آوه


آوه که با نماد AAVE نشان داده می شود، یکی از رمز ارز های نوظهور بازار کریپتو می باشد که بر روی بلاک چین اتریوم کار می کند. Aave یک پلتفرم وام دهی غیر متمرکز است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به واسط، از طریق ارز دیجیتال وام دریافت کنند. این بدان معناست که کاربران آوه نیازی به اعتماد به موسسه یا شخص خاصی برای مدیریت وجوه خود ندارند، بلکه کل پروسه وام دهی یا وام گرفتن از طریق قرارداد های هوشمند اجرا می شود. در واقع کاربرد اصلی پلتفرم آوه وام دهی به کاربران این سیستم است که بر طبق آن می توانند تا 17 ارز رمزنگاری شده مختلف از جمله ETH ،BAT و MANA را قرض دهند و یا وام بگیرند.

 

 

خرید آوه

مانند دیگر سیستم های وام دهی غیر متمرکز در اتریوم، وام گیرندگان Aave نیز قبل از اینکه بتوانند وام بگیرند باید وثیقه ارسال کنند. مقدار این وثیقه باید به اندازه وامی باشد که می خواهند دریافت کنند، وام گیرندگان وجهی را در قالب یک توکن ویژه که به عنوان aToken، شناخته می شود دریافت می کنند که به ارزش دارایی دیگری وابسته است. این توکن به طوری کدگذاری می شود تا وام دهندگان سود سپرده ها را دریافت کنند، اما اگر میزان وثیقه و وام به یک اندازه است هدف از این کار چیست؟ در واقع وام گرفتن در آوه در جهت از دست نرفتن رمز ارز ها صورت می گیرد، برای مثال شخصی را تصور کنید که نیاز به پول نقد دارد اما نمی خواهد به دلیل نوسانات قیمتی و سود آینده رمز ارز هایش را به فروش برساند، این جاست که شخص مورد نظر می تواند با وام گرفتن از این پلتفرم هم پول نقد به دست بیاورد و هم رمز ارز هایش را برای سود های آینده نگه دارد. پلتفرم آوه از طریق نقدینگی به عمل وام دهی می پردازد، یعنی موجودی برای وام دهی از طریق کاربران داوطلب تامین شده و در مقابل به این کاربران هزینه پرداخت می شود.

برای خرید رمز ارز اختصاصی این پلتفرم به نام Aave، می توانید به صرافی هایی مانند بایننس، کوین بیس پرو، FTX و غیره مراجعه کرده و به خرید و فروش ارز دیجیتال آوه بپردازید. اما اگر از صرافی های فوق استفاده نمی کنید و تمایل دارید از روش های امن تری به خرید ارز دیجیتال آوه بپردازید می توانید به وب سایت های معتبر داخلی مراجعه کرده و به راحتی برای خرید و فروش آوه اقدام کنید.

 

 

فروش آوه

درواقع شاید بهتر است آوه را به عنوان سیستم وام دهی به استخرها توصیف کرد، چراکه وجوهی که قرار است به سایر کاربران وام داده شود در یک مجموعه جمع آوری می شود تا افرادی که نیاز به وام دارند بتوانند از طریق این استخرها معامله کنند و یا انتقال بدهند. برای سهولت این فعالیت، آوه دو نوع توکن صادر می کند: توکن هایی که برای وام دهندگان صادر می شود تا بتوانند سود سپرده ها را جمع آوری کنند و با نام aTokens شناخته می شوند، و توکن هایی که رمز ارز اصلی این پلتفرم هستند و با نام Aave شناخته می شوند. برای آنکه بتوانید از خدمات پلتفرم آوه بهره مند شوید و برای وام دهی یا وام گرفتن اقدام نمایید، ابتدا باید مقداری رمز ارز Aave تهیه کنید و سپس به فعالیت با این توکن ها بپردازید. اما تنها راه کسب درآمد از آوه وام دهی و وام گرفتن نیست، بلکه مانند هر رمز ارز دیگری نوسان قیمت توکن آوه باعث شده خرید آن و سرمایه گذاری بر روی این توکن شخص دارنده را به سود برساند. بنابراین شما می توانید آوه را با بهترین قیمت خریداری کرده و در زمان مناسب به فروش آن بپردازید. 

همچنین وب سایت تتر ایران یکی از سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال است که با مشاوره 24 ساعته به شما کمک می کند با بهترین قیمت رمز ارز آوه را خریداری کرده و با بهترین قیمت به فروش ارز دیجیتال آوه بپردازید. برای اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند وام گرفتن با ارز دیجیتال، می توانید به مقاله آموزش دریافت وام با ارز دیجیتال مراجعه نمایید.

 

 

قیمت آوه

در حال حاضر جایگاه ارز دیجیتال آوه در بازار جهانی رتبه 33 می باشد که مصادف شده با با ارزش بازار حدود ۴.۷۷ میلیارد دلار. مقدار کل واحد های قابل عرضه آوه 16 میلیون خواهد بود که واحد های در گردش آن ۱۳.۱۵ میلیون احتساب شده است. مانند تمامی رمز ارز های دیگر پس از خرید آوه، باید این توکن ها را در کیف پول الکترونیکی امنی ذخیره کنید، از آنجاکه ارز دیجیتال آوه از الگوریتم ERC-20 پیروی می کند کیف پول هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند می توانند گرینه مناسبی برای ذخیره توکن های آوه باشند.

همچنین از کیف پول های مشهوری که از آوه پشتیبانی می کنند می توان به تراست والت، کوینومی، ترزور و .... اشاره کرد که از بهترین کیف پول های دیجیتالی می باشند. لازم به ذکر است برای مشاهده قیمت لحظه ای آوه و سایر رمز ارز ها می توانید به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و از نوسان قیمتی این توکن با خبر شوید.
 

آوه - AAVE

قیمت جهانی : 278.6 دلار
فروش به ما : 7,842,591 تومان
خرید از ما : 7,926,171 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بایننس - BNB بایننس

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ