دوج کوین


دوج کوین (Dogecoin)یک ارز رمزنگاری شده، مبتنی بر بلاک چین بوده و سال 2013در عرصه ارزهای دیجیتالی  شروع به فعالیت کرد،این ارز دیجیتالی با واحد اختصاری DOGE ،به دلیل داستان جالب و کارایی تقریبا متفاوتش  میان کاربران ایرانی و حتی خارجی محبوبیت زیادی پیدا کرده، و حدود  121 میلیارد واحد از آن در دنیای ارز های دیجیتالی در حال گردش است،دوچ کوین توسط بیلی مارکوس به وجود امده و همچنین به عنوان آلت کوین، یک سکه الگوی تقریبا طعنه آمیز محسوب می شود.دوج نام نژادی از نژاد سگ های ژاپنی است، که ظاهراً به عنوان یک شوخی از این اسم در نام گذاری دوج کوین استفاده شده  اما با این حال بلاکچین آن هنوز استفاده میشود.در واقع دوج کوین یکی از فورک (انشعابات) لاکی کوین است.شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به دوج کوین چیست؟مراجعه کنید.

دوج کوین

قیمت دوج کوین

قیمت هر دوج کوین حدوده 0/004دلار است. دوج کوین اگرچه ارزش بازار تقریباً خوبی دارد و در رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال برحسب ارزش بازار، در رده نسبتاً خوبی قرار گرفته است اما با این حال قیمت بسیار ناچیزی دارد. دلیل اصلی آن‌ هم یک چیز است: تولید دوج کوین تا ابد ادامه خواهد داشت!

دوج کوین

خرید دوج کوین

تورم کم و قیمت مناسب و کارایی زیاد دوج کوین طرف داران ارز دیجیتال را برای خریدش وسوسه میکند.

دو روش برای خرید دوج کوین وجود دارد:

  1. دوج کوین را مستقیما از سایت های صرافی ایران از ریال به دوج کوین تبدیل کنید
  2. اول باید خرید بیت کوین را انجام دهیم و بعد ان را به دوج کوین تبدیل کنید

چند سالی است که ارز دیجیتالی در ایران رواج یافته است و شما میتوانید از صرافی های قابل اعتماد خرید و فروش کنید.  سایت تتر ایران نیز امکان خرید و فروش دوج کوین را برای شما محیا کرده. شما با چند کلیک ساده در سایت تتر ایران میتوانید به راحتی دوج کوین و دیگر ارزهای دیجیتالتان را معامله کنید.

دوج کوین

فروش دوج کوین

راه اندازی کیف پول دوج کوین بسیار آسان است. چیزی که دوج کوین را متفاوت از دیگر ارزهای دیجیتالی میکند این است که تورمش نسبتا کمتر از تورم ارز های دیجیتالی دیگر است. پس شما میتوانید با خیال راحت ان را معامله کنید.

در صورتی که قصد فروش دوج کوین خود را داری میتوانید به راحتی و با بهترین قیمت ان را در سایت معتبر تتر ایران به فروش برسانید. شما میتوانید با جستجو کردن فروش دوج کوین در گوگل صرافی های خرید و فروش دوج کوین را پیدا کنید اما به یاد داشته باشید که حتما تحقیق کافی راجب سایت های صرافی انجام دهید.

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
دوج کوین - DOGE دوج کوین 0.00773 188 195

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس