بیسیک اتنشن توکن


بیسیک اتنشن توکن Basic Attention Token با توکن BAT  یک بستر تبلیغاتی دیجیتال، مبتنی بر بلاک چین  است و به کاربرانی که تبلیغات انجام میدهند پاداشت عادلانه میدهد. تشخیص کاربران تبلیغاتی بر احده مرورگر Brave Browser است، جایی که کاربران در آن می توانند آگهی های مربوط را مشاهده و برای پاداشت، BAT دریافت کنند. از طرفی دیگر ایت تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغاتی هدفمند برای به خداکثر رساندن تعامل، مبادله، کاهش ضرر های ناشی از هکر ها و هرگونه سو استفاده ای ارائه دهند.

بیسیک اتنشن توکن اکوسیستم تبلیغاتی یا واحد پاداشتی است که بین تبلیغ کنندگان، ناشران و کاربران مبادله میشود. تبلیغ کنندگان هزینه تبلیغات خود را با توکن BAT پرداخت میکنند. همچنین از کله بودجه فقط 30% میان تبلیغ کنندگان عرضه میشود و 70% باقی را کاربران استفاده می کنند. این ارز دیجیتال دو سال 2017 به دنبال یکی از سریعترین فروشنده ارز دیجیتال با توکن ICO اغاز, به کار کرد و موفق به جمع آوری 35 میلیون دلار در کمتر از یک دقیقه شد. همچنین در نوامبر سال 2020 کشور های آمریکا انگلستان و کانادا بیشترین استفاده از این پلتفرم را داشتند.

بیسیک اتنشن توکن

خرید بیس اتنشن توکن

یکی از ویژگی های اصلی و متمایز بیس اتنشن توکن  توانایی پتداشت دادن به کاربرانی است که هنوز عضوی از شبکه نیستند است.  اما کاربران میتوانند به صورت ایمن ثبت نام کنند و از توکن های آن استفاده کنند. این ارز دیجیتال و BRAVE BROWSER از, زمان راه اندازی به جذب قابل توجهی از, کاربران دست یافته اند. از اکتبر سال 2020 BRAVE BROWSER در مجموع 20.5 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد در حالی که بیس اتنشن توکن اکنون توسط بیش تر از 368000 کیف پول منحصر به فرد نگه داری میشود. شماهم اگر تمایل دارید که به جمع کاربران این ارز دیجیتال اضافه شوید میتوانید تنها در چند ثانیه بیس اتنشن توکن را در سایت تتر ایران تهیه فرمایید.

بیسیک اتنشن توکن

فروش بیس انتشن توکن

بیس اتنشن توکن حداکثر در کل 1.5 میلیارد تن دارد و میتوان گفت که این ارز دیجیتال قابل استخراج نیست. سال 2017 در مجموع 1 میلیارد توکن BAT به سرمایه گذاران فروخته شد در حالی که 200 میلیون توکن باقیمانده در یک صندوق مجموعه توسعه بود و 300 میلیون از آن برای مجموعه رشد کاربر UGP اختصاص داده شد،  که از نوامبر 2020 آن 500 میلیون توکن، از صندوق و مجموعه خارج شد. شما میتوانید در سایت معتبر تتر ایران این توکن تبلیغاتی را با بهترین قیمت معامله کنید.

بیسیک اتنشن توکن

قیمت بیس اتنشن توکن

بیشترین رکورد قیمت بیس اتنشن توکن، در ژوئن سال 2017 بوده که به ارزش 0.9807 خرید و فروش می شده، و همچنین کمترین قیمت این ارز دیجیتال در جولای سال 2017 با ارزش 0.0662 معامله شد. شما میتوانید قیمت روزانه ارزهای دیجیتال رادر سایت تتر ایران مشاهده کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
بیسیک اتنشن توکن - BAT بیسیک اتنشن توکن 1.4493 37,103 37,537

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس