌ترین راه برای خرید ووچر پرفکت مانی مراجعه به سایت‌های ایرانی مانند تتر ایران است. پس از طی کردن مراحل احراز هویت در سایت، مبلغ مورد نیاز خود را وارد کنید و آن را با کارت بانکی پرداخت کنید. در نهایت و تقریبا به صورت آنی، ووچر به شما تحویل داده می‌شود.پس از خرید ووچر، همانطور که گفتیم تنها کافی است شماره ووچر و کد فعال‌سازی آن را در وب‌سایتی که قصد خرید یا ثبت نام در آن را دارید وارد کنید. 

 

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی


 فروش ووچر پرفکت مانی

یکی از مزیت های بزرگ استفاده از این شبکه برای کاربران داخلی، استفاده از آن برای کسب درآمد بین المللی است. بحث نقد کردن درآمد حاصل از فروش پرفکت مانی یکی از دغدغه های کاربران ایرانی است، زیرا به دلیل عدم دسترسی به پرداخت های بین بانکی خارجی امکان تبدیل آن به ریال وجود ندارد. بعضا افراد زیادی به دلیل داشتن دغدغه نقد کردن وارد عرصه بین المللی نمی شوند..  ما برای رفع دغدغه این عزیزان، امکان فروش ووچر Perfect Money و تبدیل آن به ریال را در سایت تتر ایران فراهم نموده ایم. پس از کسب درآمد از طریق این سیستم می توانید فرآیند فروش پرفکت مانی خود را به تترایران بسپارید. می توانید با استفاده از تترایران این کار را در کوتاه ترین زمان انجام دهید.در خصوص فروش ووچر پرفکت مانی عملیات به این صورت خواهد بود که شما کد ووچر مورد نظر را ثبت می نمایید. پس از ثبت در سیستم  به مبلغ حساب بانکی شما در حداقل زمان ممکن واریز خواهد شد. 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
پرفکت مانی - USD پرفکت مانی 1 23,850 24,650
ووچر پرفکت مانی - USD ووچر پرفکت مانی 1 23,850 24,650

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس