بیت تورنت


بیت تورنت یا BTT یک ارز رمز نگاری شده است که بر روی بلاک چین ترون، Tron فعالیت می کند. بر اساس کوین مارکت کپ این ارز دیجیتال در میان پنجاه ارز رمز نگاری شده محبوب است و این ارز دیجیتال که با هدف توکن سازی ایجاد شده است بزرگ ترین پروتکل غیر متمرکز در جهان است. بیت تورنت با استفاده از شبکه همتا به همتا و غیر متمرکز چند صد میلیون کاربر را قادر می سازد هر معامله ای را بار گذاری و بارگیری کند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با رمز ارز ترون می توانید به مقاله ترون چیست؟ مراجعه کنید. امروزه از نظر تعداد کاربران، کیفیت خدمات و جذابیت بیت تورنت محبوب ترین ارز دیجیتال در جهان است.

 

بیت تورنت

 

خرید بیت تورنت

به طور کلی بیت تورنت اینگونه کار می کند که پرونده های بزرگ و حجیم به قطعات کوچک تقسیم می شوند و از طریق شبکه به گیرنده ارسال می شوند. هر کاربری که فایل را بارگیری کند به طور خودکار بخشی از اکوسیستم می شود. نمی توان گفت که بیت تورنت یک پلت فرم کاملا بی نظیر و پدیده مهم در دنیای دیجیتال است اما حدود بیست در صد از ترافیک بالا دستی و سه درصد پایین دستی به نوعی با آن مرتبط است و این باعث شده تا این ارز دیجیتال طرفداران خاص خود را داشته باشد. خوشبختانه چند سالی است که ارزهای دیجیتال در ایران معامله می شوند فقط باید توجه داشته باشید که کوین های مورد نظر خود را از صرافی های مورد اعتماد مانند تتر ایران خریداری کنید که با کم ترین زمان ممکن و پشتیبانی 24 ساعته این کار را برای شما آسان کرده اند.

 

بیت تورنت

فروش بیت تورنت

در جولای 2018 جاستین سان بنیانگذار پروژه رمزنگاری بنیاد ترون TRX بیت تورنت را به قیمت 127 میلیون دلار خریداری کرد. تحلیلگران در زمینه رمز نگاری ارز دیجیتال و کارشناسان بازار اتفاق نظر دارند که این کار کاملا سود آور بوده است. در ژانویه سال 2019 در عرض چند دقیقه 60 میلیارد BTT فروخته شد. در آن زمان بیت تورنت معادل با رقم 0.00012 دلار آمریکا بود که بعد از سه روز به 0.0005 دلار آمریکا رسید و در عرض پنج رور قیمتش دو برابر شد. کسانی که در آن دوره خرید و فروش ارز دیجیتال خود را انجام دادند سود واقعی 800 در صدی کسب کردند که این نوسانات شدید و جذاب بیت تورنت باعث محبوبیت آن شده است. شما نیز می توانید این ارز دیجیتال را در وب سایت تتر ایران با بهترین قیمت و کمترین کارمزد معامله کنید.

 

بیت تورنت

 

قیمت بیت تورنت

در جولای 2018 جاستین سان بنیان گذار پروژه رمزنگاری بنیاد ترون (TRX) بیت تورنت را به قیمت 127 میلیون دلار خریداری کرد. تحلیلگران رمز نگاری و کارشناسان بازار اتفاق نظر دارند که این یک کار کاملاً سود آور بوده است. وب سایت تتر ایران برای شما این امکان را فراهم کرده است تا قیمت لحظه ای بیت تورنت و قیمت بروز شده دیگر ارزهای دیجیتال را رویت کنید.

 

بیت تورنت - BTT

قیمت جهانی : 0.00327 دلار
فروش به ما : 92 تومان
خرید از ما : 93 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بایننس - BNB بایننس

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ