بزرگترین فروش NFT! یک نهنگ هزار و ده NFT را در 48 ساعت فروخت.
اندرو تورمن، تکنسین شبیه ‌سازی نانسن، در یک تاپیک توییتری در ۲۵ فوریه، فعالیت معاملاتی دو روز گذشته را بررسی کرد و در این باره گفت که احتمالاً این بزرگترین دامپ NFT است. این رویداد فروش شامل 1,010 NFT بود.
بر اساس داده‌های نانسن، نهنگ (NFT) جفری هوانگ، با نام مستعار برادر بزرگ ماچی، 1,010 توکن را در 48 ساعت رها کرد و در مجموع 11,680 اتر (ETH) یا 18.6 میلیون دلار به دست آورد.

بزرگترین فروش NFT اتفاق افتاد

در تاریخ 14 فوریه، این پروژه یعنی Blur با توجه به مقدار توکن‌های ایردراپ شده  و فعالیت معاملاتی NFT مبتنی بر اتریوم، شروع به ارائه اولین سری از ایردراپ‌های خود به جامعه رمزنگاری کرد. چند روز پس از ارائه اولین ایردراپ‌ها، در 17 فوریه پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین (Arkham Intel) نشان داد که Machi تقریباً  1.8 میلیون BLUR دریافت کرده است و آن را به مبلغ 1.3 میلیون دلار نقد کرده است. به این ترتیب، Machi می‌تواند با افزایش فعالیت‌های معاملاتی NFT، توکن‌های جدید BLUR را در دور بعدی به دست آورد، در حالی که نهنگ‌های دیگر نیز ممکن است به دنبال انجام این کار باشند.
همچنین طبق داده‌های NFT Price Floor، و با بررسی قیمت‌های کف مجموعه‌های برتری که Machi در ابتدا دامپینگ کرده بود، NFT‌های BAYC، MAYC و Otherdeed شاهد کاهش قیمت 7.77 درصدی، 9.2 درصدی و 8.16 درصدی در 24 ساعت گذشته بوده‌اند.
 تورمن نیز در توییت‌های بعدی خود به این موضوع اشاره کرد و‌ گفت: «جستجوی یک نفر برای یک ایردراپ در حال خراب کردن برخی از بازارهای رمزنگاری است.»
در زمان نگارش این خبر، قیمت هر توکن  BLUR حدوداً 0.79 دلار است که در هفت روز گذشته 17.7 درصد کاهش قیمت داشته است.
در تاریخ 22 فوریه نیز، تیم Blur در توییتی اعلام کرد که این پروژه به زودی 300 میلیون دلار توکن در دور دوم خود به افراد عرضه خواهد کرد.