بیت تورنت


بیت تورنت (BitTorrent (BTT یک ارز رمز نگاری شده است که بر روی بلاکچین بنیاد ترون  Tron فعالیت میکند. بر اساس کوین مارکت کپ این ارز دیجیتال در میان پنجاه ارز رمزنگاری شده محبوب است. و این ارز رمزنگاری شده که با هدف توکن سازی ایجاد شده است بزرگ ترین پروتکل غیر متمرمز در جهان است. بیت تورنت با استفاده از شبکه همتا به همتا و غیر متمرکز چند صد میلیون کاربر را قادر می سازد هر معامله ای را بار گذاری و بارگیری کند. (اطلاعات بیشتر در ترون چیست؟) امروزه از نظر تعداد کاربران، کیفیت خدمات و جذابیت کلی، محبوب ترین ارزدیجیتال در جهان است.

بیت تورنت

خرید بیت تورنت

به طور کلی بیت تورنت اینگونه کار میکند که پرونده های بزرگ و حجیم به قطعات کوچک تقسیم می شوند و از طریق شبکه به گیرند ارسال میشود، هر کاربری که فایل را بارگیری کند به طور خودکار بخشی از اکوسیستم میشود. نمیتوان گفت که بیت تورن یک پلت فرم کاملا بی نظیر و پدیده مهم در دنیای دیجیتال است اما حدود بیست در صد از ترافیک بالا دستی و سه در صد پایین دستی به نوعی با آن مرتبط است و این باعث شده تا این ارز دیجیتال طرفداران خاص خود را داشته باشند، خوشبختانه چند سالی است که ارزهای دیجیتال در ایران معامله میشوند فقط باید توجه داشته باشید که از صرافی های مورد اعتماد خریداری کنید مانند تتر ایران که با کمترین زمان ممکن این کار را برای شما آسان کرده.

بیت تورنت

فروش بیت تورنت

در جولای 2018 جاستین سان بنیانگذار پروژه رمزنگاری بنیاد ترون TRX بیت تورنت را به قیمت 127 میلیون دلار خریداری کرد.(اطلاعات بیشتر در ترون چیست؟) تحلیلگران رمز نگاری و کارشناسان بازار اتفاق نظر دارند که این کار کاملا سودآور بوده است. در ژانویه سال 2019 در عرض چند دقیقه 60میلیارد BTT فروخته شد. در آن زمان 0.00012دلار آمریکا بود که بعد از سه روز به 0.0005دلار آمریکا رسید و در عرض پنج رور  قیمتش دو برابر شد. کسانی که در آن دوره خرید و فروش خود را انجام دادند سود واقعی 800 در صدی کسب کردند این نوسانات شدید و جذاب بیت تورنت باعث محبوبیت آن شده. شما هم میتوانید این ارز دیجیتال را در سات تتر ایران با بهترین قیمت و کمترین کارمزد معامله کنید.

بیت تورنت

قیمت بیت تورنت

در جولای 2018 ، جاستین سان ، بنیانگذار پروژه رمزنگاری بنیاد ترون (TRX) ، بیت تورنت را به قیمت 127 میلیون دلار خریداری کرد.  تحلیلگران رمزنگاری و کارشناسان بازار اتفاق نظر دارند که این یک کار کاملاً سودآور بوده است. سایت تتر ایران برای شما این امکان را فراهم کرده که  میتوانید قیمت به روز رسانی شده ارزهای دیجیتال را رویت کنید.

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
بیت تورنت - BTT بیت تورنت 0.000341 7 9

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس