بیت شیرز


بیت شیرز BitShares یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که منبعی باز و عمومی دارد. این ارز، یک تبادل دارایی و تجاری غیر متمرکز است مثل اوراق بهادار نیویورک ولی با این تفاوت که ارز های دیجتال به مرجع دولتی وصل نیستند و این امکان را فراهم میکنند که تجارت را با استفاده از یک شبکه اینترنتی بین المللی و توسط هر کسی انجام دهید.بیت شیرز توسط برنامه نویس و کار آفرین آمریکایی دان لاریمار طراحی شده است و در جولای 2014 راه اندازی شده.

بیت شیرز

خرید بیت شیرز

 بیت شیرز همچنین دارای ارز رمزنگاری شده BTS است، که میتوان بین حساب ها منتقل شود و به عنوان وثیقه وام برای جمع آوری هزینهای مربوط به شبکه میتوان از آن استفاده شود. اهداف بیت شیرز ارائه خدمات مالی است، که معمولا توسط بانک ها به کاربران ارائه میشود. همچنین این ارز دیجیتال دارای سکه هایی ثابت مانند bitCNY و bitUSD کار میکند. شما میتوانید این ارز دیجیتال و کاربردی را در صرافی های مورد اعتماد مانند تتر ایران خریداری کنید.

بیت شیرز

فروش بیت شیرز

بیت شیرز راهی برای ایجاد مبادله فیات بیت کوین بدون واریز فیات با معرفی توکن که توسط یک رمز ارز دیگر در همان بلاکچین پشتیبانی می شود، است. بیت شیرز همچناین PTC را ایجاد کرد، یک کلون بیت کوین که برنامه ریزی شده بود. (اطلاعات بیشتر در بیت کوین چیست؟) که توکن های آن بعدا به بیت شیرز ارتقا یابد و این روشی برای طرفداران اولیه برای استخراج و تجارت بود. برای تهیه این ارز دیجیتال و معامله ی آن باید به صرافی های آنلاین مراجعه فرمایید ممکن است برای پیدا کردن این ارز به مشکل بخورید هر صرافی از این ارزدیجیتال پشتیبانی نمیکند اما سایت تتر ایران برای شما این امکان را فراهم کرده تا بیت شیرز را خریداری کرده و در همان جا معمله کنید.

بیت شیرز

قیمت بیت شیرز

بیت شیرز همچنین دارای بودجه ی داخلی و اختصاصی خود است که هزینه معاملات را در آن جمع آوری میشود.  هر کاربری میتواند پروژه ای پیشنهاد کند و در خواست کمک مالی کند و سپس توسط سایر کاربران رائ میدهند تا تصویب شود. این باعث شده که این ارز دیجیتال خودپایدار باشد. در سایت تتر ایران قیمت این ارز دیجیتال به صورت روزانه برای شما به روزرسانی میشود و شما میتوانید به راحتی رویت کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
بیت شیرز - BTS بیت شیرز 0.02245 549 558

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس