اخیرا بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال تحت فشار از سوی قانونگذاری کشور های مختلف قرار گرفته که این امر موجب تغییرات روزانه آن شده است. از همین روی این صرافی شناخته شده، هر روزه آپدیت های جدیدی برای خدمات خود اعمال می کند که جدید ترین آن، کاهش سقف برداشت بیت کوین است. طبق گفته های چانگ پنگ ژائو مدیر و بنیانگذار صرافی غیر متمرکز بایننس، از این پس سقف برداشت بیت کوین برای کاربران از 2 به 0.06 کاهش یافته است.

 

 

کاهش سقف برداشت بیت کوین در بایننس

همانطور که ذکر شد صرافی binance در تصمیم تغییراتی است که به عملکرد بهتر این صرافی کمک کرده و از انتقادات اخیر به دور بماند. جدید ترین تصمیم مدیر عامل این صرافی کاهش مقدار بیت کوین های انتقالی است که از 2 به 0.06 تغییر کرده. این قانون برای کاربران جدید که تنها مراحل اولیه اهراز هویت را انجام داده اند اعمال شده و برای کاربران قدیمی در چند مرحله انجام می شود، این مراحل از 13 مرداد آغاز شده و تا 1 شهریور حتی کاربران قدیمی نیز نمی توانند بیش از 0.06 بیت کوین برداشت کنند.

البته این تنها تغییر بزرگ بایننس نیست بلکه مدیر این صرافی روز یکشنبه در صفحه توییتر خود اعلام کرد به علت جلوگیری هر چه بیشتر ریسک، مقدار لوریج برای قرارداد های فیوچرز نیز کاهش یافته.

 

صرافی‌ بایننس مقدار لوریج معاملات فیوچرز را کاهش می دهد


این تغییرات سریعا بر روی حساب های کاربری جدید اعمال شده است اما کاربران قدیمی تر که از مدت زمان طولانی تری در این صرافی به فعالیت می پرداختند در چند مرحله شامل این تغییرات می شوند. به نظر می رسد مدیرعامل بایننس برنامه های بزرگی در جهت بهبود هر چه بیشتر این صرافی دارد، برای مثال ابزار جدیدی به نام API Management به بایننس اضافه شده است که به نهاد های قانونی این امکان را می دهد میزان سود و ضرر کاربران را تحت نظر داشته باشند.