به گزارش از بلومبرگ، شهر میامی از پیشگامان عرصه ی رمز ارزها، در هفته ی کریپتو و به منظور جشن گرفتن آن، از مجسمه ی عظیم الجثه ی خود با نام (charging bull) رونمایی کرد. این مجسمه که با نام (miami bull) نیز شناخته شده است، بیش از 1/5 تن وزن و 3/5 متر طول دارد. مجسمه گاو کریپتو میامی، چشم های لیزری زیبایی دارد و رباتیک است که این ویژگی او را از charging bull وال استریت که نماد، بازار صعودی است متمایز می کند. نا گفته نماند که چارجینگ بول وال استریت در سال 1989 و در واکنش به بحران مالی سال 1987 نصب شد. به ادعای مردمان آمریکا، این گاو طلایی با سر پایین خود، به معنای آمادگی برای پولسازی برای دیگران است. همچنین این گاو که یک مجسمه ی تمام برنز است، نمادی از خوش بینی و شکوفایی اقتصادی است. 

میامی بول

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، با تبدیل شدن به یکی از شهرداران دوست دار رمزارز در آمریکا، توجه ها را به خود جلب کرده است، او این اثر هنری را در کنفرانس بیت کوین 2022 رونمایی کرد. این مجسمه توسط شرکت TradeStation سفارش داده شده است.
به نقل از فرانسیس سوارز، این گاو نر نشان دهنده ی قدرت میامی در صحنه ی جهان مالی است. در واقع مجسمه گاو رمز ارز ها، میامی را به عنوان پایتخت دارایی های دیجیتالی در آینده نشان می دهد. شهردار میامی در گفتگو با مطبوعات اذعان داشته است که قصد دارد این شهر را به مرکز دنیای ارز های دیجیتال تبدیل کند و آماده است که صد ها شرکت مربوط به رمز ارز را جذب کند. سوارز از سال 2017 شهردار شده است و تا انتخابات میان دوره ای سال 2022 نیز در سمتش باقی خواهد ماند. وی هم اکنون با 6 کاندیدا رقابت می کند و پیشتاز است.