صرافی بایننس در به‌ روز رسانی جدیدی که برای پلتفرم توکن هواداران خود راه اندازی کرده است بر روی کمک به تیم های ورزشی با ارائه جوایز مختلف به دارندگان توکن تمرکز دارد.
این صرافی که توسط چانگ پنگ ژائو بنیانگذاری شده است، عنوان کرد که برنامه باشگاه هواداران آن به طرفداران اجازه می دهد امتیازهایی را جمع آوری کنند که می‌توانند با جوایزی مبادله کنند، این جوایز می‌توانند بلیط به بازی‌ها، دسترسی به ملاقات و احوالپرسی با بازیکنان، دریافت کلیپ‌های ویدیویی از بازیکنان مورد علاقه خود و شرکت در شام خصوصی با ورزشکاران باشند.
شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در فعالیت‌های مختلف فن توکن (توکن هواداری)، مانند رای‌گیری در نظرسنجی یا انجام سایر کارهای ساده‌تر، امتیازهای خود را جمع‌آوری کنند. داشتن سطح مشارکت بالاتر به طرفداران اجازه می‌دهد تا به جوایز بهتری دسترسی داشته باشند.

فن توکن چیست؟ معرفی برترین توکن‌های هواداریلیزا هی، رئیس NFT و Fan Token در بایننس عنوان می‌کند که فن توکن‌ها، آینده تعامل و ارتباط طرفداران هستند. با استفاده از فن توکن‌ها باشگاه‌ها و هوادارانشان می‌توانند احساس نزدیکی به یکدیگر کنند و یک رابطه دو طرفه داشته باشند.

رویای هواداران با فن توکن محقق خواهد شد


وی در ادامه توضیح داد که:
فن توکن‌ها به طرفداران ورزش اجازه می‌دهند تا با امکان دسترسی به پیشنهادات انحصاری و داشتن نظر در تصمیمات تیمی باشگاه، بیشتر با تیم‌های ورزشی مورد علاقه‌شان ارتباط برقرار کنند.»
به گفته بایننس، این پلتفرم بسیار موفق بوده است و به باشگاه‌های مختلفی مانند سانتوس اف‌سی (Santos FC)، پورتو (Porto) و لاتزیو (Lazio) کمک کرده تا با هزاران هوادار شرکت کننده در این پلتفرم تعامل داشته باشند.
بایننس همواره در تلاش بوده است تا ورزش ها را با فضای Web3 پیوند دهد. در 23 ژوئن، صرافی ارز دیجیتال با بازیکن مشهور فوتبال کریستیانو رونالدو همکاری کرد تا به او کمک کند از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با طرفداران خود ارتباط برقرار کند.