ایون


ایون Aion یک شبکه بلاک چین چند لایه است که برای همکاری بین بلاک چین ها طراحی شده. آیون توسط مدیر شرکت Nuco متیو اسپوک در بهار سال 2016 تأسیس شده و جالب است بدانید که اقای اسپوک همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره سازمانه اتریم نیز هست. برای اطلاعات بیشتر به اتریم چیست؟ مراجعه فرمایید. ازجمله کسانی که در ابداء این بلاکچین دست داشتند میتوان به جین تو که مدیر فنی Nuco است و پیتر واسلز که اولین پروژه بیت کوین را راه اندازی کرد و یکی از, بنیانگذاران بیت کوین بود اشاره کرد. هدف تمام تولید کنندگان از تأسیس Aion ارائه ماشین مجازی AVM بود.

ایون

خرید ایون

رمز ارز Aion رمز دیجیتالی پلتفرم بلاک چین نسل 3 است.  ماهیت نسل سوم سیستم عامل ها ایجاد بستری است که پروژه های مختلف بتوانند روی آن "ارتباط" برقرار کنند.  به طور تقریبی، هدف پلت فرم Aion ایجاد یک اکوسیستم برای پروژه های بلاکچین است.  توسعه این ایده در شرکت Nuco است که در سال 2016 تاسیس شده است. در کل ایون آینده ای را پیش بینی میکند که در آن تمام بلاک چین ها باهم زندگی میکنند و ارتباط بین آنها آسان میشود. شما میتوانید در سایت تتر ایران این ارز دیجیتالی به صرفه را تهیه کنید.

ایون

فروش ایون

میتوان گفت ایون یک شبکه کامپیوتری، محلی است که واسطه و تعامل میان زنجیره های مختلف از رمز, ارزهارا را بر احده دارد و آنها را به یک استاندار خاص هدایت میکند. علاوه بر تبادل اطلاعات میان زنجیرها فرصتی برای مقادیر و معاملات فراهم کرده. آیون در سه مرحله اصلی متمرکز شده است: ایجاد زیرساخت برای تعامل بین زنجیره ی بلوک ها، انقاله معماری ارز دیجیتال از EVMبه AVM که علاوه بر پشتیبانی از کد EVM شامل زبان اسکریپت اختصاصی است و در آخر شامل بهینه سازی سیستم و افزایش تعامل و تبادل اطلاعات است. برای فروش این رمز ارز با ارزش به سایت تتر ایران مراجعه کرده و با حداقل زمان ممکن آن را معامله کنید.

ایون

 قیمت ایون

در حال حاظر سکه های ایون با قیمت بسیار مطلوبی معامله میشوند و در زمان نوشته شدن این مقاله قیمت ایون به حدوده 0/0768 میرسد. ایون بالاترین قیمت خودش را در ژانویه سال 2018 نشان داد که به ارزش 11.1 دلار بود. توسعه نسخه نهایی این ارز دیجیتال در سال 2019 به پایان رسید. شما میتوانید این رمز ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در سایت تتر ایران خرید و فروش کنید.

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
ایون - AION ایون 0.0683 1,670 1,698

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس