آردور


آردور یا Ardor یک بلاک چین زنجیره ای با منبع باز می باشد که در سال 2018 به وجود آمده است. این ارز دیجیتال با طراحی پیشرفته ای که دارد با هدف حل مشکلات شبکه بلاک چین و اطمینان از مقیاس پذیری ابداع شده است. آردور سیستم والدین و کودک را معرفی می کند که در آن امنیت و پردازش شبکه آردور بر عهده زنجیره اصلی والدین است و قابلیت های کسب و کار در زنجیره های کودکان قرار دارد. نشان بومی آردور ARDR است و در اینجا باید گفت آردور نشأت گرفته از پروژه NXT بود. همچنین NXT  اولین بلاک چین برای اثبات ساز کار سهام بود که در سال 2013 تاسیس شد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی ها و کاربرد های آردور می توانید به مقاله آردور چیست؟ مراجعه نمایید.

 

آردور

 

خرید آردور

همانطور که گفته شد کسب و کار بر عهده زنجیره کودکان است، هر زنجیره از کودکان نشانه خود را دارد یعنی وقتی می خواهند پروژه جدیدی بر روی آردور پیاده کنند چیزی به نام زنجیره کودک ایجاد می کنند. این سیستم باعث بروز چند ویژگی جذاب شده که به شرح زیر می باشند:

  • تمام معاملات موجود در هر بلاک 60 ثانیه یا کمتر انجام می شوند.
  •  کاربران در هر زنجیره کودک می توانند دارایی اشان را با سایر زنجیره های کودک معامله کنند.

شما می توانید ارز دیجیتال آردور را که خرید آن بسیار مقدون به صرفه و ایمن می باشد را توسط وب سایت تتر ایران تهیه کرده و در کیف پول خود ذخیره کنید. همچنین در صورت بروز مشکل می توانید از پشتیبانی 24 ساعته ما راهنمایی بگیرید.

 

آلدور

 

فروش آردور

این ارز دیجیتال مانند کاردانو از الگوریتم Pso که به معنی اثبات سهام است استفاده می کند. این سیستم باعث می شود که پلتفرم کاملا کم مصرف باشد و به سخت افزار گران قیمت وابسته نباشد بلکه به راحتی در دستگاه های موبایل یا دسک تاپ به اندازه دستگاه های سخت افزاری کاربرد و قابلیت داشته باشد. شما می توانید این ارز دیجیتال با ویژگی های زیادی که دارد را در وب سایت تتر ایران با کمترین کارمزد و بهترین قیمت به فروش برسانید.

 

آلدور

 

قیمت آردور

آردور سهم 0.01 درصدی از بازار ارز های دیجیتال را دارد و در رتبه 131 قرار دارد که ارزش بازار آن حدود 72 میلیون دلار می باشد. آردور در سال 2018 بیشترین نرخ قیمت خود را تجربه کرد که 2.10 دلار بود و تعداد واحد هایی که از آن در جهان در حال گردش است 999 میلیون بوده است. شما می توانید قیمت لحظه ای آردور را در وب سایت تتر ایران مشاهده کنید.

آردور - ARDR

قیمت جهانی : 0.2839 دلار
فروش به ما : 7,992 تومان
خرید از ما : 8,077 تومان
بیت کوین - BTC بیت کوین
اتریوم - ETH اتریوم
تتر - USDT تتر
کاردانو - ADA کاردانو
بایننس - BNB بایننس

پشتیبانی ۲۴ ساعته
به صورت تلفنی، چت آنلاین و واتساپ