بلوزل


بلوزل Bluzelle یک ارزدیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که غیر قابل استخراج می باشد و تعداد معینی از آن تولید شده. هدف بلوزل این می باشد که به کاربران امکان ایجاد پایگاهای اینترنتی  قابل تقاضا برای برنامه های بلاکچین را بدهد. بلوزل در حال ساخت یک سرویس پایگاه  داده های مبتنی بر بلاک چین  برای برنامه های  DApps است .بلوزل قصد دارد که  بر دسترسی سریع و مقیاس پذیری DApps در پایگاه های اطلاعاتی تمکز کند،در حالی که سایر پروژه ها و بلاک چین ها بر روی ذخیره سازی و مدیریت داده ها تمرکز ندارند . کاربران میتوانند با استفاده از توکن BNT اصلی، فضای ذخیره سازی و محاسبات اضافی رو در اختیار توسعه دهندگان DAPP قرار دهند . کسانی که ذخیره و محاسبات توکن BNT را فراهم میکنند به عنوان "تولید کننده" معرفی میشوند در حالی که توسعه دهندگان DApp به عنوان "مصرف کننده" عمل میکنند. داده ها و پروژه های بارگذاری شده توسط مصرف کنندگان در میان خوشه ها که در چندین منطقه جغرافیایی هستند ذخیره میشوند، و این امنیت توکن هارو بیشتر کرده و عملکرد آن را نیز افزایش  می دهند.

بلوزل

خرید بلوزل

تولید کنندگان باید متناسب با خدماتی که میدهند ضمانت امنیت توکن های BNT را تضمین کنند. اگر تولید کنندگان وضایفی که تبلیغ کرده اند انجام ندهند، مصرف کننده برای خدماتی که پرداخت کرده است بازپرداخت دریافت میکند و این ویژگی مناسب و متعادلی می باشد، که این ارز دیجیتال متمایز، از باقی ارز های دیجیتال کرده است. ما میتوانید این ارز دیجیتال مورد اعتماد را از سایت تتر ایران با کمترین کارمزد خریداری کنید.

بلوزل

فروش بلوزل

بلوزل همچنین از طریق شاخص کارمایی که با آدرس کاربران اتریم گره خورده است(در اتریم چیست؟ اطلاعات خود را کامل کنید) قابلین این را دارد که اطمینان تولید کنندگان را پیگیری میکند، این یعنی تولید کنندگانی که خدمات نامناسب ارائه می کنند سهام خود را از دست می دهند ولی در مقابل تولیدکنندگان معتبر تر می توانند هزینه های بالاتری برای خدمات خود دریافت کنند. این ارز دیجیتال هم اکنون در سایت تتر ایران از شما با بهترین قیمت خریداری میشود.

بلوزل

قیمت بلوزل

در ابتدا 500 میلیون توکن بلوزل تولید و با قیمت 165 میلیون فروخته شد قیمت هر توکن BLZ در توضیع طی 24 ساعت 0.12 دلار بشود. این ارز دیجیتال و به صرف در سایت تتر ایران که صرافی آنلاین مورد اعتمادی است با بهترین قیمت معامله می شود.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
بلوزل - BLZ بلوزل 0.51732 13,244 13,399

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس