در این اسکیت پارک، بازی کننده ها می توانند رمپ های مخصوص به خود را ایجاد کنند  و آن ها را در متاورس قرار دهند تا چالش های مربوط به اسکیت های سفارشی را ایجاد کنند.
پس از موفقیت در بازی های ویدیویی، تونی هاوک توجه خود را به متاورس اعلام کرده است. این شرکت اسکیت بورد افسانه ای این هفته اعلام کرد که قصد دارد با سند باکس، برای ساخت یک بازی آنلاین که بر روی بلاک چین اتریوم است مشارکت داشته باشد. بازیکنان می توانند ارز های رمز نگاری شده را برای خرید زمین مجازی خرج کنند.
این اتفاق که با همکاری پلتفرم NFT ورزش محور تام بردی که ستاره Autograph است، شامل مجموعه ای از آواتار های دیجیتال می شود که بازیکنان می توانند آن ها را در این پلتفرم خریداری کنند، و همچنین به یک اسکیت پارک مجازی دسترسی  داشته باشند و بتوانند با بازیکنان دیگر مسابقه دهند.  هاوک در این باره افزود : من در تمام عمرم از اولین بازی های ویدیویی و رایانه های خانگی با قابلیت های CGI طرفدار فناوری های جدید بوده ام و متاورس نسل جدید از فناوری هایی است که خواستار مشارکت در آن هستم.
این اولین بار نیست که این اسکیت باز 54 ساله در یک صنعت  نوپا وارد یک سرمایه گذاری تجاری بزرگ می شود. در سال 1999 هاوک اولین قسمت از سری بازی های ویدیویی محبوب «Tony Hawk Pro Skater» را منتشر کرد که توجه تعداد زیادی از گیمر ها را به خود جلب کرد.  جدیدترین نسخه این بازی ویدیویی  تنها در 10 روز اول 1 میلیون نسخه فروش رفت.

تونی هاوک و سندباکس

تونی هاوک، برای این پروژه که شامل 36 قطعه زمین مجازی می شود، با سندباکس  همکاری کرده است. گیمر ها می توانند رمپ های مخصوص به خود را ایجاد کنند  و آن ها را در متاورس برای ایجاد چالش های جدید قرار دهند. همچنین می توانند وسایل و تجهیزات جدیدی تهیه کنند تا آواتار خود را شخصی سازی کنند.
در واقع، او سابقه ای قوی در زمینه بازی های ویدیویی دارد، Tony Hawk Pro Skater در 23 سال گذشته بیش از 1.4 میلیارد دلار درآمد داشته است. سباستین بورگت، مدیر اجرایی سندباکس، افزود:
"برای افزودن اسکیت بورد به سندباکس هیچ راهی بهتر از الگو برداری از بزرگترین اسکیت بورد تمام دوران وجود ندارد که میراث و سبک زندگی او از روز های اولیه ورزش تا به امروز و فراتر از آن ادامه دارد." 
این شرکت اعلام کرد که قصد دارد برای مشارکت های جدید و به دست آوردن حقوق مالکیت معنوی هزینه کند و این معامله بزرگ با هاوک می تواند نشانه ای از اتفاقات خوب در آینده باشد. همان طور که می دانید سندباکس یک پلتفرم بازی مجازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم یا به عبارتی بازی ویدیویی است که به بازیکن خلاقیت و کنترل بالایی می دهد تا قادر باشد دنیای مجازی خود را طراحی کنند. از آنجا که در این دنیای بازی هیچ هدفی وجود ندارد، اغلب با مفهوم جهان باز اشتباه گرفته می شود، چرا که به بازیکن آزادی حرکت و پیشرفت در این دنیای بازی را می دهد.