قیمت جهانی : 0.015855 دلار
فروش به ما : 799 تومان
خرید از ما : 812 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

هارمونی


هارمونی با نماد اختصاری ONE پروژه دیگری است که با اهداف افزایش تمرکززدایی، بهبود سرعت انجام و تایید تراکنش ها و همینطور مقیاس پذیری وارد میدان کار شده است. این پروژه در سال 2018 به صورت استارتاپ فعالیت خود را آغاز کرد، اما در آوریل 2019 عرضه اولیه پروژه هامونی توانست نظر سرمایه گذارانی اعم از Silicon Valley’s Consensus Capital، Hong kong’s Leminscap VC را جلب کند و به سرمایه ای حدود 18 میلیون دلار برسد. در این میان، از بین 12.6 میلیارد توکن از پیش استخراج شده ONE، تعداد 2.8 میلیارد توکن توسط سرمایه‌ گذاران خریداری شد.

harmony ارز دیجیتال

تیم پروژه هارمونی از دوازده نفر تشکیل شده که از مهم تر ین آن ها می توان به افرادی اعم از استفان تسه (موسس و مدیرعامل)، نیکولاس برتی و آلوک کوتاری و همینطور رونجیان لان (بنیانگذاران) اشاره کرد. باید اضافه کنیم که پایگاه اصلی آن در کوپرتینو، کالیفرنیا واقع شده است. 
هارمونی (Harmony) درواقع یک پلتفرم بلاک‌ چین سریع و مطمئن می باشد که با هدف اینکه از گسترس و استفاده از برنامه ‌های کاربردی غیرمتمرکز مختلف (DApps) حمایت کند، طراحی شده است. این پروژه که یک زنجیره بلوکی مبتنی بر مکانیزم فناوری شاردینگ ایمن ( به اشتراک گذاشتن همزمان داده ‌ها در عین محافظت از حریم خصوصی مشتری)، مقیاس‌ پذیر و قابل ردیابی (تقسیم یک پردازش بزرگ به پردازش‌ های کوچک‌ تر و افزایش سرعت معاملات سیستم ‌عامل‌های مبتنی بر بلاک‌ چین) است، بر این ادعاست که با ایجاد ساختاری توانسته محدودیت‌ های ساختاری موجود برای تبدیل رمزارزها به ارز قابل مبادله (بهبود عملکرد در مقیاس پذیری ابزارهای ارتباطی میان‌زنجیره ‌ای بین بلاک چین‌ های مختلف) را بردارد، امنیت، تمرکززدایی و همینطور امکان تعداد تراکنش ها را در پلتفرم هارمونی نسبت به سایر شبکه ها افزایش دهد و سرعت و مصرف انرژی را با بهره مندی از روش اجماع ارز هارمونی بهبود بخشد.

harmony crypto

 

قیمت هارمونی

داده های بدست آمده از بازار ارزهای دیجیتال رشد 263 درصدی پس از به کف رسیدن قیمت هارمونی آن هم به مبلغ 0.095 دلاری را در تاریخ 30 اوت معادل با 8 شهریور نشان می دهد. البته ناگفته نماند که حجم معاملات هارمونی در 24 ساعت گذشته مورخ 14/09/1400 از مرحله 800 میلیون دلار گام های بلندتری برداشته است.
لازم به ذکر است که تعداد عرضه توکن ONE با 12 میلیارد و 600 توکن برابر است؛ ضمن اینکه قیمت هارمونی در بازار آن حدوداً یک میلیارد و چهارصد و چهل میلیون دلار می باشد. هم اکنون فعال ترین صرافی که 43 درصد از کل حجم معاملات بازار روزانه را به خود اختصاص داده، صرافی بایننس (Binance) است.

Harmony


خرید هارمونی

اگر قصد خرید هارمونی را دارید، اولین قدم افزایش موجودی حساب خود برای خرید این رمز ارز است. انواع صرافی های داخلی و خارجی امکان فروش و یا خرید این رمز ارز را فراهم کرده اند که در این میان صرافی های داخلی می توانیم به صرافی تتر ایران اشاره داشته باشیم. در صورت نگهداری آن نیز می توانید از انواع کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده کنید.

هارمونی


فروش هارمونی

بدیهی است که هر خریدی می تواند فروشی را به دنبال داشته باشد. از آنجا که هارمونی جایگاهی مناسبی در بازار ارزدیجیتال دارد، در صورتی که فکر فروش هارمونی را داشتید می توانید از طریق صرافی های داخلی معتبر اقدام کنید. همانطور که می توان در این صرافی ها با توجه به قیمت بازار، اقدام به خرید کرد، امکان فروش هارمونی نیز در آن ها فراهم است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ