اتریوم


اتریوم یک شبکه‌ پرداخت متن باز و جهانی است که این ویژگی یکی از نقطه قوت های اتریوم محسوب می شود.  از نظر ارزش بازار بعد از بیت کوین و لایت کوین، اتریوم رایج ترین ارز بر پایه Blockchain است،به عبارت دیگر، اتریوم یا به‌طور دقیق‌تر اتر، با واحد اختصاری ETH، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است که به ‌خاطر همین به آن «ملکه ارزهای دیجیتال» هم می‌گویند. 
ارز دیجیتال اتریوم یک فناوری مشابه با رمزارز بیت کوین است، با این تفاوت که دارای قابلیت‌های پیشرفته تری در فرآیند کنترل، استخراج و مبادله است.این شبکه غیرمتمرکز، با قابلیت پیاده سازی قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز است که ایده آن در سال ۲۰۱۳ توسط ویتالیک بوترین داده شده است. از قراردادهای هوشمند اتریوم میتوان در زمینه تراکنش های مالی، املاک، پزشکی، رای گیری و... استفاده کرد. بلاکچین اتریوم که در این حوزه پیش رو است در سال ۲۰۱۵ و با ۷۳ میلیون کوین اتر که از قبل استخراج شده بود؛ شروع به فعالیت کرده است.

 

اتریوم

 

رمزارز اتریوم دارای شبکه ای کامل، زبان برنامه نویسی و سیستم پرداخت مختص به خود است. همچنین کاربران قادرند که برنامه‌های غیرمتمرکز را برروی بلاک چین اتریوم، با دسترسی کامل ایجاد کنند. به کمک پلتفرم اتریوم هر فردی در دنیا می‌تواند به ایجاد و توسعه برنامه غیرمتمرکز خود بپردازد. هیچ شرکتی به عنوان شرکت مرکزی این شبکه پرداخت معرفی نشده است.

قیمت اتریوم

در ایران خرید و فروش اتریوم گسترش یافته است و مهم ترین موضوع برای شروع سرمایه گذاری در ارز رو به رشد اتریوم انتخاب یک مرجع و واسط مطمئن برای انجام تبادلات است. سایت تتر ایران در زمینه معاملات اتریوم فعالیت گسترده ای دارد و با امنیت و سودآوری سرمایه گذاری شما را تضمین می کند. شما با اطمینان خاطر می توانید از خدمات سایت تترایران بهره مند شوید و قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال را دنبال کنید.

خرید اتریوم

ارز دیجیتال اتر برای ماینرهای اتریوم به عنوان پاداش محاسبات انجام شده برای تامین امنیت بلاکچین در نظر گرفته شده است. ولی همانند بیت کوین میتوان این ارز را خرید کرد . نحوه خرید اتریوم کاملا شبیه به خرید بیت کوین می باشد بهترین راه برای خرید اتریوم، مراجعه به یک سایت خرید فروش ارز دیجیتال مانند تترایران است. برای خرید اتر ابتدا ، یک کیف پول اتریوم مناسب انتخاب نمایید سپس با استفاده از این کیف پول و خدمات سایت تتر ایران شروع به خرید و سرمایه گذاری در حوزه این ارز دیجیتال کنید .خرید اتریوم از سایت تتر ایران یک روش مطمئن برای سرمایه گذاری در این اقتصاد در حال رشد است 

 

خرید و فروش اتر

 

فروش اتریوم

در تترایران  همانطور که خرید اتریوم به سادگی امکان پذیر است می توانید درخواست فروش اتریوم های خود را اعلام کنید .در صورت تمایل به فروش اتریوم باید حجم معاملات بازار و شکاف قیمتی را به خوبی رصد کنید تا بهترین قیمت ممکن را برای فروش پیداکنید . با ثبت سفارش برای فروش اتریوم در پنل کاربری اطلاعات کاملی در زمینه مقدار خالص دریافتی در اختیار شما قرار می‌گیرد.به این منظور کافی است تا درخواست خود را به کارشناسان تتر ایران اعلام کنید و میزان اتریوم اعلام شده را به آدرس کیف پولی که به شما اعلام می شود انتقال دهید تا فرآیند پرداخت به شما آغاز شود.

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
اتریوم - ETH اتریوم 1266.29 30,838,541 31,566,707

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس