به گفته اریک کانر، در حالی که توسعه دهندگان Tornado Cash نگران جان خود هستند، دو کوان در حال «مهمانی رفتن» است.
از آن جایی که دو کوان، بنیانگذار و مدیرعامل Terra (LUNA) سکوت خود را در مورد فروپاشی استیبل کوین الگوریتمی Terra USD (UST) و LUNA می شکند، جامعه با احساسات مختلفی علیه مدیر اجرایی ترا واکنش نشان داد.
علی‌ رغم تلاش‌های کوان برای پاک کردن نام خود در مصاحبه، اعضای جامعه از مدیر عامل Terra ناراضی هستند. اریک کانر در توییتی وضعیت Do Kwon را با توسعه دهنده Tornado Cash که دستگیر شده مقایسه کرد. به گفته کانر، Kwon میلیاردها دلار کلاهبرداری کرده است، در حالی که توسعه دهندگان Tornado Cash مقداری کد برای حفظ حریم خصوصی نوشتند و اکنون «از جان خود می ترسند».

شکستن سکوت دو کوان

محقق کریپتو نیز نظرات خود را در مورد مصاحبه دو کوان به اشتراک گذاشت. محقق مصاحبه را به عنوان “nothingburger” توصیف کرد. FatManTerra در توییتی نوشت که مدیر عامل Terra در مورد بسیاری از چیز ها در مصاحبه دروغ گفته و سعی کرده است تقلب را به گونه ای توصیف کند که درگیر نشود اما در انجام این کار شکست خورده است.
کوری کلیپستن، مبشر بیت کوین (BTC) نیز در این مورد صحبت کرد. کلیپستن تشویق کرد کسانی که پول خود را در Terra از دست می دهند برای پیگیری قانونی علیه Do Kwon سقوط می کنند. از سوی دیگر، هیلی لنون، تحلیلگر معتقد است که مصاحبه دو کوان شایسته توجه جامعه نیست. او نوشت: من پیوندی را به اشتراک نمی‌گذارم زیرا مستحق کلیک نیست.
در حالی که انتقادات زیادی نسبت به مصاحبه اخیر دو کوان وجود دارد. برخی هنوز هم سعی می کنند لونا را رد کنند و اعلام کنند که او بی گناه است. یکی از کاربران توییتر نوشت که مدیر عامل Terra در حال حاضر در حال ساخت «لونای بهتر» است و نامش را تغییر نداده است. در ماه ژوئن، دادستان های کره جنوبی ممنوعیت سفر را برای کارمندان آزمایشگاه Terraform وضع کردند. با این حال، از آن جایی که دو کوان در حال حاضر در سنگاپور است، مقامات ممکن است گذرنامه او را باطل کنند تا تحقیقات جامعی علیه او آغاز کنند. در ماه جولای، مقامات کره جنوبی علیه کسانی که با فروپاشی ترا مرتبط بودند، اقدام کردند.