نئو


نئو NEOیک ارز رمزگذاری شده بر مبنای بلاک چین است که در سال 2014 توسط دا هونگفی و اریک ژان با عنوان antshares ابداء شد و در سال 2017 به نئو تغیر نام یافت. این ارز دیجیتال با هدف ساختن یک سیستم اقتصادی هوشمند توزیع شده که قرارداد هارا به صورت هوشمند انجام میدهد. نئو از لحاظه تئوری سیستم اقتصاد هوشمند خود رو اینگونه توصیف میکند، (دارایی های دیجیتال+ هویت دیجیتال+ قرارداد هوشمند= اقتصاد هوشمند).

سکها در بلاک چین نئو به صورت غیر متمرکز قابل اعتماد و قابل پیگیری که عاری از واسطه و هزینهای مربوط به آن است معامله میشوند، کاربران قادر به ثبت سرمایه گذاری خرید فروش مبادله یا گردش این ارز دیجیتال هستند و از دارایی های کاربران پستیبانی میکند بصورتی که تراکنش های ثبت شده در سیستم آن دارای هویت دیجیتالی معتبر هستند و توسط قانون محافظت میشود.

نِِیو

خرید نئو

هویت های دیجیتالی در نئو شامل اطلاعات کلیدی قابل تأیید در مورد افراد شرکت کننده، سازمانها، نهادها را قابل روئیت میکند. نئو امکان امکان اجرای معاملات و توافق نامه ها بین طرفهای مختلف بدون حاکمیت توسط سیستم قانونی مثل بانک فراهم میکند، اجرای تمام این قرارداد ها بر اساس کدنویسی شبکه و کدگذاری امکان ردیابی، شفافیت و برگشت ناپذیری معاملات را برای ما فراهم میکند. این سکه خاص را میتوان در صرافیهای قابل اعتماد نظیر سایت تتر ایران یافت و خریداری کرد.

نیو

فروش نئو

گفتنی است که نئو از دو سکه NEOو GAS پشتیبانی میکند، تفاوت نئو با سایر ارزهای دیجیتال در رعایت مقررات نظارتی است، در حالی که دارایی های دیجیتال شده و قرارداد های هوشمند سایر بلاک چینها مثل اتریم این به این ویژگی اهمیت نمیدند اما نئو به سومین ویژگی اصلی ارزهای دیجیتالی که هویت دیجیتالی نامیده میشود کاملا پایبند است. افراد و یا هر سازمان و نهادی که در سیستم نئو فعالیت میکنند دارای هویت خاص خود هستند که قابل تایید هست و این باعث سازگاری نئو میشود. شما همچنین میتوانید در صورت تمایل نئوی خود را در سایت تتر ایران با بهترین قیمت و کمترین کارمزد به فروش برسانید.

نیو

قیمت نئو

از دیگر ویژگی های نئو می توان به توانایی پردازش 10 هزار تراکنش در ثانیه اشاره کرد یعتی در هنگام نوشتم این مقاله حدودن 70 میلیون نئو در حال گردش است و کلا 100 هزار نئو وجود دارد که بر خلاف سایر بلاکچینها استخراج نشده و نمیشود بلکه در همان ابتدای تأسیس نئو این مقدار تولید شده. شما میتوانید قیمت این رمز ارز شگفت انگیز را در تتر ایران به صورت روزانه چک کنید و در چند ثانیه معاملات خود را انجام دهید.

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
نئو - NEO نئو 21.481 525,211 533,803

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس