قیمت جهانی : 65.01 دلار
فروش به ما : 2,937,706 تومان
خرید از ما : 2,962,960 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

دش


دش یا Dash ارز دیجیتالی با منبع باز و مشتق شده (فورک) از لایت کوین می باشد که توسط اوات دافلید در سال 2014 ایجاد شده است. ارز دیجیتال لایت کوین همانند بیت کوین کش یکی از فورک های بیت کوین می باشد. دش در سال 2015 به مدت کوتاهی با نام دارک کوین Darkcoin نیز شناخته می شد. از ویژگی های ارز دیجیتال دش می توان به داشتن سیستم رای دهی اشاره کرد که باعث می شود به سرعت مشکلاتش را حل کند و نیازی به فورک نداشه باشد. از دیگر دلایل ابداع دش می توان به وجود مشکل قابل شناسایی بودن و رهگیری آسان تراکنش های دیگر ارز های دیجیتال اشاره نمود. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد کوین مشابه دش به مقاله لایت کوین چیست؟ مراجعه فرمایید.

 

دش

خرید دش

در چند سال اخیر سکه های دش بسیار محبوب شده و به دلیل داشتن پتانسیل زیاد مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند. این ارز دیجیتال مانند انشعابات دیگر بر اثر بروز مشکل در رمز ارزها و بهبود آن ها به وجود آمده است. برای مثال مشکل مقیاس پذیری، سرعت، هزینه بالای معاملات و سختی در استفاده از دش رویت نمی شود. شما می توانید این رمز ارز کاربردی را در وب سایت تتر ایران با بهترین قیمت تهیه کنید.

 

دش

 

فروش دش

برخلاف بیت کوین نمی توان دش را یک طلای دیجیتال نامید اما دش نیز در تلاش است که جای رمز ارز های بزرگ را در دنیای ارز دیجیتال اشغال کند. میانگین زمان استخراج از بلاک چین دش حدودا ٢.٥ دقیقه است که این زمان در بیت کوین ده دقیقه تخمین زده شده. یعنی دش چهار برابر سریع تر از بیت کوین عمل می کند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله دش چیست؟ مراجعه کنید. این ویژگی باعث شده که آن را برای استفاده روزمره کاربران مطلوب کند و شما برای تهیه و فروش دش با بهترین قیمت کافیست در وب سایت تتر ایران عضو شده و با حدقل زمان معاملات خود را انجام دهید.

 

دش

 

قیمت دش

همچنین دش دارای سیستم امنیتی privatesend است که باعث می شود پس از معامله سکه ها راهی برای قابلیت ردیابی آن ها وجود نداشته باشد و این ویژگی دش را ارز دیجیتالی امن و متفاوت می کند. شما می توانید قیمت دش را در وب سایت تتر ایران به صورت روزانه رویت کنید و برای خرید و فروش ارز دیجیتال دش با کمترین کارمزد و بهترین قیمت اقدام نمایید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ