بانکور


بانکورBancor یک پروتکل بر مبنای بلاک چین اتریم است که به کاربران امکان می دهد به جای تبادل ارزهای رمزنگاری شده، ارزهای دیجیتالی مختلف را مستقیم و فوری به کوین بیس Coinbase  تبدیل کنند. همچنین بانکور یک توکن غیر قابل استخراج می باشد. با ادامه ظهور تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده، پروژه ای برای امکان تجارت یا مبادله فوری بین این ارزهای رمزپایه مورد نیاز است. در حالی که مبادلات ارزهای دیجیتالی شده امروزی معاملات و انتقال یک نوع سکه مجازی به نوع دیگر را تسهیل و راحت میکند اما یک نگرانی اصلی نیز دارد که آن هم نقدینگی محدود است.

بانکور

خرید بانکور

بسیاری از ارز های دیجیتال، با دو رمز ارز پایه و محبوب بیت کوین و اتریم معامله می شوند و این امر به مشکلات نقدینگی می افزاید و محدودیت هایی را برای شرکت های ارز دیجیتالی ایجاد میکند(اطلاعات بیشتر در اتریم چیست؟) و حتی در برخی موارد هزینه ی معاملات نیز بیشتر میشود و در اینجا بانکور تلاش میکند که تا با ارائه یک فن آوری که مشکل نقدینگی را بر طرف میکند، این خلا را پر کند و اجازه دهد انواع سکه های مجازی فورا خریداری و فروخته شوند. شما هم میتوانید برای خرید این ارز دیجیتال شگفت انگیز در سایت تتر ایران اقدام کرده و تنها در چند ثانیه در کیف پولیتان ذخیره کنید.

بانکور

فروش بانکور

بانکور یک شبکه جدید را ارائه می دهد که بر اساس پروژه جدیدی از ارز های دیجیتالی به نام اسمارت توکن و قرار داد های هوشمند ساخته شده است.اساساً میتوان نشانه های هوشمند بانکو را سکه هایی دانست که با ارزش پولی سایر سکه های مجازی سازگار هستند. این همان اصل مهم یک بانک مرکزی است که ذخایر ارزی را در اختیار دارد و در صورت لزوم آنها را تبدیل میکند مانند تبدیل طلا به دلار. اگر میخواهید که سرمایه خود را در ارز دیجیتالی بی دردسر سرمایه گذاری کنید بانکور بهترین انتخواب است. اگر مایل به فروش بانکور خود هستید در سایت تتر ایران با کمترین کارمزد و بهترین قیمت اقدام کنید.

بانکور

قیمت بانکور

بانکور با ارزش بازار 92.33 میلیون دلار صاحب 0.02 در صد از, کل بازار ارزهای دیجیتال است. همکنون با قیمت 1.022 دلار معادل 27.397 تومن خریداری میشود.  همچنین متوانید قیمت به روزرسانی شده ارز های دیجیتال را در سایت تتر ایران روئیت کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
بانکور - BNT بانکور 1.7723 43,333 44,042

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس