دش


دش Dash ارز دیجیتالی با منبع باز و مشتق شده (فورک) از لایت کوین، که توسط اوات دافلید در سال 2014ایجاد شده. (لایت کوین نیز یکی از فورک های بیت کوین). دش در سال 2015 به مدت کوتاهی با نام دارک کوین Darkcoin نیز شناخته میشد. از ویژگیهای دش میتوان به داشتن سیستم رآی دهی اشاره کرد که باعث میشود به سرعت مشکلاتش را حل کند و نیازی به فورک نداشه باشد.از دیگر دلایل ابداء دش میتوان به  وجود مشکل، قابل شناسایی بودن و رهگیری آسان  تراکنش های دیگر ارزهای دیجیتال بود. شما میتوانید به لایت کوین چیست؟ مراجعه فرمایید.

دش

خرید دش

سکه های دش محبوب شده اند و به دلیل داشتن پتانسیل زیاد  مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند. این ارز دیجیتال مانند انشعابات دیگر بر اثر بروز مشکل در رمز ارزها و بهبود آنها به وجود آمده است. برای مثال مشکل مقیاس پذیری، سرعت، هزینه بالای معاملات و سختی در استفاده از دش روئیت نمیشود. شما میتوانید این رمز ارز پر کاربرد را در سایت تتر ایران با بهترین قیمت تهیه کنید.

دش

فروش دش

برخلاف بیت کوین نمیتوان دش را یک طلای دیجیتال نامید، اما در تلاش است که جای رمز ارزهای بزرگ را در دنیای ارز دیجیتال اشغال کند. میانگین زمان استخراج از بلاک چین دش حدودا ٢.٥ دقیقه است، این زمان در بیت کوین ده دقیقه تخمین زده شده، یعنی دش چهار برابر سریعتر از بیت کوین عمل میکند.( شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به بیت کوین چیست؟ مراجعه کنید.) این ویژگی باعث شده که آن را برای استفاده روزمره کاربران مطلوب کند و شما برای تهیه و فروش آن با بهترین قیمت کافیت در سایت تتر ایران عضو شوید و با حدقل زمان معاملات خود را انجام دهید.

دش

قیمت دش

همچنین دش دارای سیستم امنیتی privatesend است، که باعث میشود پس از معامله سکها راهی برای قابلیت ردیابی آنها وجود نداشته باشد، که این ویژگی دش را ارز دیجیتالی امن و متفاوت میکند. شما میتوانید قیمت دش را در سایت تتر ایران به صورت روزانه روئیت کنید و برای خرید و فروش آن با کمترین کارمزز و بهترین قیمت اقدام نمایید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
دش - DASH دش 97.4 2,381,430 2,420,390

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس