قیمت جهانی : 0.026283 دلار
فروش به ما : 1,333 تومان
خرید از ما : 1,359 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

انکر


ارز دیجیتال انکر با نام لاتین Anchor یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین با توکن اختصاصی ANCT است که کاربران می توانند آن را به طور مستقیم خریداری کرده و آن را با رمز ارز های پایه اصلی مثل تتر، اتریم (ETH) و بیت کوین (BTC) مبادله کنند. شما می توانید در بیت کوین چیست؟ اطلاعات بیشتری در رابطه با محبوب ترین ارز دیجیتال جهان کسب کنید. این ارز دیجیتال از الگوریتم ثبات برخوردار بوده که ارزش آن با روند رشد پایدار اقتصاد جهانی قابل پیشبینی است و این ویژگی های منحصر به فرد باعث برجسته و پایدار بودن این کوین در میان ارزهای دیجیتال شده است.

 

انکر

 

خرید انکر

 هزینه خرید و ارسال رمز ارز انکر به هر جای دنیا برای کسانی که برای اولین بار از این ارز دیجیتال استفاده می کنند(فرسنده یا گیرنده) توسط وب سایت تتر ایران به مدت سه ماه رایگان است. این موضوع موقعیت خوبی برای شما است که از وب سایت تتر ایران به خرید و فروش ارز دیجیتال انکر بپردازید. همچنین از ابتدای خرید تا پایان فروش ارز دیجیتال شما پشیبانی 24 ساعته ما به شما کمک می کند از بهترین زمان خرید و فروش ارز دیجیتال مطلع شوید. 

 

انکر

 

فروش انکر

انکر بر اساس شبکه اتریوم ساخته شده است که سقف بازار آن بر اساس قوانین ساده تعیین می شود. واحد اندازه گیری انکر MMU است که با ردیابی از شاخص های اقتصادی بزرگ رشد اقتصادی جهان را نشان می دهد. این عامل نوسان ارز 190 کشور را روزانه بررسی کرده و بر اساس تورم تنظیم می شود و این امتیاز بزرگی برای انکر محسوب می شود. شما می توانید این ارز پر کاربرد را در وب سایت تتر ایران به فروش برسانید.

 

انکر

 

قیمت انکر

عرضه توکن های انکر انعطاف پذیر است و توسط مراحلی انقباض و انبساط می شوند. اگر قیمتANCT از مقدار MMU پایین تر و یا بالاتر شود سیستم ANCT را ضرب کرده و یا می سوزاند تا قیمت خود را به مقدار MMU بازگرداند که این به نفع کاربران و سرمایه گذاران است. همچنین شما هم می توانید به خرید ارز دیجیتال انکر با بهترین قیمت و کم ترین کارمزد از صرافی های مورد اعتماد مانند وب سایت تتر ایران تهیه نمایید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ