قیمت جهانی : 0.275481 دلار
فروش به ما : 13,987 تومان
خرید از ما : 14,105 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

بلوزل


بلوزل یا Bluzelle یک ارزدیجیتال مبتنی بر بلاک چین است که غیر قابل استخراج می باشد و تعداد معینی از آن تولید شده است. هدف ارز دیجیتال بلوزل این می باشد که به کاربران امکان ایجاد پایگاه های اینترنتی قابل تقاضا برای برنامه های بلاک چین را بدهد. بلوزل در حال ساخت یک سرویس پایگاه داده های مبتنی بر شبکه بلاک چین برای برنامه های DApps است . بلوزل قصد دارد که بر دسترسی سریع و مقیاس پذیری DApps در پایگاه های اطلاعاتی تمکز کند، در حالی که سایر پروژه ها و بلاک چین ها بر روی ذخیره سازی و مدیریت داده ها تمرکز ندارند. کاربران می توانند با استفاده از توکنBNT اصلی، فضای ذخیره سازی و محاسبات اضافی را در اختیار توسعه دهندگان DAPP قرار دهند. کسانی که ذخیره و محاسبات توکن BNT را فراهم می کنند به عنوان "تولید کننده" معرفی می شوند، در حالی که توسعه دهندگان DApp به عنوان "مصرف کننده" عمل می کنند. داده ها و پروژه های بارگذاری شده توسط مصرف کنندگان در میان خوشه ها که در چندین منطقه جغرافیایی هستند ذخیره می شوند و این امنیت توکن ها را بیشتر کرده که عملکرد آن را نیز افزایش می دهند.

 

بلوزل

 

خرید بلوزل

تولید کنندگان باید متناسب با خدماتی که می دهند ضمانت امنیت توکن های BNT را تضمین کنند. اگر تولید کنندگان وظایفی که تبلیغ کرده اند انجام ندهند مصرف کننده برای خدماتی که پرداخت کرده است بازپرداخت دریافت می کند و این ویژگی مناسب و متعادلی می باشد که این ارز دیجیتال را متمایز از باقی ارز های دیجیتال کرده است. شما می توانید این ارز دیجیتال مورد اعتماد را از وب سایت تتر ایران با کمترین کارمزد خریداری کنید.

 

بلوزل

 

فروش بلوزل

رمز ارز بلوزل همچنین از طریق شاخص کارمایی که با آدرس کاربران اتریوم گره خورده است (در اتریوم چیست؟ اطلاعات خود را کامل کنید) قابلیت این را دارد که اطمینان تولید کنندگان را پیگیری کند و این یعنی تولید کنندگانی که خدمات نامناسب ارائه می کنند سهام خود را از دست می دهند ولی در مقابل تولید کنندگان معتبر تر می توانند هزینه های بالاتری برای خدمات خود دریافت کنند. خرید ارز دیجیتال بلوزل هم اکنون در وب سایت تتر ایران از شما با بهترین قیمت انجام می شود.

 

بلوزل

 

قیمت بلوزل

در ابتدا 500 میلیون توکن بلوزل تولید و با قیمت 165 میلیون فروخته شد، قیمت هر توکن BLZ در توضیع طی 24 ساعت 0.12 دلار شد. این ارز دیجیتال و به صرفه در وب سایت تتر ایران که صرافی آنلاین مورد اعتمادی است با بهترین قیمت معامله می شود.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ