استلار


استالر Staller یک ارز دیجیتال غیر متمرکز با منبع باز است که امکان انجام معاملات سریع و خارج از مرز را فراهم میکند، استالرمانند سایر ارزهای دیجیتال دیگر با استفاده از فناوری بلاک چین کار میکند و کلیه عملکردهای آن را XLM تآمین میکند همانند نحوه کار اتر در شبکه (Ethereum (ETH است. این ارز دیجیتال، طراحی شده است تا تمام سیستم های مالی جهان بتوانند در یک شبکه واحد با هم کار کنند.برای اطلاعات بیشتر به اتر چیست؟ مراجعه فرمایید.

استلار

خرید استلار

استلار اکثراً عملکرد سریع تر و ارزان تر نسبت به بلاک چین هایی مانند بیت کوین و تتر را دارد. شبکه Stellar در سال 2015 راه اندازی شد. از آن زمان بیش از 450 میلیون تراکنش در این ارز دیجیتال توسط بیش از 4 میلیون کاربر انجام شده است.  شرکت های بزرگ سازمانی و شرکت هایی به کوچکی استارتاپ که  تک توسعه ای هستند، برای جابجایی پول و دسترسی به بازارهای جدید استلار را انتخاب کرده اند. شما هم چه تاجر قدیمی باشید چه تازه کار میتوانید هم اکنون استلار را در سایت تتر ایران با بهترین قیمت تهیه کنید.

استلار

فروش استلار

باید گفت استلار بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال برای تضعیف سیستم های مالی دیگر تلاش ننیکند بلکه برای اتقای آن استفاده میشود. مثلا همانطور که در بیت کوین چیست؟ گفتیم، ارز دیجیتال بیت کوین فقط برای تجارد و داد و ستد بیت کوین ابدا شده است، اما استلار با سیستم غیر متمرکز برای تجارت هرنوع سیستم مالی و پول در دنیا استفاده میشود و این یک امتیاز بزرگ برای آن تلقی میشود. سایت تتر ایران با دریافت کمترین کارمزد استلار شما را خریداری میکند و شما میتوانید در این سایت به راحتی ارز دیجیتالتان را به فروش بگذارید.

استلار

قیمت استلار

استلار به طور خاص طراحی شده است تا اشکال سنتی پول (پولی که مردم طی سال ها استفاده و پسانداز میکنند) مفیدتر و قابل دسترسی تر کند. برای مثال شما مقدار معینی دلار را به صرافی مورد نظر میپردازید و متقابلا مقدار معینی استلار دریافت میکنید و هروقت که خواستید با پرداخت استلار به صرافی مورد نظر پول دریافت میکنید ممکن است بگویید این کار را بانک های معمولی در شهر یا کشورمان نیز انجام میدهند اما تفاوت بزرگی که میان آن دو وجود دارد این است که سرمایه شمل در بانک درون مرز و کشور هود قرار میگیرد و امکان ارسال آن خارج از مرز نیست اما شما با استلار میتوانید در هرجای دنیا پول مورد نظر خود را معامله کنید. در کل استلار پول را بدون مرز میکند. این ارز دیجیتالی فوقالعاده را در سایت تتر ایران تهیه کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
استلار - XLM استلار 0.42985 11,134 11,306

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس