آلگورند


الگورند Algorand یک بلک چین غیر متمرکز و مقیاس پذیر است. این شبکه توسط برنده جایزه MIT سیلویو میکالی تأسیس شد و یک ارز دیجیتال کامل است. بر خلاف بلاک چین های نسل اول الگورند بلوک هارا در چند ثانیه نهایی کرده و برای درست نشدن فورکی دیگرد تراکنش هارا فوری تایید میکند. بلاک چین الگورند با تمرکز بر توسعه دهندگان و نیاز های آنها، منبعی باز بوده و به صورت عمومی قابل دسترس است. این رمز ارز ابزار های توسعه دهنده و تجزیه تحلیلش را از طریق مجموعه قوی DApp فراهم میکند همچنین تعدادی شریک روی بلاک چین آن کار میکند از جمله آن میتوان تاپ نتورک و اوتوی را  نام برد.

الگوراند

خرید الگورند

شبکه بلاک چین الگورند  رمز ارز خود که Algo است را دارد تا اقتصاد بدون مرزی خود را هدایت کند. Algo از طریق تبلیغات مختلف از جمله کمک هزینه های توسعه و تحقیق، جوایز مشارکت و فروش به اکوسیستم و ارز خود را معرفی میکند. فناوری الگورند از یک سیستم اثبات سهام نیز استفاده میکند جایی که اعتبار سنجهای ارز دیجیتال رشوه نمیگیرند. در اینجا میتوان گفت در اینجا تقلب برای اقلیت امری غیر ممکن و تقلب برای اکثریت امری غیر منطقی است زیرا باعث میشود دارایی آنها بی ارزش شود. شما میتوانید این بلاک چین الگورند را از صرافی های معتبر از جمله تتر ایران تهیه نمایید.

الگوراند

فروش الگورند

از رقیبان الگورند  میتوان آیاس و نئو را نام برد. (به آیاس چیست؟ مراجعه نمایید).تراکنش های الگوراند تنها در کمتر از پنج ثانیه اتفاق میوفتد و مبلغ انتقال یافته شده فوری موجود خواهد بود. همچنین توزیع آن منحصر به فرد بوده و به روش حراج های هلندی است. دارای سیستم رأی دهی اکثریت است یعنی به صورت تصادفی یک نود را انتخوا میکند و آن نود در رابطه با بلاک جدید حق رأی دهی دارد. شما میتوانید به آسان ترین و قابل دسترس ترین روش این ارز دیجیتال را در سایت تتر ایران خرید و فروش کنید.

الگوراند

قیمت الگورند

همانطور که گفته شد این رمز ارز شگفت انگیز دارای ویژگی اثبات سهام نیز هست و این امتیاز بزرگی برای بلاک چین الگوراند محسوب شده و آن را نسبت به بلاک چین های فاقد این ویژگی متمایز میکند. الگوراند در حال حاظر رتبه 49 هم جدول ارزهای دیجیتال را دارد و با قیمت مناسب خرید و فروش میشود. در کل بلاک چین الگورد 10 میلیارد توکن ALGO تولید و توزیع میکند. شما همچنین میتوانید این ارز دیجیتال با ارزش را در سایت تتر ایران تهیه نموده و در کیف پول خود ذخیره کنید.

 

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
آلگورند - ALGO آلگورند 0.555 13,570 13,792

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس