قیمت جهانی : 0.190752 دلار
فروش به ما : 9,654 تومان
خرید از ما : 9,784 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
پپه - PEPE پپه

آلگورند


الگورند Algorand یک بلاک چین غیر متمرکز و مقیاس پذیر است، این شبکه توسط برنده جایزه MIT سیلویو میکالی تأسیس شد و یک ارز دیجیتال کامل است. بر خلاف بلاک چین های نسل اول الگورند بلوک ها را در چند ثانیه نهایی کرده و برای درست نشدن فورکی دیگرد تراکنش ها را فوری تایید می کند. بلاک چین الگورند با تمرکز بر توسعه دهندگان و نیاز های آن ها، منبعی باز بوده و به صورت عمومی قابل دسترس است. این رمز ارز ابزار های توسعه دهنده و تجزیه تحلیل را از طریق مجموعه قوی DApp فراهم می کند، همچنین تعدادی شریک روی بلاک چین آن کار می کنند که از جمله آن ها می توان تاپ نتورک و اوتوی را نام برد.

 

الگوراند

 

خرید الگورند

شبکه بلاک چین الگورند رمز ارز اختصاصی خود به نام Algo را دارد تا اقتصاد بدون مرزی خود را هدایت کند. Algo از طریق تبلیغات مختلف از جمله کمک هزینه های توسعه و تحقیق، جوایز مشارکت و فروش به اکوسیستم و ارز خود را معرفی می کند. فناوری الگورند از یک سیستم اثبات سهام نیز استفاده می کند، جایی که اعتبار سنج های ارز دیجیتال رشوه نمی گیرند. می توان گفت در اینجا تقلب برای اقلیت امری غیر ممکن و تقلب برای اکثریت امری غیر منطقی است زیرا باعث می شود دارایی آن ها بی ارزش شود. شما می توانید بلاک چین الگورند را از صرافی های معتبر از جمله تتر ایران تهیه نمایید.

 

الگوراند

 

فروش الگورند

از رقیبان الگورند می توان آیاس و نئو را نام برد. ( برای اطلاعات بیشتر در مورد این رمز ارز جذاب به آیاس چیست؟ مراجعه نمایید). تراکنش های الگوراند تنها در کمتر از پنج ثانیه اتفاق می افتد و مبلغ انتقال یافته شده فوری موجود خواهد بود. همچنین توزیع آن منحصر به فرد بوده و به روش حراج های هلندی معروف است. الگورند دارای سیستم رأی دهی اکثریت است یعنی به صورت تصادفی یک نود را انتخاب می کند و آن نود در رابطه با بلاک جدید حق رأی دهی دارد. شما می توانید به آسان ترین و قابل دسترس ترین روش، این ارز دیجیتال را در وب سایت تتر ایران خرید و فروش کنید.

 

الگوراند

 

قیمت الگورند

همانطور که گفته شد این رمز ارز شگفت انگیز دارای ویژگی اثبات سهام نیز هست و این امتیاز بزرگی برای بلاک چین الگوراند محسوب شده و آن را نسبت به بلاک چین های فاقد این ویژگی متمایز می کند. الگوراند در حال حاظر رتبه الگوراند در جدول ارزهای دیجیتال 49 است و با قیمت مناسب خرید و فروش می شود. در کل بلاک چین الگورند 10 میلیارد توکن ALGO تولید و توزیع می کند. شما همچنین می توانید این ارز دیجیتال با ارزش را در وب سایت تتر ایران تهیه نموده و در کیف پول خود ذخیره کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت چت آنلاین و واتساپ