قیمت جهانی : 0.7285 دلار
فروش به ما : 37,032 تومان
خرید از ما : 37,418 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

بانکور


بانکور یا Bancor یک پروتکل بر مبنای بلاک چین اتریوم است که به کاربران امکان می دهد به جای تبادل ارز های رمزنگاری شده، ارز های دیجیتالی مختلف را مستقیم و فوری به کوین بیس Coinbase تبدیل کنند. همچنین بانکور یک توکن غیر قابل استخراج می باشد، با ادامه ظهور تعداد زیادی ارز رمز نگاری شده، پروژه ای برای امکان تجارت یا مبادله فوری بین این ارز های رمز پایه مورد نیاز است. در حالی که مبادلات ارز های دیجیتال امروزه معاملات و انتقال یک نوع سکه مجازی به نوع دیگر را تسهیل و راحت می کند اما یک نگرانی اصلی نیز دارد که آن هم نقدینگی محدود است.

 

بانکور

 

خرید بانکور

بسیاری از ارز های دیجیتال با دو رمز ارز پایه و محبوب بیت کوین و اتریوم معامله می شوند و این امر به مشکلات نقدینگی می افزاید و محدودیت هایی را برای شرکت های ارز دیجیتالی ایجاد می کند (اطلاعات بیشتر در اتریوم چیست؟) و حتی در برخی موارد هزینه معاملات نیز بیشتر می شود و در اینجا بانکور تلاش می کند تا با ارائه یک فن آوری که مشکل نقدینگی را بر طرف می کند، این خلا را پر کند و اجازه دهد انواع سکه های مجازی فورا خریداری و فروخته شوند. شما هم می توانید برای خرید این ارز دیجیتال شگفت انگیز در وب سایت تتر ایران اقدام کرده و تنها در چند ثانیه در کیف پولیتان ذخیره کنید.

 

بانکور

 

فروش بانکور

بانکور یک شبکه جدید را ارائه می دهد که بر اساس پروژه جدیدی از ارز های دیجیتالی به نام اسمارت توکن و قرار داد های هوشمند ساخته شده است. اساسا می توان نشانه های هوشمند بانکو را سکه هایی دانست که با ارزش پولی سایر سکه های مجازی سازگار هستند. این همان اصل مهم یک بانک مرکزی است که ذخایر ارزی را در اختیار دارد و در صورت لزوم آنها را تبدیل می کند مانند تبدیل طلا به دلار. اگر می خواهید که سرمایه خود را در ارز دیجیتالی بی دردسر سرمایه گذاری کنید بانکور بهترین انتخاب است. اگر مایل به فروش بانکور خود هستید در وب سایت تتر ایران با کمترین کارمزد و بهترین قیمت اقدام کنید.

 

بانکور

 

قیمت بانکور

ارزش بازار بانکور 92.33 میلیون دلار می باشد که صاحب 0.02 درصد از کل بازار ارز دیجیتال است. همچنین می توانید قیمت بروز رسانی شده ارز های دیجیتال را در وب سایت تتر ایران روییت کنید. برای خرید و فروش رمز ارز بانکور و دیگر ارز های دیجیتال پشتیبانان ما به صورت آنلاین و 24 ساعته به شما کمک می کنند تا با بهترین قیمت و کارمزد رمز ارز مورد نظر خود را خرید یا به فروش برسانید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ