قیمت جهانی : 0.011597 دلار
فروش به ما : 502 تومان
خرید از ما : 550 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

بیت شیرز


بیت شیرز با نام لاتین BitShares یک ارز دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاک چین است که منبعی باز و عمومی دارد. این رمز ارز یک تبادل دارایی و تجاری غیر متمرکز مانند اوراق بهادار نیویورک است ولی با این تفاوت که ارز های دیجتال به مرجع دولتی وصل نیستند و این امکان را فراهم می کنند که تجارت را با استفاده از یک شبکه اینترنتی بین المللی و توسط هر کسی انجام دهید. بیت شیرز توسط برنامه نویس و کار آفرین آمریکایی دان لاریمار طراحی شده است و در جولای 2014 راه اندازی شده.

 

بیت شیرز

 

خرید بیت شیرز

 بیت شیرز همچنین دارای ارز رمز نگاری شده BTS است که می توان بین حساب ها منتقل شود و به عنوان وثیقه وام برای جمع آوری هزینه های مربوط به شبکه می توان از آن استفاده شود. اهداف بیت شیرز ارائه خدمات مالی است که معمولا توسط بانک ها به کاربران ارائه می شود. همچنین این ارز دیجیتال دارای سکه هایی ثابت مانند bitCNY و bitUSD کار می کند. شما می توانید این ارز دیجیتال و کاربردی را در صرافی های مورد اعتماد مانند تتر ایران خریداری کنید.

 

بیت شیرز

 

فروش بیت شیرز

بیت شیرز راهی برای ایجاد مبادله فیات بیت کوین بدون واریز فیات با معرفی توکن که توسط یک رمز ارز دیگر در همان بلک چین پشتیبانی می شود است. بیت شیرز همچناین PTC را ایجاد کرد، یک کلون بیت کوین که برنامه ریزی شده بود (اطلاعات بیشتر درباره بیت کوین چیست؟) تا توکن های آن بعدا به بیت شیرز ارتقا یابد و این روشی برای طرفداران اولیه برای استخراج و تجارت بود. برای تهیه این ارز دیجیتال و معامله آن باید به صرافی های آنلاین مراجعه فرمایید ممکن است برای پیدا کردن این ارز به مشکل بخورید زیرا هر صرافی از این ارز دیجیتال پشتیبانی نمی کند اما وب سایت تتر ایران برای شما این امکان را فراهم کرده تا بیت شیرز را خریداری کرده و در همان جا معمله کنید.

 

بیت شیرز

 

قیمت بیت شیرز

بیت شیرز همچنین دارای بودجه داخلی و اختصاصی خود است که هزینه معاملات در آن جمع آوری می شود. هر کاربر می تواند پروژه ای پیشنهاد کند و در خواست کمک مالی کند، سپس توسط سایر کاربران رای داده می شود تا تصویب شود. این باعث شده که این ارز دیجیتال پایدار باشد، در وب سایت تتر ایران قیمت بیت شیرز به صورت روزانه برای شما بروز رسانی می شود و شما می توانید به راحتی آن را رویت کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ