قابل توجه کاربران کیف پول سیف پل، طبق اطلاعیه ی سایت رسمی سیف پل این کیف پول تغییرات مهمی را در قوانین تایید هویت خود اعمال کرده است. 
در تاریخ 29 مرداد 1400 بایننس اعلام نمود که برای استفاده از خدماتش نیاز به احراز هویت است، از این رو کاربران به استفاده از بایننس سیف پل روی آوردند دلیل این اقدام این بود که، استفاده از بایننس از طریق کیف پول سیف پل نیازی به احراز هویت نداشت. 
کیف پول سیف پل (SafePal) اولین کیف پول غیر متمرکز ارز دیجیتال است. این کیف پول از سال 2019 فعالیتش را به طور رسمی آغاز کرده است و به دو صورت نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد. در سال 2020 نیز نسخه موبایلی این کیف پول ارائه شد. بایننس، به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم های تجاری به طور مداوم در حال به روز رسانی و پیشرفت خدماتش است، بایننس در تلاش است برای افزایش امنیت و حفاظت کاربرانش تغییراتی را در سیف پل اعمال کند که به شرح زیر می باشد: 
- از تاریخ 12 می 2022، تمامی کاربران برای انجام هرگونه معاملات موظف به تکمیل تاییدیه میانی هستند. 
- از تاریخ ذکر شده ، کاربران فعلی سیف پل که هنوز تاییدیه میانی را تکمیل نکرده اند به طور موقت تنها مجوز برداشت را دارند و پس از تکمیل این تاییدیه، می توانند معاملات خود را در سیف پل انجام دهند. 
- این تغییرات تنها برای Binance Trading dApp اعمال می شود و تمامی خدمات dAppstore و موارد دیگر تحت تاثیر قرار نمی گیرند. 

هشدار کیف پول سیف پل به کاربرانش

طبق توصیه ی سیف پل به کاربران، بهتر است برای جلوگیری از تاخیر در فرآیند تایید و محدودیت در دسترسی، تاییدیه میانی بایننس خود را تکمیل کنید. اما نگران دارایی خود در این کیف پول نباشید، زیرا سیف پل این شرایط را برای کاربرانش فراهم کرده است که در صورت عدم انجام تاییدیه میانی، می توانند دارایی و موجودی خود را برداشت کنند.
لازم به ذکر است که کیف پول سیف پل این اقدامات را در راستای حمایت و پشتیبانی از تلاش های بایننس در شناخت مشتری و مبارزه با پولشویی اعمال می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تاییدیه میانی و آموزش آن می توانید مقاله آموزش احراز هویت بایننس در سبف پل را از تتر ایران را بخوانید. 

منبع: SafePal