دوج کوین


دوج کوین (Dogecoin) یک ارز رمز نگاری شده مبتنی بر بلاک چین بوده و در سال 2013 به عرصه ارز های دیجیتالی وارد شد. این ارز دیجیتالی با واحد اختصاری DOGE نشان داده می شود و به دلیل داستان جالب ابداع و کارایی تقریبا متفاوتش میان کاربران ایرانی و حتی خارجی محبوبیت زیادی پیدا کرده است، حدود 121 میلیارد واحد از دوج کوین در دنیای ارز های دیجیتالی در حال گردش است. دوج کوین توسط بیلی مارکوس به وجود امده و همچنین به عنوان آلت کوین شناخته می شود که یک سکه با الگوی تقریبا طعنه آمیز محسوب می شود. دوج نام نژادی از نژاد سگ های ژاپنی است که ظاهرا به عنوان یک شوخی از این اسم در نام گذاری دوج کوین استفاده شده است اما با این حال بلاک چین آن هنوز فعالیت می کند. در واقع دوج کوین یکی از فورک (انشعابات) لاکی کوین است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به دوج کوین چیست؟مراجعه کنید.

 

دوج کوین

 

قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین مانند دیگر رمز ارز های پایه از نوسانات زیادی برخوردار است و قیمت آن ثابت نمی ماند. با آنکه قیمت دوج کوین دائما در حال تغییر است اما ارزش بازار تقریبا خوبی دارد و در رتبه‌ بندی ارز های دیجیتال برحسب ارزش بازار در رده نسبتا خوبی قرار گرفته است. با این حال قیمت دوج کوین نسبت به دیگر ارز های دیجیتالی از قیمت پایین تری برخوردار است و دلیل اصلی آن‌ هم یک چیز است: تولید دوج کوین تا ابد ادامه خواهد داشت!

 

دوج کوین

خرید دوج کوین

تورم کم، قیمت مناسب، جامعه مهربان، کارایی زیاد دوج کوین از دلایلی هستند که طرف داران ارز دیجیتال را برای خرید آن وسوسه می کنند. دو روش برای خرید دوج کوین وجود دارد:

  1. دوج کوین را مستقیما از سایت های صرافی ایران از ریال به دوج کوین تبدیل کنید.
  2. اول باید خرید بیت کوین را انجام دهیم و بعد آن را به دوج کوین تبدیل کنید.

چند سالی است که ارز دیجیتال در ایران رواج یافته است و شما می توانید از صرافی های قابل اعتماد به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. وب سایت تتر ایران امکان خرید و فروش دوج کوین را برای شما عزیزان محیا کرده است. شما با چند کلیک ساده در وب سایت تتر ایران می توانید به راحتی دوج کوین و دیگر ارز های دیجیتال در دسترس اتان را معامله کنید. همچنین در تمامی مراحل خرید و فروش انواع ارز دیجیتال پشتیبانان ما به صورت آنلاین و 24 ساعته در اختیار شما هستند تا خرید و سرمایه گذاری خوبی را در این عرصه تجربه کنید.

 

دوج کوین

 

فروش دوج کوین

راه اندازی کیف پول دوج کوین بسیار آسان است. موضوعی که دوج کوین را متفاوت از دیگر ارز های دیجیتال می کند این است که تورم قیمت آن نسبتا کمتر از تورم قیمت ارز های دیجیتالی دیگر است. پس شما می توانید با خیال راحت این رمز ارز جالب را معامله کنید.

در صورتی که قصد فروش دوج کوین خود را داشته باشید می توانید به راحتی و با بهترین قیمت کوین های خود را در وب سایت معتبر تتر ایران به فروش برسانید. شما می توانید با جستجو کلمه فروش دوج کوین در گوگل صرافی های خرید و فروش دوج کوین را پیدا کنید اما به یاد داشته باشید که حتما تحقیق کافی در مورد سایت های صرافی انجام داده باشید.

 

دوج کوین - DOGE

قیمت جهانی : 0.2149 دلار
فروش به ما : 6,282 تومان
خرید از ما : 6,376 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بایننس - BNB بایننس

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ