بیت کوین پتانسیل این را دارد که طی 9 سال آینده به 10 میلیون دلار برسد، اما برای دستیابی به این رقم به زنجیره‌ های جانبی بیشتری نیاز است.
آدام بک و هال فینی این پیش‌بینی را کرده‌ اند. چنانچه حدس و گمان آن‌ ها محقق شود، ارزش بازار بیت کوین تقریباً 200 تریلیون دلار خواهد بود.
آدام بک، مدیر عامل Blockstream معتقد است تا زمانی که فناوری لایه 2 بیت کوین و زیرساخت کیف پول بهبود یابد، قیمت بیت کوین (BTC) می‌تواند تا پایان سال 2032 به 10 میلیون دلار برسد.

آینده بیت کوین


Core مشارکت‌کننده بیت‌کوین به 509000 دنبال‌کننده‌اش توضیح داد که در چه شرایطی پیش‌بینی قیمت 10 میلیون دلاری هال فینی برای BTC می‌تواند محقق شود.
بک اشاره کرد که قیمت بیت کوین از سال 2013 به طور میانگین سالانه دو برابر شده است و توضیح داد که اگر این روند ادامه یابد، قیمت بیت کوین در حدود 9 سال آینده به 10 میلیون دلار خواهد رسید.
در پاسخ به یک نظر، بک گفت که معتقد است پذیرش بیت کوین هنوز به انتهای منحنی S نرسیده است، زیرا تنها ۱ تا ۲ درصد از جمعیت جهان از بیت کوین استفاده کرده‌اند. او پیش‌بینی می‌کند که سرمایه‌گذاران بیشتری شروع به "ذخیره" بیت کوین خواهند کرد.
«با توجه به نوسانات، من فکر می‌کنم که بیت‌کوین می‌تواند به‌شدت فراتر رود و به یکی از ارزش‌های بازار 100 تا 300 تریلیون دلاری دست پیدا کند.»
وی توضیح داد که بخشی از موج بعدی پذیرش ممکن است ناشی از چیزی باشد که او آن را «جهش هایپربیت‌کوین‌سازی» توصیف می‌کند، جایی که افراد در محیط‌های تورم بسیار بالا به سمت بیت‌کوین «عجله» می‌کنند.