قیمت جهانی : 32.7245 دلار
فروش به ما : 1,653,769 تومان
خرید از ما : 1,676,090 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

زی کش


زی کش ZCash یک ارز رمز نگاری شده با بلاک چین غیر متمرکز و منبعی باز است که ناشناس بودن کاربران و معاملات آن ها از بارز ترین ویژگی های زی کش می باشد که می توان گفت یک ارز دیجیتال مشابه بیت کوین است اما تفاوت عمده آن ها در سطح حریم خصوصی و قابلیت استفاده از آن است.

موفقیت بیت کوین زمینه ظهور صد ها ارز رمزنگاری شده از جمله ZCash را فراهم کرد. تقاضا برای حفظ حریم خصوصی بیشتر شد زیرا کاربران ارز رمز نگاری فهمیدند که معاملات آن ها به راحتی در بلاک چین قابل پیگیری است. آیا می دانید زی کش چیست؟ یا چرا به وجود آمده است؟ سازنده زی کش زوکو ویلکاکس اوهارن ( (Zooko Wilcox-O’Hearnاست که اکتبر 2016 در پاسخ به تقاضای کاربران اینترنتی برای ایجاد یک سیستم مالی کاملا باز با ویژگی های حریم خصوصی مناسب زی کش را ابداع کرد.

می توان گفت بیت کوین یک پیشگام در سیستم مالی باز بود که ZCash در تلاش است تا همان ساختار بیت کوین را حفظ کند اما ویژگی های زیادی به آن اضافه شده و دارای حریم خصوصی پیشرفته تری است.

 

زی کش

 

خرید زی کش

 متاسفانه استناد به حریم خصوصی بیت کوین نیز نقصی است که درصدد رفع آن سایر ارز های دیجیتال به وجود آمدند. زی کش با استفاده از سیستم منبع باز بیت کوین نو آوری های زیادی را از آن خود کرد. همچنین حتی اگر تمام تراکنش های زی کش در یک بلاک چین ثبت شده باشد تراکنش ها رمزنگاری شده اند و فقط توسط کاربرانی که به آن ها دسترسی دارند مشاهده می شود. همانطور که گفته شد ویژگی های زیادی باعث شده است زی کش به عنوان ارز دیجیتال مناسب و امن برای سرمایه گذاری انتخاب شود. برای خرید بیت کوین و زی کش کافی است به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده تا با کم ترین کارمزد آن ها را خریداری کنید.

 

زی کش

 

فروش زی کش

زی کش مانند Monero و سایر رمز ارز های پایه ای که ناشناس هستند به دلیل فراهم کردن پناهگاهی امن برای معاملات غیر قانونی مورد انتقاد قرار می گیرد. با این حال زی کش تنها توسط مجرمان اینترنتی که در شبکه های تاریک معاملات غیر قانونی انجام می دهند مورد استفاده نمی باشد. هم اکنون خرید و فروش ارز دیجیتال میان تمام کشور ها رواج یافته و طرفداران زیادی پیدا کرده است که شما نیز برای تجارت ارز های دیجیتال کافی است به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و ارز های دیجیتال مورد نظر خود را معامله کنید.

 

زی کش

 

قیمت زی کش

قیمت زی کش نیز بسیار به صرفه و مناسب بوده و این ویژگی زی کش را به یک ارز دیجیتال محبوب برای تجارت تبدیل کرده است. شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را در وبسایت تتر ایران مشاهده کرده و آن ها را مقایسه کنید. همچنین پس از مشاهده قیمت ها در وب سایت تتر ایران اگر قصد خرید زی کش یا فروش زیکش را داشته باشید پشتیبانان ما به صورت 24 ساعته شما را راهنمایی خواهند کرد تا در بهترین زمان برای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ