مدیر عامل و حامی بیت کوین، آقای سامسون مو (Samson Mow) در مصاحبه‌های اخیر خود می‌گوید: بیت کوین طی 5 تا 10 سال آینده به دلیل سقوط ارزهای فیات ممکن است به 1 میلیون دلار برسد.
آقای سامسون مو (Samson Mow) در مصاحبه‌ای، آینده ارز دیجیتال بیت کوین را خوشبینانه توصیف می‌کند. او معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال رو به رشد است و سقوط ارزهای فیات نیز در این مورد نقش کاتالیزور را ایفا می‌کنند. آقای سامسون مو، به این موضوع می‌پردازد که در حال حاضر بازار سیر صعودی را طی می‌کند و کم ارزش شدن ارزهای فیات و در برابر آن رشد بیت کوین ممکن است به سرعت و در یک شب اتفاق بیافتد.

آینده بیت کوین

آقای سامسون مو این پیش‌بینی را هنگام اظهار نظر درباره وضعیت پذیرش بیت کوین در السالوادور، حدود یک سال پس از پذیرش آن به عنوان یک ارز قانونی انجام می‌دهد. مو گفت: "علی‌رغم نرخ استفاده پایین و عدم دسترسی برابر همه مردم به زیرساخت‌های پرداخت بیت کوین در این کشور، حرکت السالوادور بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. او اضافه می‌کند که، بازسازی زیرساخت‌های بانکداری سنتی کشور و کوچ کردن به بازار ارزهای دیجیتالی، فرآیندی زمان‌بر است و دستیابی به یک ثبات نسبی نیز مدتی طول خواهد کشید.
از نظر سامسون مو نوسانات بالای بیت کوین یکی از دلایلی است که شهروندان السالوادور همچنان به پول نقد به جای پول دیجیتال برای گذران زندگی وابسته و متکی هستند. او این مشکلات را موقتی خوانده و نزدیک شدن ارز بیت کوین به قیمت 1 میلیون دلار را دلیلی بر کاهش نوسانات این ارز در آینده عنوان می‌کند.
مدیرعامل بیت کوین معتقد است که السالوادور می‌تواند به یک الگوی الهام‌بخش و ترغیب‌کننده برای کشورهای دیگر تبدیل شود. همچنین نقش جامعه پرتکاپوی السالوادور که در زمینه ارزهای دیجیتال و ارز بیت کوین فعالیت دارند را در پذیرش بیت کوین بسیار مهم تلقی می‌کند.
برای آنکه مسیر بیت کوین در هر جامعه‌ و کشوری به تعادل برسد یا پیشرفت کند و به موفقیت برسد، مجموعه‌ای از فراز و فرودها و نوآوری ها نیاز است.