قیمت جهانی : 0.091574 دلار
فروش به ما : 4,120 تومان
خرید از ما : 4,164 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی

استلار


استلار Staller یک ارز دیجیتال غیر متمرکز با منبع باز است که امکان انجام معاملات سریع و خارج از مرز را فراهم می کند. استلار مانند سایر ارز های دیجیتال دیگر با استفاده از فناوری بلاک چین فعالیت می کند و کلیه عملکرد های آن را XLM تآمین می کند که همانند نحوه کار اتر در شبکه (Ethereum (ETH می باشد. این ارز دیجیتال طراحی شده است تا تمام سیستم های مالی جهان بتوانند در یک شبکه واحد با هم کار کنند. برای اطلاعات بیشتر از نحوه فعالیت اتر به اتریوم چیست؟ مراجعه فرمایید.

 

استلار

 

خرید استلار

استلار اکثراً عملکرد سریع تر و ارزان تر نسبت به بلاک چین هایی مانند بیت کوین و تتر را دارد. شبکه Stellar در سال 2015 راه اندازی شد. از آن زمان بیش از 450 میلیون تراکنش در این ارز دیجیتال توسط بیش از 4 میلیون کاربر انجام شده است. شرکت های بزرگ سازمانی و شرکت هایی به کوچکی استارتاپ که تک توسعه ای هستند، برای جابجایی پول و دسترسی به بازارهای جدید استلار را انتخاب کرده اند. شما هم چه تاجر قدیمی باشید چه تازه کار میتوانید هم اکنون استلار را در سایت تتر ایران با بهترین قیمت تهیه کنید.

 

استلار

 

فروش استلار

باید گفت استلار بر خلاف سایر ارز های دیجیتال برای تضعیف سیستم های مالی دیگر تلاش نمی کند بلکه برای ارتقای آن استفاده می شود. مثلا همانطور که در توضیح بیت کوین چیست؟ گفتیم، ارز دیجیتال بیت کوین فقط برای تجارت و داد و ستد ابدا شده است، اما استلار با سیستم غیر متمرکز برای تجارت هر نوع سیستم مالی و پول در دنیا استفاده می شود و این یک امتیاز بزرگ برای آن تلقی می شود. وب سایت تتر ایران با دریافت کمترین کارمزد استلار شما را خریداری می کند و شما می توانید در این وب سایت به راحتی ارز دیجیتال مورد نظر را به فروش بگذارید.

 

استلار

 

قیمت استلار

استلار به طور خاص طراحی شده است تا اشکالات پول سنتی را حل کرده (پولی که مردم طی سال ها استفاده و پس انداز می کنند) و مفید تر و قابل دسترس تر باشد. برای مثال شما مقدار معینی دلار را به صرافی مورد نظر می پردازید و متقابلا مقدار معینی استلار دریافت می کنید و هر زمان که خواستید با پرداخت استلار به صرافی مورد نظر پول دریافت می کنید ممکن است بگویید این کار را بانک های معمولی در شهر یا کشورمان نیز انجام می دهند اما تفاوت بزرگی که میان آن دو وجود دارد این است که سرمایه شما در بانک درون مرز و کشور خود قرار می گیرد و امکان ارسال آن به خارج از مرز نیست اما شما با استلار می توانید در هرجای دنیا پول مورد نظر خود را معامله کنید. در کل استلار پول را بدون حد و مرز جا به جا می کند. این ارز دیجیتالی فوق العاده را در وب سایت تتر ایران تهیه کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ