تتر


تتر Tether یکی از ارزهای دیجیتال رایج در جهان می باشد که با نماد USDT در بازار رمزارزهای دنیا مورد مبادله قرار می‌گیرد. این ارز در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد و در سال ۲۰۱۵ اولین مبادلاتش انجام شد. تتر یک ارز پایدار است که بر پایه ارز فیات می باشد و  بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال با ثبات و کم نوسان میباشد، به همین دلیل برای اکثر نقل و انتقالات بین المللی در ایران، تتر یک گزینه مناسب محسوب می شود.

ارز دیجتال تتر ابتدا روی پلتفرمی به نام اُمنی  Omni ارائه شد. پلتفرم اُمنی یک زیرلایه روی شبکه بلاکچین بیت کوین است که امکان تبادل توکن های مختلف را در بستر این شبکه فراهم میکند. در ادامه ارز دیجیتال تتر بصورت توکن ERC-20 روی بستر شبکه اتریوم عرضه شد و در حال حاضر در بلاکچین های ترون و ایاس نیز موجود است.

 

تتر

 

تتر در اصل، یک معادل برای ارزهای بدون پشتوانه می‌باشد که از بستر بلاک چین استفاده می‌کند. بنابراین دارنده آن در واقع ارز دلار دارد که می‌تواند از امکانات ارزهای دیجیتال از جمله ذخیره ارز در کیف پول اینترنتی، امکانات بلاک چین، کارمزد پایین و سرعت در انتقال و پرداخت نیز استفاده کند.از آنجایی که از این ارز برای مبادله سایر ارزهای دیجیتال نیز استفاده میشود میتوانید با خریداری این ارز، زمانی که در بازار مبادلات ارزهای دیجیتال شاهد نوسان و افت قیمت‌های شدید هستید، گام موثری در حفظ ارزش دارایی خود بردارید.برای بدست اوردن اطلاعات بیشتر درباره ی این ارز دیجیتال میتوانید مقالات "تتر چگونه کار میکند؟" و "تتر چیست؟"را مطالعه بفرمایید.

قیمت تتر

هر تتر معادل با یک دلار آمریکا ارزش گذاری می‌شود به همین دلیل دارای قیمتی ثابت است. ارز دیجیتال تتر به دلیل داشتن قیمتی ثابت، گاهی به نام "استیبل کوین" یا "سکه پایدار" نیز شناخته می‌شود. همچنین تتر بر خلاف بیت کوین، یک ارز متمرکز به شمار می‌رود و دولت می‌تواند بر روی آن تاثیر بگذارد. درحقیقت تتر یک ارز سنتی فیات مانند دلار و یورو و ین است.

 

قیمت تتر

 

تتر از آن دسته ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین نیست که تغیررات زیادی روی آن ایجاد شود همین امر سبب شده است بسیاری از کارشناسان تتر را گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری ندانند و داشتن آن را معادل داشتن دلار می دانند. شما با استفاده ازویژگی ثبات قیمت تتر می توانید از مزایای معاملات blockchain-based  بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

خرید تتر

در حقیقت ایده ی اولیه ی طراحی ارز تتر ، طراحی یک ارز پایه بود که نوسان قیمت زیادی نداشته باشد و معادل قیمت دلار باشد. ارزش این ارز کاملا به ارزش دلار وابسته است و داشتن آن معادل داشتن دلار است در حالی که شما با خرید تتر می توانید از مزایای ارزهای دیجیتال نیز استفاده کنید.شما می‌توانید با استفاده از خدمات سایت تترایران، تتر  USD Tether خریداری نمایید و کیف پول خود را شارژ کنید . در حال حاضر تقاضا برای خرید دلار تتر بسیار زیاد است چراکه اکثر معامله گران تتر را به عنوان ابزاری برای داد و ستدهای خود استفاده می‌کنند با درخواست خرید تتر در سایت تتر ایران میتواند تترهای خود را در کیف پول خود ذخیره و با آن به خرید سایر ارز های دیجیتال یا معاملات دیگر بپردازید.

 

خرید و فروش تتر

 

فروش تتر

اگر شما دارای کیف پول تتر هستید و درآمدهای ارزی خود را به Tether دریافت می‌کنید یا به هر ترتیبی موجودی تتر دارید و می‌خواهید این درآمد را به فروش برسانید و به ریال تبدیل نمایید، میتوانید به آسانی درخواست فروش خود را در سایت تتر ایران ثبت نمایید تا واریز معادل ریالی آن به سرعت برای کیف پول شما صورت پذیرد.

 

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
تتر - USDT تتر 1 24,450 24,850

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس