قیمت جهانی : 73.36 دلار
فروش به ما : 3,723,336 تومان
خرید از ما : 3,756,362 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

لایت کوین


لایت کوین ابزاری قدرتمند، سیاسی و اقتصادی است که هر شخصی در هر کجا می تواند بدون اجازه از اماکن دولتی و... با اشخاص دیگر در جهان معامله کند و با استفاده از آن در یک اقتصاد واقعی جهانی شریک شود. این ارز دیجیتال زیر نظر هیچ بانک یا اداره دولتی نیست و همه می توانند از آن استفاده کنند، شما با لایت کوین می توانید پرداخت های خصوصی، ایمن، بدون مرز و کم هزینه را برای هر شخص در هر زمان و هر مکان ارسال کنید. حتی می توان گفت لایت کوین یکی از امین ترین ارز های دیجیتال دنیا است زیرا بلاک چین لایت کوین بزرگترین شبکه جهانی مبتنی بر رمز نگاری را دارد که با 100٪ آپ تایم از سال 2011 فعالیت می کند و میلیارد ها دلار ارزش دارد. همچنین تراکنش هایش چهار برابر سریع تر از تراکنش های بیت کوین می باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به لایت کوین چیست؟ مراجعه کنید.

 

لایت کوین

 

قیمت لایت کوین

اگرچه پیشبینی قیمت لایت کوین با موارد استفاده جدید و مشارکت افزایش یافته است اما برخی سوال می کنند که آیا در آینده هم همینطور میماند؟

در این مورد باید گفت همانطور که در بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال دیگر نمایان است باید گفت قیمت بازار ارز های دیجیتال همیشه بالا و پایین می شود خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. ما با تحلیلگران مجرب مجموعه تتر ایران به شما کمک می کنیم با بهترین قیمت و بهترین زمان به خرید و فروش لایت کوین از وب سایت تتر ایران بپردازید.

 

لایت کوین

 

فروش لایت کوین

 قبل از اینکه بتوانید اولین لایت کوین خود را بفروشید باید یک حساب باز کنید و هویت خود را با یکی از آنها تأیید کنید. روند ایجاد حساب، تأیید هویت و پردازش پرداخت بسته به روند تأیید و روش پرداخت استفاده شده از چند دقیقه تا چند هفته طول می کشد. آیا اکنون زمان مناسبی برای فروش لایت کوین است؟ ما نمی دانیم با این حال اگر به دنبال قیمت مشخصی هستید که مایلید لایت کوین را در آن بفروشید می توانیم به شما کمک کنیم این فرصت مناسب را در وب سایت تتر ایران از دست ندهید.

 

لایت کوین

 

خرید لایت کوین

لایت کوین را می توانید در بازار ارز های رمزنگار شده خریداری کنید. در صرافی ها به افراد اجازه می دهند که لایت کوین را مستقیما بین یکدیگر معامله کنند. همچنین برای خرید و فروش لایت کوین باید راجع به صرافی مورد نظر تحقیق، تایید صحت، قیمت و هزینه ها نیز توجه کنید. کیف پول‌ های آنلاین و کیف پول ‌های موبایلی یا دسکتاپی راحتی بیشتری برای کاربر دارند اما به اندازه کیف پول ‌های کاغذی و سخت افزاری امن نیستند. زمانی که شما کیف پول دیجیتالی خود را ایجاد می‌ کنید دارای تعدادی کلید خصوصی هستید که تنها متعلق به شما است و حتی تیم ایجاد کننده آن کیف پول هم به کلید‌ های شما دسترسی ندارد. با استفاده از این کلید‌ های خصوصی می ‌توانید هر زمانی و بر روی هر دستگاهی، کیف پول خود را احیا کنید. شما می توانید با خیال راحت در وب سایت معتبر تتر ایران لایت کوین خریداری کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ