بیت کوین کش


بیت کوین کش یک ارز دیجیتال و یک شبکه پرداخت مبتنی بر بلاک چین است. این ارز دیجیتال درواقع یک انشعاب (فورک) بیت کوین محسوب می‌شود که در پی اختلاف نظر بین فعالان بیت کوین، در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد. علت اصلی رقم خوردن اختلاف در جامعه بیت کوین که منجر به پیدایش بیت کوین کش شد، یک مسئله بنیادی بود،مشکل مقیاس‌پذیری یا همان مسئله کندی تراکنش‌ها و افزایش کارمزد آنها در گذر زمان که در شبکه بیت کوین وجود دارد بود.کش Cash در زبان انگلیسی به‌معنای پول نقد است به عبارت دیگر، بیت کوین کش می‌خواهد بیت کوینی باشد که با افزایش سرعت تراکنش‌ها، بتوان از آن به‌عنوان پول استفاده کرد.

 

بیت کوین کش

 

در حقیقت ارز دیجیتال بیت کوین کش به دلیل تغییر در اندازه بلوک و کدهای بلاک چین بیت کوین به وجود آمد و درنهایت نیز به عنوان یک ارز جدید از بیت کوین جدا شد. اندازه بلاک ها در بیت کوین کش نسبت به بیت کوین از حداکثر 1 مگابایت به 8 مگابایت افزایش پیدا کرده که نتیجه آن سرعت بیشتر و کارمزد کمتر برای نقل و انتقال ارز دیجیتال بیت کوین کش است. با توجه به تحریم ها دسترسی به قابلیت ها و امکان خرید و فروش Bitcoin Cash برای کاربران ایرانی کار دشواری است ، از این رو تترایران به عنوان یک واسط مطمئن جهت دور زدن تحریم ها ، کلیه خدمات این ارز دیجیتال را به شما ارائه خواهد داد.

قیمت بیت کوین کش

بیت کوین کش پس از عرضه‌ در اواخر سال ۲۰۱۷، همواره به‌عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال بازار مطرح بوده است.در حقیقت می‌توان گفت که رشد بیت کوین کش در گروی ناکامی بیت کوین در رسیدن به اهدافش است. بنابراین، اگر به آینده بیت کوین خوش‌بین نیستید، سرمایه‌گذاری در بیت کوین کش یا دیگر فورک‌های این ارز دیجیتال می‌تواند یکی از گزینه‌های اصلی شما باشد.قیمت بیت کوین کش نیز مانند بیت کوین دارای نوساناتی میباشد ، با مراجعه به سایت تتر ایران شما میتوانید به صورت 24 ساعته از قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال باخبر شوید.

 

قیمت خرید و فروش بیت کوین کش

 

خرید بیت کوین کش

همانطور که در ابتدا هم گفته شده در جریان جداسازی بیت کوین از بیت کوین کش اتفاقات و چالش های برای خریداران بیت کوین رخ داد و اما حالا این دو ارز دیجیتالی کاملا از هم جدا شده اند و با خیالی آسوده می توانید نسبت به خرید بیت کوین کش اقدام کنید.برای اشخاصی که به دنبال بهره مندی از مزیت های Bitcoin Cash هستند، تتر ایران دسترسی سریع و آسان را به تجارت بیت کوین کش ممکن می سازد. با استفاده از خدمات خرید وبسایت ما در سریع ترین زمان ممکن می تواند به میزان دلخواه اقدام به خرید بیت کوین کش نمائید .

فروش بیت کوین کش

اگر قصد فروش این ارز دیجیتال را دارید و میخواهید سود حاصل از سرمایه گذاری خود در بازار این ارز را دریافت کنیدبه سایت تتر ایران مراجعه کنید. به واسطه تترایران فروش در چند مرحله ساده انجام می پذیرد. کافی است تا درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال و میزان بیت کوین کش اعلام شده را به آدرس والت ما واریز کنید. پس از آن روند پرداخت آغاز می شود و با توجه به درخواست شما معادل آن به ریال به شما پرداخت می شود.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
بیت کوین کش - BCH بیت کوین کش 384.92 9,411,294 9,565,262

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس