قیمت جهانی : 0.8679 دلار
فروش به ما : 43,922 تومان
خرید از ما : 44,555 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

تزوس


Tezos تزوس یک شبکه بلاک چین است و به یک توکن دیجیتال متصل می باشد که به آن تز tez یا tezzie می گویند. تزوس مبتنی بر استخراج تز نیست در عوض دارندگان این رمز ارز به دلیل مشارکت در سازو کار اجماع اثبات سهام پاداش دریافت می کنند. پس از شروع امیدوار کننده و ارائه اولیه موفقیت آمیز کوین های تزوس (ICO) این ارز دیجیتال با تأخیر های متعدد و مشکلات حقوقی نگران شد. با این حال تزوز از بازار خرسی ارز های رمز پایه جان سالم به در برد که بخشی از آن به دلیل مکانیزم اثبات سهام منحصر به فرد آن بود. قیمت تزوس بین اکتبر 2019 و فوریه 2020 بیش از سه برابر شد و به بالاترین رکورد تاریخی خود رسید، از فوریه سال 2020 تزوس دوباره جلب توجه می کرد.

 

تزوس

 

خرید تزوس

مانند بیت کوین و اتریوم، تزوس پلتفرمی غیر متمرکز است که از فناوری بلاک چین استفاده می کند. همچنین تزوس مانند اتریوم برای استفاده از قرارداد های هوشمند طراحی شده است. طبق گفته توسعه دهندگان اصطلاح ارز دیجیتال تزوس در یونان باستان برای اسمارت کانترکت "smart-contract" است. با این حال تزوس یک ارز دیجیتال فراتر از بلاکچین های قدیمی می باشد، زیرا تزوس به کاربران اجازه برای کنترل مستقیم قوانین شبکه را می دهد و این تزوس را با سایر ارز های دیجیتال متمایز می کند. این ارز دیجیتال به عنوان یک شبکه در حال توسعه در نظر گرفته شده، همچنین انعطاف پذیری آن به عنوان جنبه مثبت و اساسی سیستم دیده می شود. به طور خاص عدم انعطاف پذیری و مقیاس پذیری در شبکه بیت کوین مشکلات بی شماری را ایجاد کرده و دردسر هایش در حال رشد است اما اتریوم به دلیل انعطاف پذیری تا حد زیادی مشهور شده است و تزوس در آن جهت ادامه می دهد. در کل می توان گفت اگر تمایل و علاقه به خرید اتریوم دارید می توانید به سرمایه گذاری در تزوس نیز فکر کنید.

 

تزوس

 

فروش تزوس

یکی از عناصر متمایز تزوس حکمرانی آن است. اکثر زنجیره های بلوکی فناوری بلاکچین متکی به تیم های توسعه و جوامع معدن برای تنظیم گزینه های جدید طراحی هستند. با این حال Tezos تلاش می کند تا فرایند تصمیم گیری را در شبکه کاربران خود ایجاد کند و با این کار دست کاربران را در طراحی و حکمرانی در این بلاک چین باز می گذارد.

توسعه دهندگان ادعا می کنند: تزوس با ایجاد قوانین حاکمیتی برای ذینفعان تصویب بروز رسانی های پروتکل را که پس از آن به طور خودکار در شبکه مستقر می شوند رویکرد کاملاً متفاوتی را در پیش می گیرد. وقتی یک توسعه دهنده پیشنهاد ارتقا پروتکل را می دهد پس از تأیید و درج نسخه به آدرس آن ها می توانند فاکتور پرداخت کنند. در نتیجه این سیستم انگیزه هایی را برای مشارکت کاربران در فرآیند توسعه اصلی ایجاد می کند. این فرآیند توسعه را دموکراتیک و نگهداری ارز دیجیتال را غیرمتمرکز می کند. در همان زمان توسعه دهندگان تزوس آگاه بودند که خصوصیات حیاتی خاص باید با گذشت زمان مورد تأیید قرار گیرند. این ارز دیجیتال از مدارک و معادلات ریاضی برای تأیید حفظ این خصوصیات استفاده می کند.

 

تزوس

 

قیمت تزوس

قیمت تزوس هم اکنون نسبت به کارایی خود بسیار مناسب می باشد و شما می توانید این ارز دیجیتال را وب در سایت تتر ایران با بهترین قیمت و کمترین کارمزد معامله کنید. آینده تزوس چیست؟ و چگونه به نظر می رسد؟ آینده تزوس در فوریه 2020 بار دیگر درخشان به نظر می رسید. در حالی که افزایش سریع قیمت تزوس احتیاط را برای کوتاه مدت نشان می دهد، اما بالاترین رکورد برخی مشکلات را برطرف می کند. به طور خاص همه کسانی که می خواهند پول خود را پس بگیرند می توانند به راحتی سود خود را در بازار بفروشند.

 از همه مهم تر تزوس قدرت خود را با زنده ماندن در بازار خرسی و رسیدن به اوج های جدید ثابت کرد. همانطور که وارن بافت شکاک ارزهای دیجیتال یک بار گفت: فقط هنگامی که روند جریان از بین می رود می توانید ببینید چه کسی برهنه شنا کرده است. به نظر می رسد که تزوس بیش از آنچه بسیاری از افراد تصور می کردند مناسب آینده است. با این حال سرنوشت نهایی تزوس به ارزش نو آوری های فناوری و توانایی آن برای به دست آوردن پشتیبانی بستگی خواهد داشت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ