قیمت جهانی : 0.00104045 دلار
فروش به ما : 47 تومان
خرید از ما : 47 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

دنت


دنت یا DENT یک ارز رمز نگاری شده جدید است که با شعار مختل کردن اینترنت تلفن همراه در جهان به وجود آمده. هدف این شرکت آزاد سازی اینترنت است که به هر کسی اجازه می دهد از طریق بلاک چین اتریوم خرید و فروش و اهدای ارز های دیجیتال خود را انجام دهند. (در اتریوم چیست؟ مطالب بیشتری را مشاهده کنید) شرکت ارز دیجیتال دنت DENT Wireless Limited نام دارد. دنت با این هدف طراحی شده است تا توسعه دهندگان پروژه دنت اطمینان حاصل کنند که در آینده آن ها می توانند بر ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه تاثیر بهتری بگذارند. همانطور که می دانید اینترنت موبایل طی چند سال گذشته به یکی از ملزومات و ضرورت های ارزشمند تبدیل شده است ولی بسیاری از مناطق محروم از آن بهره بری ندارند. بنابر این دنت، بلاک چینی مهم و ارزشمند برای مردم مناطق توسعه یافته و توسعه نیافته جهان است. از طریق دنت مردم می توانند بر بستری مبتنی بر بلاک چین برای خرید و فروش و ارز دیجیتال بدون استفاده از اینترنت همراه خود به یکدیگر متصل شوند.

 

دنت

 

خرید دنت

طبق طراحی این رمز ارز پایه قابل استخراج نیست، در عوض این سکه ها را می توان از تعدادی صرافی محبوب مانند تتر ایران خریداری کرد. با توجه به این واقعیت که تا سال 2020، 5.4 میلیارد نفر تلفن همراه در اختیار دارند و این ویژگی خرید ترافیک داده ها بسیار مفید خواهد بود زیرا اغلب اوقات اپراتورها حجم اینترنت و یا اینترنت اضافی و مقدار رومینگ اضافه را به ما تحمیل می کنند در حالی که بیشتر اوقات ما از تمام حجم آن استفاده نمی کنیم. اما در این سرویس شما می توانید اینترنت یا ترافیک تلفن همراه را در صورت اضافه آمدن یا استفاده نکردن دوباره بفروشید.

 

دنت

 

فروش دنت

سکه دنت ممکن است در آینده اولین تلاش برای دموکراتیک کردن دنیای اینترنت تلفن همراه باشد و این دسترسی به اطلاعات اینترنتی تلفن همراه در شبکه های همتا به همتا برای مردم سراسر جهان آسان می کند. بنابر این قیمت سکه دنت می تواند در آینده بسیار زیاد شود. دنت با اجازه به کاربران برای خرید و کسب درامد و استفاده از داده های خود به دلخواه در آینده به یک ارز دیجیتال پر طرفدار تبدیل می شود. چنین ابتکاری با انعطاف پذیری مورد نیاز برای استفاده از برنامه های اینترنیتی و یک بازار کاملا جدید 4.8 میلیارد دلاری ایجاد کرده. وب سایت تتر ایران این امکان را برای سرمایه گذاران آینده نگر ایرانی ایجاد کرد که این ارز دیجیتال جدید را معامله و استفاده کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد رمز ارز دنت مقاله دنت چیست؟ از وب سایت تتر ایران را بخوانید.

 

دنت

 

قیمت دنت

قیمت دنت این ارز دیجیتال کاربردی در حال حاظر با قیمتی مناسب معامله می شود. بیشترین قیمتش را در ژانویه 2018 داشته که حدودا 0.1113 دلار بوده و کمترین قیمتش را در مارس 2020 به ارزش 0.0000007 تجربه کرده. وب سایت تتر ایران قیمت بروز تمام ارز های دیجیتال را برای شما نمایش می دهد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ