ایون


آیون Aion یک شبکه بلاک چین چند لایه است که برای همکاری بین بلاک چین ها طراحی شده. آیون توسط مدیر شرکت Nuco متیو اسپوک در بهار سال 2016 تأسیس شده و جالب است بدانید که اقای اسپوک همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره سازمان اتریوم نیز هست. برای اطلاعات بیشتر به اتریوم چیست؟ مراجعه فرمایید. ازجمله کسانی که در ابداع این بلاک چین دست داشتند می توان به جین تو که مدیر فنی Nuco است و پیتر واسلز که اولین پروژه بیت کوین را راه اندازی کرد و یکی از بنیانگذاران بیت کوین بود اشاره کرد. هدف تمام تولید کنندگان از تأسیس Aion ارائه ماشین مجازی AVM بود.

 

ایون

 

خرید آیون

رمز ارز Aion رمز دیجیتالی پلتفرم بلاک چین نسل 3 است. ماهیت نسل سوم سیستم عامل ها ایجاد بستری است که پروژه های مختلف بتوانند روی آن "ارتباط" برقرار کنند. به طور تقریبی هدف پلت فرم Aion ایجاد یک اکوسیستم برای پروژه های بلاک چین است. توسعه این ایده در شرکت Nuco انجام شد که در سال 2016 تاسیس شده است. در کل آیون آینده ای را پیش بینی می کند که در آن تمام بلاک چین ها باهم زندگی می کنند و ارتباط بین آن ها آسان می شود. شما می توانید در وب سایت تتر ایران این ارز دیجیتالی به صرفه را تهیه کنید.

 

ایون

فروش آیون

می توان گفت آیون یک شبکه کامپیوتری محلی است که واسطه و تعامل میان زنجیره های مختلف از رمز ارز ها را را بر عهده دارد و آن ها را به سمت یک استاندار خاص هدایت می کند. علاوه بر تبادل اطلاعات میان زنجیره ها فرصتی برای مقادیر و معاملات فراهم کرده. آیون در سه مرحله اصلی متمرکز شده است: ایجاد زیرساخت برای تعامل بین زنجیره ای بلوک ها، انقال معماری ارز دیجیتال از EVM به AVM که علاوه بر پشتیبانی از کد EVM شامل زبان اسکریپت اختصاصی است و در آخر شامل بهینه سازی سیستم و افزایش تعامل و تبادل اطلاعات می شود. برای فروش آیون به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و با حداقل زمان ممکن آن را معامله کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد آیون به مقاله آیون چیست؟ مراجعه نمایید.

 

 

 قیمت ایون

در حال حاظر سکه های آیون با قیمت بسیار مطلوبی معامله می شوند و در زمان نوشته شدن این مقاله قیمت آیون به محدوده 0/0768 می رسد. آیون بالاترین قیمت خودش را در ژانویه سال 2018 نشان داد که به ارزش 11.1 دلار بود. توسعه نسخه نهایی این ارز دیجیتال در سال 2019 به پایان رسید. شما می توانید این رمز ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در وب سایت تتر ایران خرید و فروش کنید.

 

ایون - AION

قیمت جهانی : 0.1408 دلار
فروش به ما : 3,964 تومان
خرید از ما : 4,020 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بایننس - BNB بایننس

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ