قیمت جهانی : 0.301889 دلار
فروش به ما : 13,587 تومان
خرید از ما : 13,743 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

بیسیک اتنشن توکن


بیسیک اتنشن توکن یا Basic Attention Token با توکن BAT یک بستر تبلیغاتی دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاک چین است و به کاربرانی که تبلیغات انجام می دهند پاداش عادلانه می دهد. تشخیص کاربران تبلیغاتی بر عهده مرورگر Brave Browser است، جایی که کاربران در آن می توانند آگهی های مربوط را مشاهده و برای پاداش توکن BAT دریافت کنند. از طرف دیگر این تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغاتی هدفمند برای به خداکثر رساندن تعامل، مبادله، کاهش ضرر های ناشی از هکر ها و هرگونه تبلیغاتی از این قبیل ارائه دهند.

بیسیک اتنشن توکن اکوسیستم تبلیغاتی یا واحد پاداشتی است که بین تبلیغ کنندگان، ناشران و کاربران مبادله می شود و تبلیغ کنندگان هزینه تبلیغات خود را با توکن BAT پرداخت می کنند. همچنین از کل بودجه فقط 30% میان تبلیغ کنندگان عرضه می شود و 70% باقی را کاربران استفاده می کنند. این ارز دیجیتال در سال 2017 به دنبال یکی از سریع ترین فروشنده ارز دیجیتال با توکن ICO اغاز و شروع به کار کرد و موفق به جمع آوری 35 میلیون دلار در کمتر از یک دقیقه شد. همچنین در نوامبر سال 2020 کشور های آمریکا، انگلستان و کانادا بیشترین استفاده از این پلتفرم را داشتند.

 

بیسیک اتنشن توکن

 

خرید بیس اتنشن توکن

کاربران می توانند این رمز ارز را به صورت ایمن ثبت نام کنند و از توکن های آن استفاده کنند، این ارز دیجیتال و BRAVE BROWSER از زمان راه اندازی به جذب قابل توجهی از کاربران دست یافته اند. از اکتبر سال 2020، BRAVE BROWSER در مجموع 20.5 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد در حالی که توکن بیس اتنشن اکنون توسط بیش تر از 368،000 کیف پول منحصر به فرد نگه داری می شود. شما هم اگر تمایل دارید که به جمع کاربران این ارز دیجیتال اضافه شوید می توانید تنها در چند ثانیه بیس اتنشن را در وب سایت تتر ایران تهیه فرمایید.

 

بیسیک اتنشن توکن

 

فروش بیس انتشن توکن

می توان گفت که این ارز دیجیتال قابل استخراج نیست و سال 2017 در مجموع 1 میلیارد توکن BAT به سرمایه گذاران فروخته شد در حالی که 200 میلیون توکن باقیمانده در یک صندوق مجموعه توسعه بود و 300 میلیون از آن برای مجموعه رشد کاربر UGP اختصاص داده شد که از نوامبر 2020 آن 500 میلیون توکن از صندوق و مجموعه خارج شد. شما می توانید در وب سایت معتبر تتر ایران این توکن تبلیغاتی را با بهترین قیمت معامله کنید.

 

بیسیک اتنشن توکن

 

قیمت بیس اتنشن توکن

بیشترین رکورد قیمت بیس اتنشن توکن در ژوئن سال 2017 بوده که به ارزش 0.9807 خرید و فروش می شده و همچنین کمترین قیمت این ارز دیجیتال در جولای سال 2017 با ارزش 0.0662 معامله شد. شما می توانید قیمت روزانه ارز های دیجیتال رادر وب سایت تتر ایران مشاهده کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ