با وجود ممنوعیت هایی که از سال 2018 در قطر برای ارزهای دیجیتال اعمال شده بود، در سال 2022 قرار است شاهد به نمایش درآمدن تبلیغات یکی از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال دنیا، یعنی کریپتو داتکام (Crypto.com) در قطر باشیم. بنا بر گفته ی فدراسیون بین‌المللی فوتبال، صرافی کریپتو داتکام قرار است حامی جام جهانی قطر باشد.
چندی پیش اطلاعیه این رویداد بزرگ، در سایت این صرافی به نمایش درآمد، صرافی کریپتو داتکام را می توان یکی از پیشگامان ارزهای دیجیتال در مسابقات ورزشی دانست، چرا که پیش از این نیز این صرافی قراردادهایی را با لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، مسابقات اتومبیلرانی فرمول 1، لیگ فوتبال استرالیا و مسابقات UFC، بسته است.

Crypto.com اسپانسر رسمی جام جهانی 2022

کمتر از هشت ماه تا آغاز جام جهانی باقی مانده است و باید دید که آیا با وجود ممنوعیت هایی که بانک مرکزی قطر برای ارزهای دیجیتال اعمال کرده است، شاهد تبلیغات این صرافی بزرگ در مسابقات جام جهانی 2022، خواهیم بود یا نه. قطعا همکاری این صرافی با بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان، گامی بزرگ برای ارزهای دیجیتال خواهد بود.
طبق پیشبینی ها، از نوامبر شاهد شروع تبلیغات این صرافی خواهیم بود، همچنین گفته ها حاکی از آن است که در طی این مسابقات، صرافی کریپتو داتکام قرار است خدمات، تخفیفات و هدیه های ویژه ای به مخاطبان اهدا کند.

منبع : cointelegraph.com