طبق گزارش های DappRadar، سرمایه NFT های متعلق به رپر معروف اسنوپ داگ(Snoop Dogg) و کارآفرین محبوب گری واینرچاک( Gary V) مجموعا 95 میلیون دلار ارزش دارند. 

گری واینرچاک( Gary V)

واینرچاک( Gary V)

کیف پول واینرچاک با 81.89 میلیون دلار بخش عظیمی از این سرمایه را تشکیل داده است. دارایی های او شامل چندین NFT از مجموعه های برتر مانند CryptoPunks، Bored Ape Yatch و World of Women می شود.

اسنوپ داگ(Snoop Dogg)

اسنوپ داگ(Snoop Dogg)

اسنوپ داگ یک کلکسیونر NFT است که مجموعه دارایی های او شامل CryptoPunks و Meebits و Fidenza NFT است، گران ترین NFT او CryptoPunk#3831 می باشد که ارزشی بالغ بر 2.75 میلیون دلار دارد. همچنین این خواننده همکاری خود را با پروژه ی بازی محبوب (Sandbox) آغاز کرده است. در واقع بازی Sandbox یک پروژه NFT از متاورس است که از طریق این اکوسیستم بازی، اسنوپ داگ می تواند به راحتی NFT ها را در بستر اتریوم ایجاد کند و آن ها را به اشتراک بگذارد و به راحتی کسب درآمد کند.
در DappRader گزارشی مبنی بر با ارزش ترین کیف پول های NFT افراد  مشهور وجود دارد که طبق آن، الکسیس اوهانیان(Alexis Ohanian) بنیان گذار Reddit، دارای 4.9 میلیون دلار و لوگان پاول(Logan Paul) یوتیوبر مشهور که خود را رئیس جمهور آینده ی آمریکا می داند، 4.36 میلیون دلار دارایی دارند. البته که حضور اسنوپ داگ در این لیست اصلا تعجب آور نیست، زیرا او تا کنون پروژه های مختلف NFT  را راه اندازی کرده است و یک زمین را در متاورس خریداری نموده و در صدد آن است که "آواتار اسنوپ" را طراحی کند. واینرچاک نیز در این حوزه بسیار فعال است و پروژه ی خود را به نام "Veefriends" راه اندازی نموده است که ارزشی بالغ بر 132 هزار دلار دارد. 

دالی پارتون(Dolly Parton)

از سویی دیگر، دالی پارتون (Dolly Parton) خواننده ی مشهور کانتری،  در حال راه اندازی دالیورس(Dollyverse) است. پروژه پارتون شامل آثار هنری و موسیقی نمادین به عنوان بخشی از آلبوم آینده او "Run, Rose, Run" است. این آلبوم با کتابی همراه است، که این کتاب نیز هم نام آلبوم می باشد و نویسنده مشهور جیمز پترسون، آن را نوشته است. پلتفرم Dollyvrese توسط Eluvio توسعه داده شده است و میزبان فروش NFT ها همزمان با اجرای زنده ی پارتون خواهد بود. این اجرا در 18 مارس برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که NFT ها در قبل و بعد اجراهای زنده به فروش می رسند و کاربرانی که اجرا را تماشا کنند NFT رایگان دریافت خواهند کرد.