دنت


دنت DENT یک ارز رمزنگاری جدید است، که با شعار مختل کردن اینترنت تلفن همراه در جهان به وجود آمده. هدف این شرکت آزاد سازی اینترنت است که به هرکسی اجازه می دهد از طریق بلاکچین اتریم، خرید و فروش و اهدای ارزهای دیجیتال خود را انجام دهند. (در اتریم چیست؟ مطالب بیشتری را مشاهده کنید) شرکت ارز دیجیتال دنت  DENT Wireless Limited نام دارد. این هدف طراحی شده است تا توسعه دهندگان پروژه دنت اطمینان حاصل کنند که در آینده آنها میتوانند بر ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه تاثیر بهتری بگذارند. همانطور که میدانید اینترنت موبایل طی چند سال گذشته به یکی از ملزومات و ضرورت های ارزشمند تبدیل شده است ولی بسیاری از مناطق مهروم از آن بهره بری ندارند، بنابر این دنت، بلاکچینی مهم و ارزشمند برای مردم مناطق توسعه یافته و توسعه نیافته جهان است. از طریق دنت مردم میتوانند بر بستری مبتنی بر بلاکچین برای خرید و فروش و اهدای  ارز دیجیتال بدون استفاده از اینترنت همراه خود به یکدیگر متصل شوند.

دنت

خرید دنت

طبق طراحی این رمزنگاری قابل استخراج نیست.  در عوض، این سکه ها را می توان از تعدادی صرافی محبوب مانند تتر ایران خریداری کرد. با توجه به این واقعیت که تا سال 2020، 5.4 میلیارد نفر تلفن همراه در اختیار دارند. و این ویژگی خرید ترافیک داده ها بسیار مفید خواهد بود زیرا اغلب اوقات اپراتورها حجم اینترنت و یا اینترنت اضافی و مقدار رومینگ اضافه را به ما تحمیل میکنند در حالی که بیشتر اوقات ما از تمام حجم آن استفاده نمیکنیم. اما در این سرویس شما میتوانید اینترنت یا ترافیک تلفن همراه را در صورت اضافه آمدن یا استفاده نکردن دوباره بفروشید.

دنت

فروش دنت

سکه دنت ممکن است در آینده اولین تلاش برای دمکراتیک کردن دنیای اینترنت تلفن همراه باشد و این دسترسی به اطلاعات اینترنتی تلفن همراه در شبکه های همتا به همتا برای مردم سراسر جهان آسان میکند. بنابر این قیمت سکه دنت میتواند در آینده بسیار زیاد شود. دنت با اجازه به کاربران برای خرید و کسب درامد و استفاده از داده های خود به دلخواه در آینده به یک ارز دیجیتال پر طرفدار تبدیل میشود. چنین ابتکاری با انعطاف پذیری مورد نیاز برای استفاده از برنامه های اینترنیتی و یک بازار کاملا جدید 4.8 میلیارد دلاری ایجاد کرده. سایت تتر ایران این امکان را برای سرمایه گذاران آینده نگر ایرانی ایجاد کردا که این ارز دیجیتال جدید را معامله و استفاده کنند.

دنت

قیمت دنت

قیمت این ارز دیجیتال کاربردی در حال حاظر با قیمتی مناسب معامله میشود. بیشترین قیمتش را در ژانویه 2018 داشته که حدودا 0.1113 دلار بوده و کمترین قیمتش را در مارس 2020 به ارزش 0.0000007 تجربه کرده. سایت تتر ایران قیمت روز تمام ارزهای دیجیتال را برای شما نمایش می دهد.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
دنت - DENT دنت 0.014657 376 380

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس