آردور


آردور Ardor یک بلاک چین زنجیره ای با منبع باز است که در سال 2018 به وجود آمده. این ارز دیجیتال با طراحی پیشرفته ای که دارد با هدف حل مشکل بلاک چین ها و اطمینان از مقیاس پذیری ابداء شده. آردور سیستم والدین و کودک را معرفی میکند که در آن امنیت و پردازش شبکه بر احده زنجیره اصلی "والدین" است و قابلیت های کسب و کار در زنجیرهای "کودکان" قرار دارد. نشان بومی آردور ARDR است و در اینجا باید گفت آردور نشأت گرفته از پروژه NXT  بود. همچنین NXT  اولین بلاک چین برای اثبات ساز کار سهام بود که در سال 2013 تأسیس شد.

آردور

خرید آردور

همانطور که گفته شد، کسب و کار بر احده کودکان است، هر زنجیره از کودکان نشانه خود را دارد یعنی وقتی میخواهند پروژه جدیدی بر روی آردور پیاده کنند، چیزی به نام زنجیره کودک ایجاد می کنند. این سیستم باعث بروز چند ویژگی شده، از جمله تمام معاملات موجود در هر بلوک 60 ثانیه یا کمتر انجام میشود. کاربران در هر زنجیره کودک میتوانند داراییشان را با سایر زنجیره های کودک معامله کنند. شما میتوانید این ارز دیجیتال به صرفه و ایمن را در سات تتر ایران تهیه کنید و در کیف پول خود ذخیره کنید.

آلدور

فروش آردور

این ارز دیجیتال ماننده کاردانو از الگوریتم Pso که اثبات سهام است استفاده میکند این سیستم باعث میشود که پلتفرم کاملا کم مصرف باشد و به سخت افسار گران قیمت وابسته نباشد و به راحتی در دستگاهای موبایل یا دسک تاپ به اندازهی دستگاهای سخت افساری کاربرد و قابلیت داشته باشد. شما میتوانید این ارز دیجیتال با ویژگی های زیادی که دارد در سایت تتر ایران با کمترین کارمزد و بهترین قیمت به فروش برسانید.

آلدور

قیمت آردور

آردور سهم 0.01 درصدی از بازار ارزهای دیجیتال دارد و در رتبه 131 است که ارزش بازار آن حدود 72 میلیون دلار میباشد. اکنون با قیمت 0.07 دلار معادل تقریبا 1.800 معامله میشود. آردور در سال 2018 بیشارین قیمت خود را تجربه کرد و که 2.10 دلار بود و تعداد واحد هایی که از آن در جهان در حال گردش است 999 میلیون بوده است و شما میتوانید قیمت دقیق آن را در سایت تتر ایران مشاهده کنید.

قیمت لحظه ای قیمت دلاری فروش به ما خرید از ما
آردور - ARDR آردور 0.07364 1,801 1,830

پشتیبانی همه روزه
به صورت آنلاین و تماس