آیاس


آیاس با نشان اختصاری EOS یک ارز دبجیتال با سیستمی غیر متمرکز و مبتنی بر فناوری بلاک چین است، این ارز دیجیتال کاربردی علاوه بر توسعه و میزبانی از برنامه های غیر متمرکز به حل مشکلات مقیاس پذیری که بسیاری از رمز ارز های پایه با آن مواجه هستند نیز می پردازد. می توان گفت علت سرمایه گذاری بیشتر سرمایه گذاران بر ارز های دیجیتال و آلت کوین ها یی نظیر آیاس و لایت کوین تورم زیاد در بیت کوین و دیگر ارز های مشهور است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به آیاس چیست؟ مراجعه فرمایید.

 

آیاس

 

خرید آیاس

در اینجا باید گفت آیاس هنوز اول کار است و به ندرت مشکلات امنیتی نیز دارد اما به صورتی نیست که غیر قابل اعتماد باشد. آیاس از کلیه قابلیت های اصلی مورد نیاز پشتیبانی می کند تا به مشاغل و افراد امکان ایجاد برنامه های مبتنی بر بلاک چین به واسطه روشی آسان و مشابه با برنامه های تحت وب را بدهد. همچنین دسترسی و احراز هویت امن به آیاس، مجوز به میزبان ها، مدیریت استفاده از ارز دیجیتال، ارتباط میان اینترنت و dApps از کاربرد های رمز ارز آیاس می باشند. شما می توانید این ارز دیجیتال کاربردی را در وب سایت تتر ایران خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

 

آیاس

 

فروش آیاس

با اینکه در حال حاضر تعدادی شبکه مبتنی بر بلاک چین مانند Ethereum وجود دارد که برنامه های غیر متمرکز را پشتیبانی می کنند اما آیاس EOS بر نقاط حساس بحران های زنجیره ای بلاک چین تمرکز می کند و تلاش می کند تا مشکل سرعت، مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را حل کند که با رفع این مشکلات در بلاک چین آن را تبدیل به ارز دبجیتالی بی نقص و منحصر به فرد می کند. همچنین برای فروش و معامله آیاس باید به یکی از صرافی های مناسب و مورد اطمینان مراجعه کنید، وب سایت تتر ایران این امکان را برای شما فراهم کرده تا شما در چند ثانیه ارز دیجیتال خود را خریداری کرده یا به فروش برسانید.

 

آیاس

 

قیمت آیاس

آیاس به قاتل اتریوم نیز مشهور است زیرا پتانسیل آیاس بسیار زیاد است و هدف آن رفع مشکلات مرتبط با شبکه های مبتنی بر بلاک چین استاندارد است، با این حال این هنوز یک ابتکار است که ممکن است ثمر داشته باشد. آیاس در دسته آلت کوین ها قرار دارد که از تورم کمتر نسبت به ارز های دیجیتال محبوب دیگر برخوردار است و با این ویژگی که دارد آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری می کند. شما هم می توانید آیاس را از وب سایت تتر ایران تنها با چند کلیک ساده تهیه و بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

آیاس - EOS

قیمت جهانی : 4.002 دلار
فروش به ما : 112,657 تومان
خرید از ما : 113,857 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بایننس - BNB بایننس

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ