قیمت جهانی : 1.1789 دلار
فروش به ما : 53,070 تومان
خرید از ما : 53,591 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

تتا


تتا Theta نرم افزاری است که به دنبال ایجاد انگیزه در شبکه جهانی رایانه ها برای کارکردن از یک پلتفرم پخش ویدئو غیر متمرکز است. تتا به مجموعه جهانی کاربران خود اجازه می دهد تا ویدیو ها را با ارائه پهنای باند اضافی و منابع محاسباتی خود پخش کنند و برای این کار به آن ها پاداش می دهد. با پیوستن کاربران بیشتر به شبکه Theta، پهنای باند بیشتری نیز در دسترس قرار می گیرد، بنابراین کیفیت پخش ویدئو های موجود در شبکه بهبود می یابد. تتا برای اجرای عملیات بر روی بلاک چین خود دارای دو ارز رمزنگاری شده بومی به نام های THETA برای رای دادن به تغییرات پروتکل و TFUEL برای انجام تراکنش ها است.

 

 

خرید تتا

Theta یک نرم افزار منبع باز است که ادعا دارد پتانسیل ایجاد برنامه های کاربردی و خدمات جدید را بر روی هر سرویسی افزایش می دهد. تتا شبکه ای است که توسط سه گروه از شرکت کنندگان گره های اعتبارسنجی سازمانی، گره های نگهبان و Edge Node پشتیبانی می شود. گره های اعتبار سنجی شرکت هایی هستند که توکن های THETA را برای حق پردازش معاملات در شبکه به اشتراک می گذارند. گره های معتبر فعلی شامل Google و Samsung است. گره های نگهبان شامل کاربرانی که برای اطمینان از صحت بلوک های تراکنش ارائه شده توسط Enterprise Validator Nodes کار می کنند هستند و گره های Edge Node، کاربرانی هستند که یا پهنای باند خود را به اشتراک می گذارند یا جریانهای ویدئویی خود را در ازای TFUEL از طریق شبکه Theta پخش می کنند.

شما می توانید برای خرید ارز دیجیتال تتا به پلتفرم های گوناگونی مراجعه کنید، اما آسان ترین و امن ترین روش خرید تتا به واسطه وب سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال داخلی صورت می گیرد که از پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته برخوردار هستند، به عنوان مثال وب سایت تتر ایران یکی از وب سایت هایی است که شما می توانید در آن به خرید و فروش ارز دیجیتال تتا با مناسب ترین قیمت بپردازید.

 

 

فروش تتا

شبکه Theta به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز را در بلاک چین خود بسازند. کاربران شبکه تتا می توانند برنامه رسمی Theta Wallet را بارگیری کنند تا توکن های THETA و TFUEL خود را در اختیار داشته یا در اختیار دیگران قرار دهند. همچنین تتا یک سیستم پرداخت خرد برای اهداف پخش ویدئو ایجاد کرده است که به بینندگان محتوا و سازندگان اجازه می دهد تا THETA را از طریق برنامه کیف پول رسمی ارسال و دریافت کنند. تتا از الگوریتم اثبات سهام استفاده می کند اما مکانیسم اجماع تتا با PoS سنتی، متفاوت است زیرا هر دو گره اعتبارسنج و نگهبان در مکانیسم اجماع شرکت می کنند و سطح امنیتی بیشتری به پروتکل می افزایند. این گره ها باید به منظور کمک به قدرت بخشیدن به بلاک چین، تولید بلوک و رای دادن به تغییرات، توکن های تتا را در اختیار داشته باشند.

از آنجا که رمز ارز تتا نیز مانند سایر ارز های دیجیتال از نوسانات قیمتی بازار برخوردار است، می توان با افزایش قیمت این رمز ارز کاربردی به فروش آن اقدام نمود. شما می توانید در وب سایت تتر ایران برای فروش ارز دیجیتال تتا نیز اقدام کنید.

 

 

قیمت تتا

یکی دیگر از مزایای اصلی شبکه تتا قابلیت توسعه و قابلیت همکاری آن است. این شبکه از ایجاد برنامه های غیرمتمرکز Dapp پشتیبانی می کند، قابل ذکر است اولین Dapp که در شبکه راه اندازی شد SLIVER.tv بود. تتا یک شبکه تحویل ویدئو غیر متمرکز و سازگار با ERC-20 است، این طبقه بندی به این معنی است که کاربران تتا می توانند از اکوسیستم اتریوم برای ساده سازی تجربه رمزنگاری خود استفاده کنند. توکن های تتا توکن های حکمرانی شبکه هستند. این توکن ها بسیاری از قابلیت ها را در اختیار کاربران قرار می دهند و دقیقا همان چیزی هستند که شما برای سهامداری به عنوان یک اعتبارسنج یا نگهبان، تولید بلوک و مشارکت در مدیریت پروتکل استفاده می کنید. تعداد کل واحد های تتا 1 میلیارد خواهد بود که کل این یک ملیارد در حال حاضر در گردش می باشد.

لازم به ذکر است برای مشاهده قیمت لحظه ای تتا و سایر ارز های دیجیتال می توانید به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و قیمت تتا را به صورت زنده و بروز مشاهده فرمایید.
 

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ