بلاکچین آرگو در ماه دسامبر کمتر از حد انتظار بیت کوین استخراج کرد، زیرا این شرکت عملیات استخراج خود را به دلیل شرایط موجود در هلیوس محدود کرد.
شرکت ماینینگ (Argo Blockchain) در دسامبر 2022 به دلیل طوفان زمستانی در تگزاس فرایند ماینیگ خود را به طور قابل توجهی کاهش داد. در 11 ژانویه، Argo اولین به‌ روزرسانی عملیاتی خود را منتشر کرد. این شرکت اعلام کرد که در ماه دسامبر 147 بیت کوین استخراج کرده است، که این تعداد در مقایسه با 198 بیت کوین استخراج شده در نوامبر 2022 کاهش چشمگیری داشته است. این شرکت در این رابطه اظهار کرد که تا 31 دسامبر، Argo دارای 141 بیت کوین است که درآمد ماینینگ دسامبر آن به 2.49 میلیون دلار رسیده است. در مجموع یلاکچین آرگو وهلیوسنیز کل بدهی شرکت آرگو تقریباً 79 میلیون دلار و موجودی بانکی آن حدود 20 میلیون دلار بود.

بلاکچین آرگو و هلیوس

بر اساس گزارش‌ها، کاهش میزان بیت کوین استخراج شده عمدتاً به دلیل محدود کردن عملیات استخراج آرگو در هلیوس در پاسخ به طوفان بزرگ زمستانی در تگزاس بوده است. در اواخر دسامبر، وزارت انرژی ایالات متحده با اشاره به کمبود برق به دلیل آب و هوای زمستانی و جو ناپایدار، وضعیت اضطراری برق را در تگزاس اعلام کرد. همچنین در میان کاهش شدید دما همراه با بادهای شدید، تقاضا برای شبکه برق تگزاس به بیش از 74000 مگاوات (MW) رسید.
پیتر وال، مدیرعامل کمپانی آرگو خاطرنشان کرد که نتایج استخراج این شرکت کمتر از حد انتظار بود، زیرا به دنبال طوفان‌های زمستانی و کاهش دما شرکت مجبور شد مصرف برق در شبکه را کاهش دهد. پیتر وال همچنین افزود: در طوفان زمستانی، آرگو به سایر ماینرهای بیت کوین تگزاس پیوست تا در کاهش مصرف برق تا حدود 1500 مگاوات صرفه جویی کند.
پیتر وال در رابطه با ادامه فعالیت شرکت افزود:
«پس از اینکه شرایط آب و هوایی نسبتا پایدار شد و دمای هوا کمی افزایش یافت، ما با خیال راحت  فعالیت استخراج خود را از سر می‌گیریم.»
وال همچنین اشاره کرد که آرگو در نهایت تصمیم گرفت تاسیسات هلیوس خود را به گلکسی دیجیتال بفروشد. به گفته پیتر وال هدف این معامله کاهش 41 میلیون دلاری کل بدهی آرگو و بهبود نقدینگی و ساختار عملیاتی بود. اما با وجود فروش سهام شرکت، آرگو همچنان به استخراج در تاسیسات هلیوس متعلق به گلکسی ادامه خواهد داد.