انکر


انکر Anchor یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین با توکن ANCT  است که کاربرام میتوانند آن را به طور مستقیم خریداری کرده و آن را با ارز های رمز پایه اصلی مثل تتر، اتریم (ETH) و بیت کوین (BTC) مبادله کنند. شما میتوانید در بیت کوین چیست؟ اطلاعات بیشتری کسب کنید. این ارز دیجیتال الگوریتم ثبات بلاک کوین بوده که ارزش آن با روند رشد پایدار اقتصاد جهانی  قابل پیشبینی است و این ویژگی های منحصر به فرد باعث برجسته و پایدار شدن این کوین در میان ارزهای دیجیتال شده.

انکر

خرید انکر

انکر مهلت پرداخت در اختیار معامله گران قرار میدهد که در مدت مشخصی هزینه های آن را پرداخت کنند و هزینه ی ارسال به هرجای دنیا برای کسانی که برای اولین بار از این رمز ارز استفاده میکنند(فرسنده یا گیرنده)  به مدت سه ماه رایگان است. این موقیت خوبی برای شما است که از سایت تتر ایران این ارز به صرفه را تهیه کنید.

انکر

فروش انکر

انکر بر اساس شبکه اتریوم ساخته شده که این یک بیت کوین ثابت دو عاملی است که سقف بازار آن بر اساس قوانین ساده  تعیین میشود. واحد اندازه گیری انکر MMU است که با ردیابی از شاخص های اقتصادی بزرپ رشد اقتصادی جهات را نشان می دهد. این عامل نوسان ارز 190کشور را روزانه بررسی کرده و بر اساس تورم تنظیم میشود و این امتیاز بزرگی برای انکر محسوب میشود. شما میتوانید این ارز پر کاربرد را از سایت تتر ایران به فروش برسانید.

انکر

قیمت انکر

عرضه توکن های انکر انعطاف پذیر است و توسط مراحلی انقباظ و انبساط میشوند. اگر قیما ANCT از مقدارMMU پایینتر و یا بالاتر شود سیستم ANCT را ضرب کرده ویا می سوزاند تا قیمت خود را به مقدار MMU بازگرداند که این به نفع کاربران و سرمایه گذاران است همچنین شماهم میتوانید این ارز فوق العاده را از صرافی های مورد اعتماد تهیه نم

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
انکر - ANKR انکر 0.010011 245 249

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس