قیمت جهانی : 36.6199 دلار
فروش به ما : 1,826,949 تومان
خرید از ما : 1,908,069 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

اولنچ


اولنچ با نماد اختصاری آواکس (AVAX) نوع دیگری ارز دیجیتال در میان انواع مختلفی از دارایی های دیجیتال است. این در واقع همان پلتفرم قرارداد های هوشمند قابل برنامه ریزی برای برنامه های امور مالی غیرمتمرکز و یا یک شبکه بلاک چینی متن باز است که برای فعالیت و کمک به ایجاد اکوسیستمی با بیشترین حد مقیاس پذیری، یک نوع پروتکل اجماع منحصر به فرد را مورد استفاده قرار می دهد. توسعه دهندگانی بر روی این پلتفرم اولنچ (Avalanche) کار می کنند ادعا دارند که می تواند برای پرداخت کارمزد تراکنش و ایمن سازی شبکه از آن استفاده کرد.

Avalanche

اولنچ (Avalanche) با Solidity، زبان برنامه نویسی اتریوم سازگار است، به طوری که می توان از آن برای استقرار بلاک چین های خصوصی یا عمومی به عنوان زیر شبکه استفاده کرد. این شبکه که پیش‌ تر با نام آوا (AVA) شناخته می ‌شد، یکی از پیشرفته ‌ترین بلاک چین ‌ها و یکی از رقبای اتریوم است که به قصد رقابت شدید با اتریوم و با هدف رفع مشکلاتی چون مقیاس پذیری، امنیت و یکپارچه سازی قرارداد های هوشمند، می خواهد اتریوم را که تحت عنوان محبوب ترین بلاک چین برای قرارداد های هوشمند مشهور است، از بین ببرد، چراکه قادر است بیشتر از 4500 تراکنش را در ثانیه ای انجام دهد و در زمان کمتر از سه ثانیه آن ها را تایید نماید. این عبارت به بیان ساده بدین معناست که پردازش و تایید تراکنش ها تنها پس از دو ثانیه آن هم به صورت استاندارد انجام می گیرد.
چیزی که اولنچ را از اتریوم مجزا می کند، این است که در اولنچ، هر اپلیکیشن بر روی یک بلاک چین مستقل اجرا می گردد، به طوری که بررسی و اعتبارسنجی هر بلاک چین توسط یک زیرشبکه (Subnet) صورت می گیرد.
توسعه گران ارز دیجیتال آواکس (AVAX) به علت برخورداری از یک سری ویژگی های برجسته مانند استفاده ار تکنولوژی نوآورانه، تیم قدرتمند، رشد بسیار خوب و بنای عدالت، به آن افتخار می کنند. جالب است بدانید اولنچ (Avalanche) در آزمایشگاه آوا (Ava Labs) که توسط سه نفر با نام های Emin Gun Sirer (دکترای علوم و مهندسی کامپیوتر)، Kevin Sekniqi و Ted Yin تاسیس شده بود، راه اندازی شد. باید اضافه کنیم بنیانگذار و معمار ارشد آزمایشگاه ‌های آوا Kevin Sekniqi می باشد که تجربه تحقیق در مایکروسافت و ناسا را داشته است.
ضمناًEmin Gün Sirer نیز یک سرباز کهنه ‌کار در زمینه تحقیقات رمزنگاری بود که شش سال قبل از انتشار of whitepaper، یک ارز مجازی همتا به همتا را طراحی کرده بود.

Avalanche crypto

 

قیمت اولنچ 

اولنچ (Avalanche) که دارای تکنولوژی جالب و می توان گفت دارای خلاصه ای از تمامی مزایای پروتکل های قبلی است، عرضه اولیه خود را در 15 ژوئیه سال 2020 در کمتر از 24 ساعت پایان داد و در این فرآیند با قیمت اولیه 0.5 دلار، 45 میلیون دلار جمع آوری کرد. 
طبق گزارش صرافی باینننس قیمت اولنچ در آغاز معاملات 0.85 دلار بوده اما در سپتامبر 2020 قیمت اولنچ به 6 دلار آمریکا رسیده است که بعداً در سایر پلتفرم های معاملاتی این قیمت از مرز 15 دلار گذر کرده و در نهایت قیمت آن نسبت به عرضه اولیه خود نزدیک به 1000 درصد افزایش داشته است.

اولنچ

 

خرید اولنچ

خرید اولنچ نیز همانند دیگر ارزهای دیجیتال مطرح بازار، در صرافی های مختلفی امکان پذیر است. رمز ارز آواکس (AVAX) توکن شبکه اولنچ بوده و هم در صرافی های داخلی و هم در صرافی های خارجی قابل معامله است. یکی از محبوب ترین صرافی های خارجی که از حجم معاملات بسیاری زیادی برخوردار و می توان خرید و فروش اولنچ را از طریق آن انجام داد، بایننس (Binance) است. در ادامه باید اشاره کنیم که یکی از صرافی های داخلی که می تواند پیشنهاد خوبی برای انجام این امر باشد، تتر ایران است.

اولنچ


فروش اولنچ

برای خرید و فروش اولنچ یا هر نوع ارز دیجیتال دیگری شما به کیف پول نیاز دارید که قطعاً باید از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. ممکن است زمانی برسد که کیف پول های خارجی به علت تحریم ها دیگر به کاربران ایرانی خود خدمات ارائه ندهند و دارایی آنان را مصادره کنند، پس برای اطمینان از اینکه دارایی شما زمانی مسدود نشود، به یک بستر امن، معتبر و قانونی نیاز دارید، به همین واسطه باید کیف پول های ایرانی انتخاب تا بدون نگرانی و با خیال راحت در آن فعالیت کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ