آیاس


آیاس (EOS)، یک ارز دبجیتال با سیستمی غیر متمرکز و مبتنی بر بلاک چین است، که علاوه بر توسعه و میزبانی از برنامه های غیر متمرکز، به حل مشکل مقیاس پذیری که بسیاری از ارز های رمز پایه با آن مواجه هستند، نیز میپردازد. میتوان گفت علت سرمایه گذاری بیشتر سرمایه گذاران بر ارز های دیجیتال  آلت کوین، نزیر آیاس و لایت کوین، تورم زیاد در بیت کوین و دیگر ارز های مشهور است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به آیاس چیست؟مراجعه فرمایید.

آیاس

خرید آیاس

در اینجا باید گفت آیاس هنوز اول کار است و به ندرت مشکلات امنیتی نیز دارد اما به صورتی نیست که غیر قابل اعتماد باشد. آیاس از کلیه قابلیتهای اصلی مورد نیاز پشتیبانی می کند تا به مشاغل و افراد امکان ایجاد برنامه های مبتنی بر بلاکچین، به روشی آسان و مشابه با برنامه های تحت وب، مانند دسترسی و احراز هویت امن به آیاس، مجوز به میزبان ها، مدیریت استفاده از آن ارز دیجیتال ارتباط بین اینترنت وdApps را فراهم کند. شما میتوانید این ارز دیجیتال با کارایی زیاد را، در سایت تتر ایران خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

آیاس

فروش آیاس

با اینکه در حال حاضر تعدادی شبکه مبتنی بر بلاک چین مانند Ethereum وجود دارد که برنامه های غیرمتمرکز را پشتیبانی می کند، آیاسEOS بر نقاط حساس بحران های زنجیره ای بلوک چین تمرکز میکند و تلاش می کند تا مشکل سرعت، مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را حل کند، که با رفع این مشکلات در بلاک چین خود آن را به ارز دبجیتالی بی نقص و منحصر به فرد میکند. برای فروش و معامله این رمز ارز با ارزش، باید به یکی از صرافی های مناسب و مورد اطمینان مراجعه کنید. سایت تتر ایران این امکان را برای شما فراهم کرده که شما در چند ثانیه ارز دیجیتال خود را خریداری کرده یا به فروش میرسانید.

آیاس

قیمت آیاس

آیاس به قاتل اتریم نیز مشهور است به علت اینکه  پتانسیل آیاس بسیار زیاد است و هدف آن رفع مشکلات مرتبط با شبکه های مبتنی بر بلاکچین استاندارد است.  با این حال، این هنوز یک ابتکاراست که ممکن است ثمر داشته باشد. آیاس که یک آلت کوین است که با تورم کمتر نسبت به ارزهای دیجیتال محبوب دیگر است و با این ویژگی که دارد آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل میکند. شماهم میتوانید آیاس را از سایت تتر ایران تنها با چند کلیک ساده تهیه و روی آن سرمایه گذاری کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
آیاس - EOS آیاس 2.5416 62,143 63,159

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس