اتریوم


اتریوم یک شبکه‌ پرداخت متن باز و جهانی است که این ویژگی یکی از نقطه قوت های اتریوم محسوب می شود. از نظر ارزش بازار بعد از بیت کوین و لایت کوین، اتریوم رایج ترین ارز دیجیتال بر پایه Blockchain است. به عبارت دیگر اتریوم یا اتر با واحد اختصاری ETH دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است که به ‌خاطر این موضوع به آن «ملکه ارز های دیجیتال» نیز گفته می شود. ارز دیجیتال اتریوم یک فناوری مشابه با رمز ارز بیت کوین می باشد با این تفاوت که دارای قابلیت ‌های پیشرفته تری در فرآیند کنترل، استخراج و مبادله است. این شبکه غیر متمرکز با قابلیت پیاده سازی قرارداد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز است که ایده آن در سال ۲۰۱۳ توسط ویتالیک بوترین داده شده است. از قرارداد های هوشمند اتریوم می توان در زمینه تراکنش های مالی، املاک، پزشکی، رای گیری و... استفاده کرد. بلاک چین اتریوم که در این حوزه پیش رو است در سال ۲۰۱۵ و با ۷۳ میلیون کوین اتر که از قبل استخراج شده بود شروع به فعالیت کرده است.

رمز ارز اتریوم دارای شبکه ای کامل از زبان برنامه نویسی و سیستم پرداخت مختص به خود است. همچنین کاربران قادرند برنامه‌ های غیر متمرکز را بر روی بلاک چین اتریوم با دسترسی کامل ایجاد کنند. به کمک پلتفرم اتریوم هر فردی در دنیا می‌ تواند به ایجاد و توسعه برنامه غیر متمرکز خود بپردازد. هیچ شرکتی به عنوان شرکت مرکزی این شبکه پرداخت معرفی نشده است.

 

اتریوم

 

قیمت اتریوم

در ایران خرید و فروش اتریوم گسترش یافته است و مهم ترین موضوع برای شروع سرمایه گذاری در ارز رو به رشد اتریوم انتخاب یک مرجع و واسط مطمئن برای انجام تبادلات است. وب سایت تتر ایران در زمینه معاملات اتریوم فعالیت گسترده ای دارد و با امنیت و سود آوری سرمایه گذاری شما را تضمین می کند که شما با اطمینان خاطر می توانید از خدمات وب سایت تتر ایران بهره مند شوید و قیمت لحظه ای اتریوم را دنبال کنید.

 

خرید اتریوم

ارز دیجیتال اتر برای ماینر های اتریوم به عنوان پاداش محاسبات انجام شده برای تامین امنیت بلاک چین در نظر گرفته شده است ولی همانند بیت کوین می توان این ارز را خریداری کرد. نحوه خرید اتریوم کاملا شبیه به خرید بیت کوین می باشد و بهترین راه برای خرید اتریوم مراجعه به یک وب سایت خرید فروش ارز دیجیتال مانند تتر ایران است. برای خرید اتر ابتدا یک کیف پول اتریوم مناسب انتخاب نمایید سپس با استفاده از این کیف پول و خدمات وب سایت تتر ایران شروع به خرید و سرمایه گذاری در حوزه این ارز دیجیتال کنید. خرید اتریوم از وب سایت تتر ایران یک روش مطمئن برای سرمایه گذاری در این اقتصاد در حال رشد می باشد.

 

خرید و فروش اتر

 

فروش اتریوم

در تتر ایران همانطور که خرید اتریوم به سادگی امکان پذیر است می توانید درخواست فروش اتریوم های خود را اعلام کنید. در صورت تمایل به فروش اتریوم باید حجم معاملات بازار و شکاف قیمتی را به خوبی رصد کنید تا بهترین قیمت ممکن را برای فروش پیدا کنید. با ثبت سفارش برای فروش اتریوم در پنل کاربری اطلاعات کاملی در زمینه مقدار خالص دریافتی در اختیار شما قرار می‌گیرد. به این منظور کافی است تا درخواست خود را به کارشناسان تتر ایران اعلام کنید و میزان اتریوم اعلام شده را به آدرس کیف پولی که به شما اعلام می شود انتقال دهید تا فرآیند پرداخت شما آغاز شود.

اتریوم - ETH

قیمت جهانی : 1135.94 دلار
فروش به ما : 36,463,674 تومان
خرید از ما : 36,463,674 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بی یو اس دی - BUSD بی یو اس دی
بایننس - BNB بایننس


پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ