همایش بزرگ بیت کوین در در تاریخ ۲۱ جولای برگزار خواهد شد که افراد برجسته ای از قبیل، جک دورسی مدیر عامل توییتر و اسکوئر، کتی وود از شرکت ARK Invest، آدام بک از شرکت Blockstream و افراد مشهور دیگری در این همایش حضور خواهند داشت. همچنین امروز طبق صحبت هایی که میان جک دورسی و ایلان ماسک صورت گرفت، به نظر می رسد ایلان ماسک مدیر عامل تسلا نیز در این رویداد شرکت خواهد کرد.

 

 

همایش The B Word چیست؟

امروز جک دورسی در توییتر راجع به رویداد بیت کوین توضیح داد که در تاریخ 30 تیر سال 1400 برگزار خواهد شد. این همایش به صورت یک کنفرانس آنلاین و زنده پخش خواهد شد که افراد مهمی در این نشست حضور دارند. همانطور که از نام این همایش پیداست، قرار است برجسته ترین افراد سرمایه گذار در مورد بیت کوین به پرسش و پاسخ بپردازند. هنوز مشخص نیست ایلان ماسک در این برنامه شرکت داشته باشد یا خیر، اما این مدیر جوان در توییتی که جک دورسی پست کرده بود تاییدیه خود را در مورد حضورش اعلام کرده است. دورسی در این رابطه برای ایلان ماسک نوشته بود:

« عجیب است! در این همایش با هم صحبت می کنیم و می توانی تمام سوالات و کنجکاوی خود را بیان کنی.»

ایلان ماسک نیز در جواب این توییت نوشت: بسیار خب صحبت خواهیم کرد. از آنجا که ایلان ماسک و جک دورسی دو تا از مشهور ترین افراد جهان محسوب می شوند و طرفداران زیادی دارند، بسیاری از مردم علاقه مند هستند صحبت های این دو فرد محبوب را در مورد بیت کوین بشنوند.

 

 

همچنین به دلیل حضور افراد معروف دیگری، ممکن است پس از اتمام این همایش قیمت بیت کوین شامل تغییرات زیادی بشود. جک دورسی و ایلان ماسک، در مورد بیت کوین تقریبا همفکر بوده و هر دو عقیده دارند اگر برای استخراج بیت کوین از انرژی پاک استفاده شود، این رمز ارز محبوب می تواند پیشرفت بسزایی داشته باشد و هیچ کس جلودار آن نباشد. اما در حال حاضر هر دو از نحوه استخراج BTC انتقاد کرده و به دنبال راه حل هستند. با این حال جک دورسی و ایلان ماسک از طرفدار های بیت کوین هستند و از گذشته نیز علاقه مندی خود را به بزرگ ترین ارز دیجیتال جهان اعلام کرده اند.