زی کش


زی کش ZCash یک ارز رمزنگاری شده با بلاک چین غیر متمرکز و منبعی باز است که ناشناس بودن کاربران و معاملات آن ها را فراهم می کند، می توان گفت یک ارز دیجیتال مشابه بیت کوین می باشد، اما تفاوت عمده آن ها در سطح حریم خصوصی و قابلیت استفاده از آن است.

موفقیت بیت کوین زمینه ظهور صدها ارز رمزنگاری شده از جمله ZCash را فراهم کرد. تقاضا برای حفظ حریم خصوصی بیشتر شد زیرا کاربران ارز رمزنگاری فهمیدند که معاملات آن ها به راحتی در بلاک چین قابل پیگیری است. آیا می دانید زی کش چیست؟ یا چرا به وجود آمده؟ زی کش توسط زوکو ویلکاکس اوهارن  Zooko Wilcox-O’Hearnدر اکتبر 2016 در پاسخ به تقاضای کاربران اینترنتی برای یک سیستم مالی کاملا باز با ویژگی های حریم خصوصی مناسب اضافه شد.

می توان گفت بیت کوین یک پیشگام در سیستم مالی باز بود. ZCash در تلاش است تا همان ساختار بیت کوین را حفظ کند اما ویژگی های زیادی به آن اضافه شده و دارای حریم خصوصی پیشرفته است.

 

زی کش

 

خرید زی کش

 متأسفانه، استناد به حریم خصوصی بیت کوین نیز نقصی است که درصدد رفع آن سایر ارز های دیجیتال به وجود آمدند. زی کش با استفاده از سیستم منبع باز بیت کوین نوآوری های زیادی را ازآن خود کرد. همچنین حتی اگر تمام تراکنش های زی کش در یک بلاک چین ثبت شده باشد، تراکنش ها رمزنگاری شده اند و فقط توسط کاربرانی که به آن ها دسترسی دارند مشاهده می شود. همانطور که گفته شد ویژگی های زیادی باعث شده که زی کش به عنوان ارز دیجیتال مناسب و امنی برای سرمایه گذاری انتخاب شود. برای خرید بیت کوین و این ارز دیجیتال کافی است به سایت تتر ایران مراجعه کرده تا با کمترین کارمزد آن ها را خریداری کنید.

 

زی کش

 

فروش زی کش

 مانند Monero و سایر ارزهای رمزپایه که ناشناس هستند، زی کش به دلیل فراهم کردن پناهگاهی امن برای معاملات غیرقانونی مورد انتقاد قرار می گیرد. با این حال، زی کش تنها توسط مجرمان اینترنتی که در شبکه های تاریک معاملات غیرقانونی انجام می دهند، مورد استفاده نمی باشد. همچنین هم اکنون خرید و فروش ارز دیجیتال میان تمام کشور ها رواج یافته و طرفداران زیادی پیدا کرده، شما هم برای تجارت ارزهای دیجیتال کافی است به سایت تتر ایران مراجعه کرده و ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را معامله کنید.

 

زی کش

 

قیمت زی کش

قیمت زی کش نیز بسیار به صرفه و مناسب بوده و این ویژگی زی کش را به یک ارز دیجیتال محبوب برای تجارت تبدیل کرده. شما میتوانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را در وبسایت تتر ایران مشاهده کرده و آن ها را مقایسه کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
زی کش - ZEC زی کش 128.53 3,315,977 3,406,639

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس